GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   πλυντηριο (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=31970)

vag strom rider 28-03-2013 15:24

Απάντηση: πλυντηριο
 
Παιδια για ενα GS 1200 Με πολλα τσιντζιλα μιντζιλα πανω (καγκελα βασεις προστατευτικα ) που τα περισσοτερα ετσι ειναι τα 10 ευρω ειναι πολυ λιγα θα ελεγα οτι γυρο στα 20 ειναι καλα, γιατι αν εχεις ενα 6μηνο να το πλυνεις να μην πω χρονο ο ανθρωπος που θα το πλυνει θα πρεπει να σπαταλησει αρκετο υλικο και μιαμιση ωρα τριψηματως οποτε θα πρεπει να πληρωθει κιολας!!!! Ο Εχων την απαιτιση να το παρει σαν καινουριο θα πρεπει να βαλει το χερι στην τσεπη χωρις να τον τσιμπανε τα καβουρια γιατι απο τη στοιγμη που πας ενα μηχανακι αξιας μ.ο. 15.000 ευρω δεν κανεις τσιγκουνιες ουτε στο πλυσιμο ουτε στο service !!!! :)

dj-xatzi 22-08-2013 07:44

Απάντηση: πλυντηριο
 
Επανερχομαι στο θεμα για να ρωτησω μηπως εχει ανοιξει καποιο auto-wash στη Θεσνικη κ δεν το πηραμε χαμπαρι!!!!

Sakis 22-08-2013 08:37

Απάντηση: πλυντηριο
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dj-xatzi ( 936105)
Επανερχομαι στο θεμα για να ρωτησω μηπως εχει ανοιξει καποιο auto-wash στη Θεσνικη κ δεν το πηραμε χαμπαρι!!!!


Κάτι ξεκινάει στη Saloni....δια χειρός εγγυημένου συμφορουμίτη πληροφορίες για την ώρα μέσω pm...:ye33:

dj-xatzi 22-08-2013 10:13

Απάντηση: πλυντηριο
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Sakis ( 936109)
Κάτι ξεκινάει στη Saloni....δια χειρός εγγυημένου συμφορουμίτη πληροφορίες για την ώρα μέσω pm...:ye33:

Καλημερα Σακη!!!εαν μπορεις στειλε περισσοτερες πληροφοριες με pm!!!
Να βοηθησουμε κ εμεις αν μπορουμε...

todor 22-08-2013 10:21

Απάντηση: πλυντηριο
 
Αν παιξει και Βολο, θα γινουμε κολληταρια με τον ιδιοκτητη....;)

Τι εστειλε παλι το πατατα τοκ...

dtz 02-11-2013 19:24

Απάντηση: πλυντηριο
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 694438)
Moto Station Parking Τα παιδια εκει κανουν φοβερη δουλεια!! Παροτι ειμαι απο Χανια οσες φορες χρειαστω πλυσιμο και ειμαι Αθημα εκει παω, πολυ ευγενικα και εξυπηρετικα παιδια :ye02:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από stathoulas1200 ( 853089)
Εγώ με τη σειρά μου μόλις γύρισα απο πλήσιμό στο moto station parking και είμαι κατενθουσιαμένος!
Πρώτη φορά τόσα πολλά χέρια χαιδευαν ταυτόχρονα τη καλή μου:lo19:
Το πλήσιμο τέλειο, με γυάλισμα και τα σχετικά να εννοούντε και η μηχανή μου να είναι για βιτρίνα:ye32::ye32::ye32:
Τα παιδιά εκει μαμώ τα άτομα κ πήραν 10ευρώ! καλή τιμή κατά τη γνώμη μου για τη δουλειά τους... Respect:re26::re26::re26:


Πριν λίγο γύρισα κι εγώ από πλύσιμο εκεί, για 1η φορά καθώς το μηχανάκι μου το έπλενα σε φίλο ο όποιος δεν πλένει πλέον.
Θα πω απλά και μόνο, ότι ο Νίκος ξεκίνησε το πλύσιμο στις 14.30 και τέλειωσε στις 16.40, αυτό και μόνο αξίζει τα 10 €.
Τώρα αφού και το πλύσιμο ήταν εξαιρετικό, και γενικότερα η όλη αντιμετώπιση του "μοτοσακού" εξαιρετική, έγινα πλέον πελάτης ...:ye02:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:25.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!