GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=11966)

vpentza 07-07-2010 11:47

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteris ( 182217)
Όχι όχι... καλό ήταν... βενζίνη μόνο δεν είχε... :(:(

αν μιλάμε για το κίτρινο, εγώ είχα αφήσει μέσα λίγη.....
και εγώ τον ξέρω πολύ πολύ καλά τον μηχανικό εδώ και χρόνια αλλά η μοτό είναι δική μου και με "καίει" παραπάνω από τη καλή πρόθεση του καλού φίλου & μηχανικού Θ

CPretenteriS 07-07-2010 11:50

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 182222)
αν μιλάμε για το κίτρινο, εγώ είχα αφήσει μέσα λίγη.....
και εγώ τον ξέρω πολύ πολύ καλά τον μηχανικό εδώ και χρόνια αλλά η μοτό είναι δική μου και με "καίει" παραπάνω από τη καλή πρόθεση του καλού φίλου & μηχανικού Θ

Το παλιό του Mark έχω... αν το γνωρίζεις...!! Κι εμένα με "καίει" αλλά θα δείξω εμπιστοσύνη στο Θ... ;)

vpentza 07-07-2010 11:53

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteris ( 182225)
Το παλιό του Mark έχω... αν το γνωρίζεις...!! Κι εμένα με "καίει" αλλά θα δείξω εμπιστοσύνη στο Θ... ;)

και ο MARK το δικό μου "παλιό" έχει.......όοοολοι μια οικογένεια είμαστε....
να του δείξεις εμπιστοσύνη, εμένα μου το έχει αποδείξει αρκετές φορές

pepax66 07-07-2010 21:11

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Όσον αφορά την εξυπηρέτηση και τις τεχνικές γνώσεις αλλά ΚΑΙ την έκπτωση του συγκεκριμένου συνεργείου λόγω πρόσφατης επίσκεψης μου μπορώ να ένα και μόνο πράγμα THANASIS μέλος μας φίλος, γείτονας μου αλλά και γνωστός αρκετό καιρό τώρα δίνει κάθε εγγύηση με την παρουσία του εκεί. Ποστάρω για να δώσω τις ευχαριστίες μου αλλά και τις καλύτερες εντυπώσεις από την MotionNStyleκαι όλο το προσωπικό του καταστήματος της Κηφισιάς. Κάνανε ότι καλύτερο μπορούσανε για την μπουμπούκα μου που είχε πονόδοντο και γλύτωσα πάρα πολλά χρήματα αλλά και ταλαιπωρία που τελευταία είναι συνώνυμα των και καλά εξουσιοδοτημένων συνεργείων BMW, μπράβο τους και συγχαρητήρια και στο Forum που έχει συνεργασία με αξιόπιστες και καλές επιχειρήσεις.


:sm8:

CPretenteriS 08-07-2010 02:45

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Σήμερα λοιπόν πήγα στη Motion n Style στην Κηφισσιά για Service 10000km αλλά και για την αντ/ση της αλυσίδας, γραναζιών, κλπ... λόγω ανάκλησης...

Ο Θανάσης πιστεύω πως είναι γνώστης και μπορεί να δώσει λύσεις σε τυχόν προβλήματα που μπορεί να εμφανιστούν.

Έλαβα έκπτωση 25% στην εργασία και 15% στα ανταλλακτικά.

Η πρώτη μου λοιπόν εμπειρία εκεί ήταν πολύ θετική!

gemanolo 09-07-2010 15:41

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteris ( 182458)
Σήμερα λοιπόν πήγα στη Motion n Style στην Κηφισσιά για Service 10000km αλλά και για την αντ/ση της αλυσίδας, γραναζιών, κλπ... λόγω ανάκλησης...

Ο Θανάσης πιστεύω πως είναι γνώστης και μπορεί να δώσει λύσεις σε τυχόν προβλήματα που μπορεί να εμφανιστούν.

Έλαβα έκπτωση 25% στην εργασία και 15% στα ανταλλακτικά.

Η πρώτη μου λοιπόν εμπειρία εκεί ήταν πολύ θετική!

Θα το δοκιμασω τελικα, να δω αν θα παρω "διαζυγιο" με το συνεργειο μου.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 09-07-2010 21:02

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gemanolo ( 183024)
Θα το δοκιμασω τελικα, να δω αν θα παρω "διαζυγιο" με το συνεργειο μου.


Στείλε μου με pm, τα πλήρη στοιχεία σου ... ;)

vaskoukou 10-07-2010 14:36

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
καλημερα νικο,θελω να παω στο mns για service!!!Περνω τηλ για ραντεβου?

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 10-07-2010 16:48

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaskoukou ( 183284)
καλημερα νικο,θελω να παω στο mns για service!!!Περνω τηλ για ραντεβου?





Στείλε μου με pm, τα πλήρη στοιχεία σου ... ;)

ThanDim 11-07-2010 21:56

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Πριν λίγες μέρες παρήγγειλα μερικά πράγματα από το ΜnS κάνοντας χρήση της προσφοράς και σε σύγκριση με τιμές που πήρα από άλλες αντιπροσωπείες της Αθήνα, η έκπτωση ίσχυε κανονικά!! Μπράβο στα παιδιά!!!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:47.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!