GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ταξίδια στο εξωτερικό (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη. (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=35839)

sgianno 08-02-2013 23:06

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από italos ( 841026)
Φιλαράκι το τελείωσες!!!!!

Μια ερώτηση ρητωρική: Aν μπορείς περιέγραψε λιγάκι το συναίσθημα σου όταν άνοιγε η μπουκαπόρτα και έβγαινες με τον "τίγρη" για πρώτη φορά σε ξένα εδάφη??????

Να΄σαστε όλοι καλά, φανταστική περιγραφή(####### λιγάκι εκείνο το βράδυ με τον συνγερμό:D:D:D) φοβερές φότο!!!

Να είστε ωραίοι να ταξιδεύετε!!!!


(κάτι σχολιάκια του τύπου για άλλη μηχανή..άλλο φορουμ...αλλού εδώ ταξιδιωτικά να διαβάζουμε και ας είναι και με μοτοποδήλατο)

Δώσε και τα χερετίσματα μου στα φιλαράκια του mybike!!!





Χαμογέλασα, το πρώτο φως που μπήκε στο εσωτερικό του καραβιού ηταν για εμένα το σήμα της εκκίνησης, η έναρξη μια πρωτόγνωρης περιπέτειας. Ειχε ερθει η στιγμη τα λόγια και η χάρτες να γίνουν πράξεις και δρόμοι.

να είσαι καλά φίλε μου!

:ye21:

kostasr850 13-02-2013 21:21

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Μπραβο σας φιλοι μου το ταξιδι καταπληκτικο, η αφηγηση υπεροχη, και μπραβο στον η στους φωτογραφους για τις υπεροχες φωτογραφιες, βλεποντα θυμηθηκα τα υπεροχα τοπια κανοντας αυτό το ταξιδι και εγω , και παλη ΜΠΡΑΒΟ
:ye02:

squad 14-02-2013 13:49

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
:ye32::ye32::ye32::re25::re25::re25:

sgianno 15-02-2013 10:36

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Η μεγαλύτερη χαρά είναι τα όμορφα λόγια σας. ευχαριστώ πολύ!

coachK 17-02-2013 12:52

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
αγαπητέ sgianno καλημέρα. ΜΟυ άρσεσε πάρα πολύ η διαδρομή και η περιγραφή σου. Μου γέννησε την επιθυμία να επαναλάβω την ίδια διαδρομή. Θα ήθελα αν είχες την διάθεσή να με βοηθήσεις να την σχεδιάσω δίνοντάς μου κάποιες πληροφορίες, που μου χρειάζονται. Αν έχεις τον χρόνο , θα ήθελα να μου δώσεις την ευκαιρία να επανέλθω με ερωτήσεις. Αν μπορώ να έχω κάποιες συμπληρωματικές πληροφορίες. Στείλε μου ένα mail στο kourkoumpas@eureka.com.gr (το βλέπω επιμελώς) ή στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα με ένα mail για να σου γράψω. Δυστυχώς δεν μπαίνω κάθε μέρα στο gsforum. Ευχαριστώ Κώστας

sgianno 19-03-2013 12:11

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από coachK ( 846920)
αγαπητέ sgianno καλημέρα. ΜΟυ άρσεσε πάρα πολύ η διαδρομή και η περιγραφή σου. Μου γέννησε την επιθυμία να επαναλάβω την ίδια διαδρομή. Θα ήθελα αν είχες την διάθεσή να με βοηθήσεις να την σχεδιάσω δίνοντάς μου κάποιες πληροφορίες, που μου χρειάζονται. Αν έχεις τον χρόνο , θα ήθελα να μου δώσεις την ευκαιρία να επανέλθω με ερωτήσεις. Αν μπορώ να έχω κάποιες συμπληρωματικές πληροφορίες. Στείλε μου ένα mail στο kourkoumpas@eureka.com.gr (το βλέπω επιμελώς) ή στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα με ένα mail για να σου γράψω. Δυστυχώς δεν μπαίνω κάθε μέρα στο gsforum. Ευχαριστώ Κώστας

:ye02:

sgianno 18-07-2013 10:15

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
guys μαζικά οι φωτό του ταξιδιού εδώ

Papadopaidi 05-08-2013 01:46

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από sgianno ( 924166)
guys μαζικά οι φωτό του ταξιδιού εδώ

:th11:

Al Bandy 05-08-2013 17:41

Απάντηση: Διασχίζοντας την κεντρική Ευρώπη.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από italos ( 841026)
Φιλαράκι το τελείωσες!!!!!

Μια ερώτηση ρητωρική: Aν μπορείς περιέγραψε λιγάκι το συναίσθημα σου όταν άνοιγε η μπουκαπόρτα και έβγαινες με τον "τίγρη" για πρώτη φορά σε ξένα εδάφη??????

Φίλε και συνάδελφε Ιταλέ, σ' άλλον πάει η ερώτηση αλλά επίτρεψέ μου μια μικρή παρέμβαση.
Το πρόβλημα δεν είναι όταν ανοίγει η μπουκαπόρτα και βρίσκεσαι σε ξένα εδάφη. Το πρόβλημα είναι όταν, επιστρέφοντας, ανοίγει η μπουκαπόρτα και κατεβαίνεις στην Πάτρα!

Πωωωωωωωω! Θεέ μου, δεν θέλω να το θυμάμαι! Με μια λέξη: κατάθλιψη! Όλοι προσπαθούν να ξεπεράσουν τον άλλον μέσα στο λιμάνι να βγουν πρώτοι, στα διόδια κορνάρουν όλοι μαζί, στην εθνική οδό -ο Θεός να την κάνει- λες "αποκλείεται, δεν θα φτάσω Αθήνα".
Διπλές προσπεράσεις, τριπλές προσπεράσεις.....στα διόδια παραλίγο να με πατήσει επίτηδες μια νταλίκα επειδή έκανα λάθος και μπήκα στο e-pass ενώ στην Ευρώπη οι νταλικέρηδες σταματούν δεξιά μόλις βρουν άνοιγμα για να περάσουν οι από πίσω. Σκουπίδια παντού, μιζέρια παντού!

Και λες "πού ζω, πού ήρθα". Δεκαοχτώ χώρες έχω γυρίσει με την μηχανή, κάθε φορά που επιστρέφω χρειάζομαι μια εβδομάδα να συνέλθω από το πολιτισμικό σοκ!


Μπράβο παιδιά, πολύ ωραίο ταξίδι και περιγραφή. Να είστε πάντα καλά να ταξιδεύετε όλο και περισσότερο όλο και μακρύτερα. :re25::re25:
Και Γιώργο, ζήτω η μπύρα ρε! Δικός μας είσαι! Δώσεεεεεεε! :di10:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:21.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!