GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πολιτική επικαιρότητα στην Ελλάδα & στον κόσμο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθεση της ΧΑ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44815)

PLOIGOS 12-12-2013 18:12

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Αντε να σας ανεβασω κ λιγο γιατι βλεπω οτι επεσε το ηθικο σας...
:ye02:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...60942797_n.jpg

PITS 12-12-2013 20:42

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
αυτα σας εδειξε σημερα ο ινστρουχορας???? αξιος ο μισθος του
δε σε πειραζει να την κλεψω κι εγω ε???
εντωμεταξυ η κατηχηση καλα κρατει Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το 22ο Αντιιμπεριαλιστικό Διήμερο της ΚΝΕ (ΦΩΤΟ-VIDEO) | 902.gr
μια χαρα το φυτωριο δουλευει Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το 22ο Αντιιμπεριαλιστικό Διήμερο της ΚΝΕ (ΦΩΤΟ-VIDEO) | 902.gr

ραδικια-αμοιβαδες 1-0 :lo19::lo19::lo19:

PLOIGOS 12-12-2013 20:51

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Κοιτα να δεις που λεει κ αλλα αστειακια....Ε ρε ανεξαντλητος ειναι ο γελωτοποιος τελικα,παρολο που μας αποχαιρετισε....

Ε ρε γλεντια...



yannis 13-12-2013 12:45

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS ( 982288)
Κοιτα να δεις που λεει κ αλλα αστειακια....Ε ρε ανεξαντλητος ειναι ο γελωτοποιος τελικα,παρολο που μας αποχαιρετισε....

Ε ρε γλεντια...





:lo19::lo19:

Ρε συ Χρήστο, το κάθε πρησμένο από τις ορμόνες κρέας, σαν τις τρελές αγελάδες ένα πράμα... τι περιμένεις να σου πει;;
Θέλει και επιχειρήματα τρομάρα του!!!!:p
Εν τω μεταξύ τώρα προωθούν την θεωρία πως στις εκλογές θα πάρουν 25%. Ίσως, λέει, να μην πάρουν αυτοδυναμία και να χρειαστεί να πάμε σε δεύτερο γύρο, οπότε τότε την έχουν σίγουρη την κυβέρνηση!!!!!!!
Μιλάμε "Γνώθι σ' αυτόν" ακατάληπτο!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

TEOSS 13-12-2013 16:31

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Άλλο ένα θέμα εξελίχθηκε σε υβρεολόγιο χωρίς λόγο … :cool:

PLOIGOS 13-12-2013 18:20

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από TEOSS ( 982533)
Άλλο ένα θέμα εξελίχθηκε σε υβρεολόγιο χωρίς λόγο … :cool:

1.Το υβρεολογιο καμμια φορα ειναι μεσα στην ζωη ευτυχως η δυστυχως...

2.Το "χωρις λογο", ειναι δικη σου αποψη, κατα την δικη μου εχω τους λογους μου κ απαντησα ετσι...;)

Μπορει να μην αρεσει σε καποιους,ομως κ μενα δεν μου αρεσει το "αθωο" στυλακι ορισμενων,που κ καλα συμμετεχουν σε οποιαδηποτε συζητηση εδω μεσα με μοναδικο τους σκοπο να τα κανουν πουτ@να...

Κ παιρνουν τις απαντησεις που τους αξιζουν!!!:ye33:


vpentza 13-12-2013 19:28

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS ( 982569)
1.Το υβρεολογιο καμμια φορα ειναι μεσα στην ζωη ευτυχως η δυστυχως...
2.Το "χωρις λογο", ειναι δικη σου αποψη, κατα την δικη μου εχω τους λογους μου κ απαντησα ετσι...;)
Μπορει να μην αρεσει σε καποιους,ομως κ μενα δεν μου αρεσει το "αθωο" στυλακι ορισμενων,που κ καλα συμμετεχουν σε οποιαδηποτε συζητηση εδω μεσα με μοναδικο τους σκοπο να τα κανουν πουτ@να...

Κ παιρνουν τις απαντησεις που τους αξιζουν!!!:ye33:

...εξάλλου, εδώ κάτω στις κατακόμβες, εδώ κάτω στο τελευταίο σκαλί της τοπικής AGB, όποιος επιλέγει να συμμετάσχει, συμμετέχει μόνο με δική του ευθύνη και ουχί ως αυτόκλητος υπερασπιστής της συλλογικής ευθύνης....;););)
...οφείλουν οι συμμετέχοντες να γνωρίζουν πια, ότι εδώ οποιοσδήποτε δύναται να στρέψει και να βάλλει απροειδοποίητα !!! :):):)

PLOIGOS 13-12-2013 19:53

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 982579)
...εξάλλου, εδώ κάτω στις κατακόμβες, εδώ κάτω στο τελευταίο σκαλί της τοπικής AGB, όποιος επιλέγει να συμμετάσχει, συμμετέχει μόνο με δική του ευθύνη και ουχί ως αυτόκλητος υπερασπιστής της συλλογικής ευθύνης....;););)
...οφείλουν οι συμμετέχοντες να γνωρίζουν πια, ότι εδώ οποιοσδήποτε δύναται να στρέψει και να βάλλει απροειδοποίητα !!! :):):)



:ye36::ye02:

Υ.Γ.Το τελευταιο σκαλι,οπως κ η υπογα,εχουν την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΑ...ΠΑΝΤΑ ομως...;)

PITS 13-12-2013 23:30

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS ( 982288)
Κοιτα να δεις που λεει κ αλλα αστειακια....Ε ρε ανεξαντλητος ειναι ο γελωτοποιος τελικα,παρολο που μας αποχαιρετισε....

Ε ρε γλεντια...




κοιτα αν τα παιρνεις για αστεια αυτα που γραφω (οχι αυτα που ΣΟΥ γραφω) θα ηθελα να με πληροφορησεις για να γελασω κι εγω ...παντως αν διαλεγα θα προτιμουσα το <<γελωτοποιος>> παρα το γελοιος


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από yannis ( 982472)
:lo19::lo19:

Ρε συ Χρήστο, το κάθε πρησμένο από τις ορμόνες κρέας, σαν τις τρελές αγελάδες ένα πράμα... τι περιμένεις να σου πει;;
Θέλει και επιχειρήματα τρομάρα του!!!!:p
:hi47:αν εχεις πιασει στερια μπορεις ανετα να κουνησεις λιγο το κεφαλι σου μπας και ερθει σε ισοροπια το καμενο μυαλο σου ...αν οχι σε καταλαβαινω και υπομονη
Εν τω μεταξύ τώρα προωθούν την θεωρία πως στις εκλογές θα πάρουν 25%. Ίσως, λέει, να μην πάρουν αυτοδυναμία και να χρειαστεί να πάμε σε δεύτερο γύρο, οπότε τότε την έχουν σίγουρη την κυβέρνηση!!!!!!!
Μιλάμε "Γνώθι σ' αυτόν" ακατάληπτο!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από TEOSS ( 982533)
Άλλο ένα θέμα εξελίχθηκε σε υβρεολόγιο χωρίς λόγο … :cool:

οι γνωστοι τσαμπουκαδες ψευτοδημοκρατες του ####υ που μολις γραφεις διαφορετικη αποψη απο την δικη τους νομιζουν οτι κραζοντας παιρνουν ποντους και γελανε μεταξυ τους...χαλαλι τους

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS ( 982569)
1.Το υβρεολογιο καμμια φορα ειναι μεσα στην ζωη ευτυχως η δυστυχως...

οχι σε ολων τη ζωη αλλα ετσι εξηγηται η σταση σου, συμβουλη ....αλλαξε ζωη

2.Το "χωρις λογο", ειναι δικη σου αποψη, κατα την δικη μου εχω τους λογους μου κ απαντησα ετσι...;)

Μπορει να μην αρεσει σε καποιους,ομως κ μενα δεν μου αρεσει το "αθωο" στυλακι ορισμενων,που κ καλα συμμετεχουν σε οποιαδηποτε συζητηση εδω μεσα με μοναδικο τους σκοπο να τα κανουν πουτ@να...
αν παρεις το νημα προς τα πισω θα δεις πιος ξεκιναει την προσωπικη επιθετικη σταση οποτε κοιτα κανα καθρεφτη

Κ παιρνουν τις απαντησεις που τους αξιζουν!!!:ye33:
καταπληκτικες!!! ρητορας ο παιχτης:lo19::lo19::lo19:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 982579)
...εξάλλου, εδώ κάτω στις κατακόμβες, εδώ κάτω στο τελευταίο σκαλί της τοπικής AGB, όποιος επιλέγει να συμμετάσχει, συμμετέχει μόνο με δική του ευθύνη και ουχί ως αυτόκλητος υπερασπιστής της συλλογικής ευθύνης....;););)

για ριξε εξηγηση για το βαρυγδουπο γιατι δεν ηξερα οτι ειναι με προσκληση το θεμα αν ειναι να κοψω εισητηριο εσυ τα πουλας??

...οφείλουν οι συμμετέχοντες να γνωρίζουν πια, ότι εδώ οποιοσδήποτε δύναται να στρέψει και να βάλλει απροειδοποίητα !!! :):):)

οποιοσδηποτε ομως!!!!!!:cool2::cool2::cool2:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS ( 982587)
:ye36::ye02:

Υ.Γ.Το τελευταιο σκαλι,οπως κ η υπογα,εχουν την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΑ...ΠΑΝΤΑ ομως...;)

μεινε εκει οι κατσαριδες κανουν καλη παρεα

PLOIGOS 14-12-2013 00:00

Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PITS ( 982616)

κοιτα αν τα παιρνεις για αστεια αυτα που γραφω (οχι αυτα που ΣΟΥ γραφω) θα ηθελα να με πληροφορησεις για να γελασω κι εγω ...παντως αν διαλεγα θα προτιμουσα το <<γελωτοποιος>> παρα το γελοιος



μεινε εκει οι κατσαριδες κανουν καλη παρεα

Επειδη νομιζεις οτι κανουμε διαγωνισμο ευφυολογηματων κ πιστευεις οτι παιρνεις κ το πρωτο βραβειο με τις χαζομαρες που γραφεις κ επειδη εν τελει δεν αξιζει να χαλαω τον χρονο μου με σενα σε ψεκαζω με Ajax απο εδω κ στο εξης...;)

Αν εχεις την εντυπωση οτι με εκνευριζεις κανεις μεγαλο λαθος παντως...Σε λυπαμαι βαθυτατα...Συνεχισε μονος σου.-


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:34.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!