GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Αυτοί που έφυγαν νωρίς ... (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10. (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12477)

Arkas 05-07-2010 11:53

Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Αγαπητοί φίλοι,
την Κυριακή 11 Ιουλίου 2010,
θα γίνει στην Μεσσηνία,
το 40ήμερο μνημόσυνο
του αδικοχαμένου φίλου και μέλους μας
Βασίλη Καυκούλα (ekatontarxos).

Η τελετή θα γίνει στον Άγιο Αθανάσιο,
στην Βαλύρα Μεσσηνίας,
μετά το πέρας της Θ. Λειτουργίας.

Όσοι επιθυμούν,
μπορούν να προσέλθουν
απευθείας στο μνημόσυνο,
ενώ υπάρχει η δυνατότητα
να διανυκτερεύσουμε στην Καλαμάτα,
από την προηγουμένη.

Η Βαλύρα από την Καλαμάτα,
απέχει 23 χλμ. - μισή ώρα.

Προτείνω διαμονή στην Καλαμάτα
από την προηγουμένη,
προκειμένου να "σπάσουμε" τα χιλιόμετρα στην μέση
και να μας δοθεί η ευκαιρία
να πιούμε ένα κρασί το Σάββατο το βράδυ,
στην μνήμη του φίλου μας...

Αναχώρηση Σάββατο πρωί στις 08:00 από Αθήνα
και επιστροφή, Κυριακή απόγευμα - βράδυ.

Λεπτομέρειες για την διαμονή, σύντομα.

Πιστεύω
πως όλοι μας πρέπει να δώσουμε το παρόν
και να απευθύνουμε το ύστατο "αντίο"
στον φίλο μας.

.

MARK 05-07-2010 12:20

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Θα ήθελα πολύ να παρευρεθώ αλλά λόγω οτι την ίδια μέρα έχω μνημόσυνο συγγενικού μου προσώπου δεν θα τα καταφέρω να τιμήσω την μνήμη του φίλους μας....... :(

skippybi 05-07-2010 15:13

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
προς το παρόν είμαι διαθέσιμος και έχω διάθεση;)

commander 05-07-2010 15:57

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
θα το ηθελα αλλα λογο του ταξιδιου που εχει κανονιστη
(βαλια καλντα) δεν θα καταφερω:hmmm:

yannis 05-07-2010 18:53

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Αν είμαι Ελλάδα, δεν το συζητώ!!!

gsrob 06-07-2010 10:41

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Δεν θα το συζητούσα αν ήμουνα πιο κοντά.:(

Michael Chatzilias 06-07-2010 13:00

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Αγαπητοί φίλοι,


Θα βρίσκομαι στην Δανία από την Πέμπτη 8 / 7 μέχρι και την Τρίτη 13/ 7.
Δεν θα μπορέσω να συμμετάσχω. Καλό δρόμο σε όλους τους συμμετέχοντες, και με ασφάλεια στον δρόμο.

gsmaniac 06-07-2010 13:08

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
εγω θα βρισκομαι στην ελαια κυπαρρυσιας...απο την παρασκευη,οποτε θα πεσουν τηλεφωνα;)

gsmaniac 06-07-2010 13:21

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
η διαδρομη για την κυπαρρυσια ειναι 2,5 ωρες και αρκετα ασφαλης..;)
νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν η διαμονη στο καλο νερο ή στην πολη της κυππαρυσιας απο την καλαματα...:rolleyes:
τελος παντων εγω ριχνω την ιδεα και οποιος θελει το συζηταμε...;)

katsanakis 06-07-2010 13:32

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Κύριοι ενδιαφέρομαι και εγώ αλλά δεν μπορώ να διανυκτερεύσω λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων. Αν είναι να ξεκινήσω το πρωί και να βρεθούμε Κυπαρισσία ή να βγώ Κόρινθο αν κατεβαίνει κανένας από Αθήνα.

gsmaniac 06-07-2010 13:36

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsanakis ( 181864)
Κύριοι ενδιαφέρομαι και εγώ αλλά δεν μπορώ να διανυκτερεύσω λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων. Αν είναι να ξεκινήσω το πρωί και να βρεθούμε Κυπαρισσία ή να βγώ Κόρινθο αν κατεβαίνει κανένας από Αθήνα.

αν ερχεσαι απο το LEPANTO....:rolleyes:,νομιζω οτι ερχεσαι καλυτερα απο ΠΥΡΓΟ;)και οχι απο κορινθο

Arkas 06-07-2010 13:50

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 181838)
εγω θα βρισκομαι στην ελαια κυπαρρυσιας...απο την παρασκευη,οποτε θα πεσουν τηλεφωνα;)


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 181848)
η διαδρομη για την κυπαρρυσια ειναι 2,5 ωρες και αρκετα ασφαλης..;)

νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν η διαμονη στο καλο νερο ή στην πολη της κυππαρυσιας απο την καλαματα...:rolleyes:

τελος παντων εγω ριχνω την ιδεα και οποιος θελει το συζηταμε...;)

Kώστα, το επεξεργαζόμαστε...;)

Arkas 06-07-2010 14:19

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Η πρόταση του Κώστα (gsmaniac),
είναι πολύ καλή!

Μετά από σχετική έρευνα στην περιοχή,
καταλήξαμε στο


στο Καλό Νερό Κυπαρισσίας.


Είναι σε κοντινή απόσταση από την Βαλύρα
και μικρότερη απόσταση από την Αθήνα,
(σε σχέση με την Καλαμάτα).

Διαθέτει εξαιρετικές κριτικές από το Booking. com
και από το Trip Advisor:

"Στο Καλό Νερό, μια από τις πιο όμορφες παραλίες της Κυπαρισσίας, αυτό το θέρετρο απέχει μόλις 6 μέτρα από τη θάλασσα και βρίσκεται σε μια έκταση 7 στρεμμάτων.
Τα διαμερίσματα είναι ιδανικά για οικογένειες με παιδιά, ζευγάρια, ή μεμονωμένους ταξιδιώτες.
Διαθέτουν μεγάλα μπαλκόνια και βεράντες με θέα στο Ιόνιο Πέλαγος και τα κοντινά βουνά.
Στην παραλία, μπορείτε να δείτε φωλιές της χελώνας καρέτα καρέτα.
Τα χρώματα ταιριάζουν με την παλέτα από το παλάτι του Νέστορα.
Στη δεξιά πλευρά των διαμερισμάτων, υπάρχει μια παραλία μήκους 20 χιλιομέτρων, στην οποία δεν υπάρχει άλλο ξενοδοχείο.
Δωρεάν χώρος στάθμευσης μπροστά στο ξενοδοχείο, κοντά στην κύρια είσοδο.
Για όλους τους επισκέπτες διατίθενται χωρίς χρέωση ADSL Ίντερνετ, καθώς και WI-Fi σύνδεση.
Στην αριστερή πλευρά, μόνο 5 λεπτά με τα πόδια, θα βρείτε την κύρια παραλία στην οποία υπάρχουν μπαρ, ταβέρνες, μίνι μάρκετ και νυχτερινή ζωή.
Είναι ένα μέρος όπου τα πεύκα συνδυάζονται με τη θάλασσα, το ψάρεμα, το κολύμπι, το περπάτημα και τα ρομαντικά ηλιοβασιλέματα."



Η τιμή που εξασφαλίσαμε
ειδικά για την παρέα μας,
είναι:
75 ευρώ το δίκλινο,
με πρωινό!

Πολύ συμφέρουσα τιμή,
για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο
και τις προσφερόμενες παροχές,
την συγκεκριμένη (υψηλή) περίοδο!

Λόγω της πολύ περιορισμένης διαθεσιμότητας,
σας παρακαλώ να δηλώσετε συμμετοχή,
το συντομότερο δυνατόν!!!

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα
να πάμε από Παρασκευή!

.

gsmaniac 06-07-2010 14:56

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
καλη επιλογη....μπραβο μητσε;):D
το μερος ειναι πολυ ομορφο και ιδιαιτερα οικονομικο σε σχεση με αυτα που ξερουμε...;);)

katsanakis 06-07-2010 14:59

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Όπως προ είπα εγώ δεν μπορώ για διανυκτέρευση. Κανονίστε το πρόγραμμα και θα έρθω να σας βρώ στο Καλό νερό γιατί θα έρθω από LEPANTO

Arkas 06-07-2010 16:45

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsanakis ( 181910)
Όπως προ είπα εγώ δεν μπορώ για διανυκτέρευση. Κανονίστε το πρόγραμμα και θα έρθω να σας βρώ στο Καλό νερό γιατί θα έρθω από LEPANTO

Οκ Λάμπρο!
Θα συνεννοηθούμε...;)

skippybi 06-07-2010 22:27

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsanakis ( 181910)
Όπως προ είπα εγώ δεν μπορώ για διανυκτέρευση. Κανονίστε το πρόγραμμα και θα έρθω να σας βρώ στο Καλό νερό γιατί θα έρθω από LEPANTO

Λάμπρο πάμε παρέα αν θες. Κυριακή μπορώ και εγώ;)

katsanakis 07-07-2010 06:31

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από skippybi ( 182051)
Λάμπρο πάμε παρέα αν θες. Κυριακή μπορώ και εγώ;)

Θα το σκεφτώ μπορεί να σε πάρω μαζί μου.:sm7::sm7::sm7:





Φυσικά θα περιμένουμε τι θα κανονίσει το υπόλοιπο forum και μιλάμε στο κινητό να κανονίσουμε και να τους ενημερώσουμε που θα βρεθούμε.

TARKAS 07-07-2010 10:42

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΤΡΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ-ΑΝ ΞΕΡΕΙ- ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ-ΠΥΡΓΟ Η ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ??

GEO_K 07-07-2010 10:43

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
παιδια αναψτε κι ενα κερακι και για μας που ειμαστε μακρια!

CPretenteriS 07-07-2010 11:54

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GEO_K ( 182198)
παιδια αναψτε κι ενα κερακι και για μας που ειμαστε μακρια!

Ναι... Να ανάψετε και για εμάς που δε θα είμαστε...

gsmaniac 07-07-2010 15:32

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από TARKAS ( 182197)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΤΡΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ-ΑΝ ΞΕΡΕΙ- ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ-ΠΥΡΓΟ Η ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ??

ειναι σχεδον τα ιδια χλμ. νομιζω....:cool::cool:

skippybi 07-07-2010 19:37

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsanakis ( 182133)
Θα το σκεφτώ μπορεί να σε πάρω μαζί μου.:sm7::sm7::sm7:





Φυσικά θα περιμένουμε τι θα κανονίσει το υπόλοιπο forum και μιλάμε στο κινητό να κανονίσουμε και να τους ενημερώσουμε που θα βρεθούμε.

2 μηχανές εννοούσα βρε...;)

παρέα εννοούσα εγώ μπροστά και εσύ σκούπα:p

gsmaniac 07-07-2010 19:49

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από skippybi ( 182372)
2 μηχανές εννοούσα βρε...;)

παρέα εννοούσα εγώ μπροστά και εσύ σκούπα:p

ετσι και αλλιως σκουπα θα εισαι...:p:p
gs....εχει ο ρουμελιωτης;);)

GDS 08-07-2010 01:51

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Ξεκινάω πρωί Κυριακής 6.00 πμ με δυό φιλαράκια απο Κιάτο. Στο χαλαρό πιστεύω γύρω στις 9.00-9.30 να είμαστε στον Αγ. Αθανάσιο - Βαλύρα. Αν επιθυμεί κάποιος συνάντηση στο ΣΕΑ Αρτεμισίου στις 7.00-7.30 καλοδεχούμενος και συνεχίζουμε παρέα.

katsanakis 08-07-2010 07:55

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Λογικό μου ακούγεται με τη γριά σου :D
Δε λέω καλή και η γριά αλλά το Gs άλλη φάση.

Φυσικά και 2 μηχανές εγώ έβγαλα τη δεύτερη σέλα για να μην έχω την κοπέλα μου πάνω στην κοπέλα μου και θα πάρω εσένα;
:sm7::sm7::sm7:

Arkas 08-07-2010 21:22

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GEO_K ( 182198)
παιδια αναψτε κι ενα κερακι και για μας που ειμαστε μακρια!

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteris ( 182227)
Ναι... Να ανάψετε και για εμάς που δε θα είμαστε...

Θα ανάψουμε φιλαράκια...

MARK 08-07-2010 23:44

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 182778)
Θα ανάψουμε φιλαράκια...


Να'σαι καλά Δημήτρη.............

CPretenteriS 09-07-2010 02:02

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 182778)
Θα ανάψουμε φιλαράκια...

Σ' ευχαριστώ...!!!

steliosx 09-07-2010 13:07

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GDS ( 182444)
Ξεκινάω πρωί Κυριακής 6.00 πμ με δυό φιλαράκια απο Κιάτο. Στο χαλαρό πιστεύω γύρω στις 9.00-9.30 να είμαστε στον Αγ. Αθανάσιο - Βαλύρα. Αν επιθυμεί κάποιος συνάντηση στο ΣΕΑ Αρτεμισίου στις 7.00-7.30 καλοδεχούμενος και συνεχίζουμε παρέα.

Καλημέρα και από μένα.
Αν και θα είμαι εκτός Αθηνών, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να επιστρέψω Σάββατο βράδυ. Σε αυτή την περίπτωση θα επιδιώξω να είμαι στο ΣΕΑ Αρτεμισίου την ώρα που λέτε. Έχω πάρει το τηλ. απο το profil σου (είναι και το δικό μου διαθέσιμο στο profil μου) και θα επικοινωνήσω μαζί σου Σάββατο βράδυ εφόσον έρθω. Απο το Αρτεμίσιο μέχρι την Βαλύρα είναι περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά χαλαρά. Έχει παραδοθεί νέος δρόμος παράκαμψης Μεγαλόπολης, από την Κάτω Ασέα μέχρι την ευθεία πρίν τα Παραδείσια (εκεί που ήταν πριν το ΟΙΚΟΘΕΝ). Αν δεν τα καταφέρω ανάψτε ένα κερί στην μνήμη ταυ Βασίλη για όλους μας.

Arkas 09-07-2010 13:37

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Φιλαράκια,
όποιος το αποφασίσει τελευταία στιγμή,
το τηλέφωνό μου είναι:

6944 523252.

Προσωπικά,
θα ξεκινήσω αύριο Σάββατο πρωί,
θα συναντηθώ εκεί το μεσημέρι
με τους "μανιακούς" (gsmaniac),
με τον Στάθη (Tarkas) και την γυναίκα του,
αύριο το απόγευμα
και την Κυριακή στο μνημόσυνο
με τους
Βασίλη (skippybi),
Λάμπρο (katsanakis),
Γιάννη (GDS)
και όποιον άλλο το αποφασίσει
τελευταία στιγμή!

.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 09-07-2010 21:48

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Πριν λίγο, είχα τηλεφωνική επικοινωνία με τον πατέρα του Βασίλη.

Ο άνθρωπος, είναι συντετριμμένος - όπως κ ήταν αναμενόμενο .... :(

Αυτό που μου είπε - και επέμεινε - ήταν ότι,

μετά το μνημόσυνο, θα ακολουθήσει φαγητό στον Μελιγαλά,

όπου είμαστε ΟΛΟΙ μας προσκεκλημένοι ....

Arkas 10-07-2010 08:36

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Φιλαράκια, ξεκινάω...

Νεότερη ανταπόκριση από Κυπαρισσία!:)

SenseiG 10-07-2010 08:57

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Καλο ταξιδι παιδια.Δυστυχος θα ειμαι εκτος αθηνων...τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του.

vincet 10-07-2010 09:00

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
καλα να πατε αναψτε και ενα κερακι για ολους εμας που ειμαστε μακρυα

katsanakis 10-07-2010 13:59

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 182990)
Φιλαράκια,
όποιος το αποφασίσει τελευταία στιγμή,
το τηλέφωνό μου είναι:

6944 523252.

Προσωπικά,
θα ξεκινήσω αύριο Σάββατο πρωί,
θα συναντηθώ εκεί το μεσημέρι
με τους "μανιακούς" (gsmaniac),
με τον Στάθη (Tarkas) και την γυναίκα του,
αύριο το απόγευμα
και την Κυριακή στο μνημόσυνο
με τους
Βασίλη (skippybi),
Λάμπρο (katsanakis),
Γιάννη (GDS)
και όποιον άλλο το αποφασίσει
τελευταία στιγμή!

.

Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να έρθω κάτι μου έτυχε στη δουλειά και δεν μπορώ να απουσιάζω από Ναύπακτο.
Καλά να περάσετε και να μεταφέρετε τη θλίψη μας στην οικογένειά του.

Arkas 11-07-2010 12:44

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Αδέρφια,
μόλις γυρίσαμε από το μνημόσυνο του Βασίλη.
Ό,τι και να πει κανείς, είναι λίγο...

Ας είναι καλά "εκεί επάνω" και να μας προστατεύει καθημερινά στους δρόμους μας.

Η οικογένεια του Βασίλη, γονείς και δύο αδελφές,
μου ζήτησαν να σας μεταφέρω τις βαθιές ευχαριστίες τους για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση που τους δείξαμε...

.

Captain_Andreas 11-07-2010 14:01

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Ο Θεός να τον αναπαύσει και γαληνέψει τον πόνο των οικείων του.

CPretenteriS 12-07-2010 00:59

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 183494)
Αδέρφια,
μόλις γυρίσαμε από το μνημόσυνο του Βασίλη.
Ό,τι και να πει κανείς, είναι λίγο...

Ας είναι καλά "εκεί επάνω" και να μας προστατεύει καθημερινά στους δρόμους μας.

Η οικογένεια του Βασίλη, γονείς και δύο αδελφές,
μου ζήτησαν να σας μεταφέρω τις βαθιές ευχαριστίες τους για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση που τους δείξαμε...

.

Ας είναι καλά... να μας προσέχει... όπως ακριβώς το είπες!!! Τίποτα άλλο... :(

gsmaniac 12-07-2010 01:46

Απάντηση: Μνημόσυνο του Βασίλη (ekatontarxos) στην Μεσσηνία, την Κυριακή 11-7-10.
 
http://img155.imageshack.us/edit_pre...&action=rotate
επισκεψη στην τελευταια κατοικια του βασιλη,μετα το μνημοσυνο,στο κοιμητηριο της βαλυρας.....
το πενθος και ο πονος της οικογενειας απεριγραπτα,αλλα και η αξιοπρεπεια τους αξιοθαυμαστη....
να εισαι καλα εκει που εισαι βασιλη και κουραγιο στους γονεις και στις αδερφες σου....


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:09.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!