GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τι μας έτυχε (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Είχα Άγιο.... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44288)

REK 04-11-2013 14:49

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
εσυ να είσαι καλά φίλε...τα άλλα φτιαχνονται..:ye33:

REK 04-11-2013 14:51

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από anegis ( 968794)


το συγκεκριμένο προστατευτικό/αξεσουαρ με έχει "σώσει" και εμένα στο δάσος Ελατιάς...:ye02:

lepanto 04-11-2013 14:55

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Αιμιλιε πέρα απο την άτυχη στιγμή,και ευτυχος χωρίς κακά αποτελέσματα,είσαι ΑΠΑΙΧΤΟΣ



:re28:

anegis 04-11-2013 14:58

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Giannme ( 968804)
Πολύ τυχερός πραγματικά, χαίρομαι για σένα και εύχομαι να είναι το τελευταίο.. Τώρα επειδή είδα και γράφεις κάποιες λεπτομέρειες αν θέλεις τη γνώμη μου, δεν αρκεί να μην πατήσεις φρένο και να μην κλείσεις απλά το γκάζι (το σωστό είναι να έιναι ανοιγόμενο) + το μυαλό μου εφόσον είσαι σίγουρος οτι δεν υπήρχαν "περίεργα υλικά" στην άσφαλτο πάει στα λαστιχά σου (km-τύπος ελαστικού) αν και φυσικά συμβάλλουν ένα σωρό άλλοι παράγοντες όπως χαλαρά χέρια στο τιμόνι -σωστή στάση σώματος και αρκετοί άλλοι. Τέλος έγραψες οτι αμφιβάλλεις για την ταχύτητα στο σασμάν αν το οδοστρωμα ήταν γλιστερο και ήσουν με 5η(χαμηλότερες στροφές) έσφιξες καπως το τιμόνι και δίστασες προς στιγμή με αναποφασιστικότητα στο γκάζι μου δίνουν ένα ενδεχόμενο γιατί έχεις ξαναμπεί με πιο πολλά και τώρα fail... Πάντως με το να ακολουθήσεις μετά τους άλλους αμέσα έδειξες οτι δεν μασας και τo τι πρεσβέυεις δηλαδή το "keep riding.".. Να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος..!!

Σίγουρα η εμπειρία με έκανε σοφότερο...

Ρόλο στο οτι δεν χτύπησα ειναι οτι δεν προσέκρουσα πουθενά. Ούτε σας άλλη όχημα ούτε σε βράχο...

Πέραν των λεπτομερειών και επειδή κάποιοι στην εκδρομή ήρθαν με απλό παντελόνι και παπούτσια...

Οι μπότες μου έχουν αρκετά σημάδια και το παντελόνι έγινε κομμάτια...

Γι αυτο επενδύουμε σε καλο εξοπλισμό...

alx_k 04-11-2013 15:01

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Πωπωπω!!! :eek:

Τουλάχιστον Αιμιλιε δεν επαθες τίποτα εσυ.

Τα κάγκελα του κινητήρα φαίνεται ότι δούλεψαν όσο έπρεπε...
Το Α και το Ω για μένα! ;)

AKIS_21 04-11-2013 15:08

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Ποτέ ξανά και ας προσέχουμε παραπάνω όλοι μας

petros1200gs 04-11-2013 15:11

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Αιμίλιε περαστικά !!!!

Να είσαι πάντα καλά και όρθιος !!! :)

Gasgs 04-11-2013 15:11

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Εσύ να είσαι καλά Αιμίλιε !!!

christosg 04-11-2013 15:14

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Φιλαρακι μου, έμπειρος οδηγός είσαι, το κακό μάτι πρόσεχε και τίποτα άλλο σιδερένιος φιλαράκι, εμένα με προστατεύει η ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΓΟΡΓΟΕΠΗΚΟΟΣ προσευχομαι και για σένα να σ έχει πάντα καλά

DoctorAbo 04-11-2013 15:23

Απάντηση: Είχα Άγιο....
 
Μπράβο για τα αντανακλαστικά σου πέφτοντας. Πέραν οποιασδήποτε τύχης, το να πέσει ένα ανθρώπινο σώμα και να συρθεί 50 μέτρα χωρίς ουσιαστικό τραυματισμό σημαίνει πως είναι fit και με εξαιρετικά αντανακλαστικά.

Πολύ σημαντικό το στοιχείο με το παντελόνι.

Μια κακιά στιγμή που ευτυχώς δε σε άγγιξε. καλά χιλιόμετρα και μη μασσάς :ye33:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:15.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!