GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Οδικό δίκτυο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί σε 35 min (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33722)

forester 11-08-2012 23:05

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 739188)
Με το που διάβασα το ποστάρισμά σου φτιάχτηκα. Καβάλησα τη μηχανή και έφυγα για τις ξεχασμένες διαδρομές: Αθήνα-Χιλιομόδι-Αγιος Βασίλειος-Δερβενάκια-Αργος-Αχλαδόκαμπος απο μέσα- Τρίπολη για καφέ στην Πλατεία Αρεως και επιστροφή από τα ίδια. Καταπληκτικά, ονειρεμένα και ήσυχα. Συνολικά 410 χλμ.


:ye02:
Ζηλεύω....
Αλλά χαίρομαι που κάποιοι μπορούν;):)
όπου να 'ναι γεννάμε και μετά.... ποιος μας πιάνει!!!!:ha16:
Ας είναι καλά οι γιαγιάδες:ye33::ye33:

fanmano 20-08-2012 23:49

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί
 
Τον πέρασα με αμάξι.Είναι Ευρωπαικών προδιαγραφών και πολύ άνετος.:ha16::ha16::ha16:

BOXER 21-08-2012 14:17

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από forester ( 739303)
:ye02:
Ζηλεύω....
Αλλά χαίρομαι που κάποιοι μπορούν;):)
όπου να 'ναι γεννάμε και μετά.... ποιος μας πιάνει!!!!:ha16:
Ας είναι καλά οι γιαγιάδες:ye33::ye33:

Έρχεται και το μικρο foresterακι :D!

Άντε με το καλο, και καλη λευτεριά ;) :re27:

REK 21-08-2012 15:20

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί
 
αρε παίδες τι μου θυμίσατε...:rolleyes:

η μητέρα μου είναι απο την Καλαματα και όπως καταλαβένετε ο δρόμος απο εκεί και πρός την Αθήνα είναι για μένα μια κολώνια που κρατάει χρόνια τώρα...:D

οσο θυμάμαι τον Αχ..λαδόκαμπο και τα 7ώρα που είχαμε κάνει με πιάνει η ψυχή μου...:(:o:(

η αλήθεια είναι οτι τώρα η Καλαμάτα είναι για καφεδάκι..ψαράκι:D:D:D και επιστροφή

αλλά με τσουχτερά διόδια ,όντως..

τι να κάνουμε..δεν μπορουμε να τα έχουμε(τελικά)όλα σε αυτη την χώρα..

forester 22-08-2012 21:35

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από BOXER ( 744117)
Έρχεται και το μικρο foresterακι :D!

Άντε με το καλο, και καλη λευτεριά ;) :re27:

:th11::th11::th11::th11::ye02:

PITS 27-08-2012 22:47

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί σε 35 min
 
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!! πηγαινοντας για Κυθηρα ειπα να παω κι εγω απο τον <<νεο>> δρομο, εξω απο Τριπολη πινακιδαρα που εδειχνε προς Σπαρτη απο τον <<νεο>> δρομο ΝΑΑΑΑ!!! με το συμπαθειο ...ΑΜ ΔΕ την ακολουθησα και μεχρι και την Καλαματα!!!!! που με οδηγησε τελικα ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι εξοδοι για σπαρτη ΚΛΕΙΣΤΕΣ + ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ + ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ +Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ +ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑ@ΕΣ!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

forester 27-08-2012 23:13

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί σε 35 min
 
Έχω την εντύπωση, γιατί πέρασα το δρόμο προς Αθήνα στις 16/8, ότι οι πινακίδες προς Σπάρτη έχουν ένα μεγάλο κόκκινο Χ.....
Δεν ετοιμος ο νέος δρόμος για Σπάρτη.

siraxanz 27-08-2012 23:17

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί σε 35 min
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από forester ( 747661)
Έχω την εντύπωση, γιατί πέρασα το δρόμο προς Αθήνα στις 16/8, ότι οι πινακίδες προς Σπάρτη έχουν ένα μεγάλο κόκκινο Χ.....
Δεν ετοιμος ο νέος δρόμος για Σπάρτη.

:ye36:

Πέρασα πρόσφατα και οι ταμπέλες για Σπάρτη έχουν Χ δηλαδή ότι δεν ισύουν.

Μαρίνο κρίμα για τον κόπο σου βρε φίλε,

άραγε είχαν βγάλει τα Χ ?

η δεν τα πρόσεξες από την χαρά της απόδρασης?

brasidas12 28-08-2012 02:14

Πριν μια βδομάδα πέρασα κ εγω κ όντως για Σπάρτη ειχε ένα κόκκινο Χ
Όσο για τον δρόμο απίστευτος αλλα απαράδεκτοι με τα διόδια.ειναι υπερβολικά πολλά.για να πας Αθήνα Καλαμάτα θα θες καμία 20 αρια ευρω μονο για διόδια.ΕΛΕΟΣ


Sent from Me using Tapatalk

PITS 28-08-2012 15:41

Απάντηση: Έτοιμος ο νέος δρόμος-Τρίπολη-Καλαμάτα από 75 min θα μειωθεί σε 35 min
 
αυτο λεω ειχαν Χ στις εξοδους αλλα αρχικα στην τριπολη απο οπου θα μπορουσες να πας απο τον παλιο ΔΕΝ ειχαν βαλει με συνεπεια ακολουθωντας την τεραστια ταμπελα που λεει ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ αφου μπεις στο γα#%δρομο να μην μπορεις να βγεις παρα μονο στη ΚαλαματαΝεύραΝεύραΝεύρα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:51.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!