GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εξοπλισμός μοτοσικλέτας (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=26)
-   -   ταιριαζουν οι λαιμοι? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=1925)

FANISGS 06-04-2009 14:23

ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
καλημερα και καλη εβδομαδα!για δωστε τα φωτα σας οι αρχαιοτεροι!εχω λοιπον μια gs 1200 2008 μοντελο.προσφατα εβαλα το τελικο της acrapovic,αυτο που δινει η μαμα.σε ερωτηση μου στην αντιπροσωπεια της ακραποβιτς στην ελλαδα, αν οι λαιμοι τιτανιου της ακραποβιτς μπορουν να εφαρμοστουν με το τελικο της ακραποβιτς μαμας,πηρα μια πολυ κατατοπιστηκοτατη απαντηση:<ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ>.ΚΑΙ ρωταω τωρα εγω,ειναι το ιδιο τελικο της ακραποβιτς μαμας με αυτην με το αυτοκολλητο?υπαρχει καποιος που να χει κανει κατι αναλογο?βεβαια απο την ακραποβιτς ειπανε και το ωραιο:<δεν ξερουμε αν ταιριαζει ο λαιμος αλλα μπορουμε να στο φερουμε με δικια σου ευθυνη και χωρις δικαιωμα επιστροφης!>.τι λετε ρε?κι αν δε κανει που θα το βαλω εγω?.μη μου πειτε....
__________________
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!

skippybi 06-04-2009 15:29

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
καλό... ταίριασμα!!!;)

FANISGS 06-04-2009 15:35

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από skippybi ( 22648)
καλό... ταίριασμα!!!;)

μοντερειτορ ασε το δουλεμα και βρες μου λυση!αδικα σε πληρωνω?:eek::sm7::p

Fast&Furious 06-04-2009 19:03

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D

Arkas 06-04-2009 22:22

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious ( 22745)
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D

:sm8:

pepax66 07-04-2009 01:02

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Οι εξατμίσεις είνα ακριβώς ίδιες με και χωρίς Laser το μόνο που χρειάζεσαι είναι μια μούφα που ενώνει τα δύο ανταλακτικά και εάν δεν κάνω λάθως είναι το σημείο αυτό που εξαιρεί τον καταλήτη (η μούφα δηλαδή) στην αντιπροσωπία (!) θα έπρεπε να ξέρουν ότι υπάρχει σαν ανταλακτικό και ο φίλος fast & furious θα σε στείλει σε μάστορα εξατμισά που θα σε κατευθύνει για την αγορά ή θα την κάνει μόνος του! Καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου!:D:D:D

FANISGS 07-04-2009 01:26

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious ( 22745)
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D


ναι φιλε μου θελω να μου πεις.αν θελεις στειλε μου π.μ η τηλ να σε παρω.ευχαριστω παντως:D

PETROJOHN 25-11-2010 19:30

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
καλα ξεμπερδεματα κ να μας πεις πως θα πηγαινει το εργαλειο μετα!!!

vasorfa 25-11-2010 19:32

Απάντηση: ταιριαζουν οι λαιμοι?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PETROJOHN ( 258834)
καλα ξεμπερδεματα κ να μας πεις πως θα πηγαινει το εργαλειο μετα!!!



:sm7::sm7::sm7:απο το 2009:hmmm::hmmm::sm7::sm7::sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!