GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Antenna ring (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=41151)

kwstas 04-06-2013 13:50

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nivam ( 905225)
Το δεύτερο κλειδί χρειάζεται για καθαρά πρακτικούς λόγους.
Το καινούριο ring θα κουμπωθεί στη φίσα αλλά δεν θα μπορεί να τοποθετηθεί στη θέση του χαλασμένου άμεσα.
Άρα χρειάζεται το ένα κλειδί για να μπει στον αφαλό και το δεύτερο(πλαστικό, μεταλλικό κλπ, το chip του μας ενδιαφέρει) για να διαβαστεί απ' το ring. :)

Λογω της αποστασης -υποθετω- δεν θα μπορει να διαβασει το κλειδι που θα ειναι στον αφαλο και γι αυτο θελουμε το 2ο για να διαβασει το antenna ring?

alx_k 04-06-2013 13:51

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 905203)
Τα μοντελα 08-09 (εχω 09) εχουν για δευτερο κλειδι ενα πλαστικο, τα μοντελα 04-07 (ειχα του 07) εχουν δευτερο κλειδι κανονικο, αυτο βεβαια με το δευτερο κλειδι πρεπει να μας διευκρινιστει που χρειαζεται και αν κανει το πλαστικο! :ye02:

Εμενα που ειναι του 05 μοδελο, εχω δυο μεταλλικα κλειδια και ενα πλαστικο κλειδι (το συγκεκριμενο λεγεται κλειδι πορτοφολιου και ειναι για δεκα χρησεις. Χρησιμοποιειται σε εκτακτη αναγκη).

Καλη φαση :D






Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

tsak8 04-06-2013 13:55

Και εγώ 2 μεταλλικά, και ένα πλαστικό που ανάθεμα και αν ξέρω για τι είναι
! Μοντέλο 05
Send from RAZR Tapatalk

nivam 04-06-2013 13:59

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από alx_k ( 905234)
Εμενα που ειναι του 05 μοδελο, εχω δυο μεταλλικα κλειδια και ενα πλαστικο κλειδι (το συγκεκριμενο λεγεται κλειδι πορτοφολιου και ειναι για δεκα χρησεις. Χρησιμοποιειται σε εκτακτη αναγκη).

Καλη φαση :D






Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

Αυτό μου είχε πει κι έμενα ο πωλητής.
Όχι για 10 χρήσεις, αλλά 10 συνεχόμενες,απ' οτι κατάλαβα δηλαδή μόλις βάλεις το κανονικό, μηδενίζει με κάποιο τρόπο τη μνήμη.:)

jmar 04-06-2013 14:02

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από alx_k ( 905234)
Εμενα που ειναι του 05 μοδελο, εχω δυο μεταλλικα κλειδια και ενα πλαστικο κλειδι (το συγκεκριμενο λεγεται κλειδι πορτοφολιου και ειναι για δεκα χρησεις. Χρησιμοποιειται σε εκτακτη αναγκη).

Καλη φαση :D


Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tsak8 ( 905235)
Και εγώ 2 μεταλλικά, και ένα πλαστικό που ανάθεμα και αν ξέρω για τι είναι
! Μοντέλο 05
Send from RAZR Tapatalk

Οσο πιο νεο μοντελο τοσες περισσοτερες περικοπες! :mad: Για εργαλειοθηκη εχω 1 κατσαβιδι 1 για την ταπα λαδιου μια πενσα (ο θεος και η μοιρα της) και ενα μπουζοκλειδο (παλι καλα :o)

Εσεις εχετε ολοκληρη κασετινα! :o

nivam 04-06-2013 14:06

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 905244)
Οσο πιο νεο μοντελο τοσες περισσοτερες περικοπες! :mad: Για εργαλειοθηκη εχω 1 κατσαβιδι 1 για την ταπα λαδιου μια πενσα (ο θεος και η μοιρα της) και ενα μπουζοκλειδο (παλι καλα :o)

Εσεις εχετε ολοκληρη κασετινα! :o

:u12:Κρύβε λόγια!!

Αφορμή ζητάνε οι αξιόπιστοι!:p

jmar 04-06-2013 14:10

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nivam ( 905251)
:u12:Κρύβε λόγια!!

Αφορμή ζητάνε οι αξιόπιστοι!:p

Σιγα...αυτοι δεν εχουν καν μηχανη....:lo19: :cool2:

mario 04-06-2013 14:11

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 905244)
Οσο πιο νεο μοντελο τοσες περισσοτερες περικοπες! :mad: Για εργαλειοθηκη εχω 1 κατσαβιδι 1 για την ταπα λαδιου μια πενσα (ο θεος και η μοιρα της) και ενα μπουζοκλειδο (παλι καλα :o)

Εσεις εχετε ολοκληρη κασετινα! :o

Βρε γκρινιάρη κι'εμένα '09 μοντέλο δύο μεταλλικά και ένα πλαστικό μου έδωσαν. Μουλεν σε κοροιδεψαν :D

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

nivam 04-06-2013 14:14

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από faker ( 905230)
Λογω της αποστασης -υποθετω- δεν θα μπορει να διαβασει το κλειδι που θα ειναι στον αφαλο και γι αυτο θελουμε το 2ο για να διαβασει το antenna ring?

:ye02:

jmar 04-06-2013 14:16

Απάντηση: Antenna ring
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mario ( 905257)
Βρε γκρινιάρη κι'εμένα '09 μοντέλο δύο μεταλλικά και ένα πλαστικό μου έδωσαν. Μουλεν σε κοροιδεψαν :D

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

Εσενα ειναι χοντρη και θελει δυο! :p

Ηντα να πω! Ρε μηπως το δευτερο ειναι απο την παλια σου μηχανη? :lo20:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:48.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!