GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Πόσο συχνά την πλένετε; (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2235)

NLS 25-04-2009 14:30

Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Την μηχανή εννοείται.

Από περιέργεια. Εγώ πλένω τη μηχανή μου σπανιότατα. 1-2 φορές το χρόνο + όταν βρέξει.

skippybi 25-04-2009 15:37

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
δηλαδή φέτος την έπλυνες 301 με 302 φορές;;;:D

Εγώ όχι πάνω από 6 φορές το χρόνο, δηλαδή 2 με 3 φορές το χειμώνα και 3 με 4 το καλοκαίρι...;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 25-04-2009 15:42

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
.... όποτε χρειάζεται ....

Δηλαδή, όχι πολύ συχνά, γιατί "ξεκουράζεται" πάντα σε κλειστό γκαράζ,

μαζί με το αδερφάκι της (GS 1200) κ με τα ξαδερφάκια της (άλλες μάρκες...);)



.

danaos 25-04-2009 20:04

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Καμια φορα το 3μηνο και αν και το ΗΡ οποτε παει χωμα...

DERTILAS 25-04-2009 20:13

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Το απλο 1200 επειδη ηταν ασημι, φαινοταν η βρωμια και με ενοχλουσε στο ματι, τωρα το adventure ειναι στο χρωμα του μαγνησιου και την καλυπτει επιμελως, οποτε με βλεπω και εμενα καθε διμηνο!

xenos 25-04-2009 20:54

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
οταν βαρεθω να την βλεπω βρωμικη........εκτος κ εαν εχω κανεναν #### κ θελω να κοιτάνε εμενα κ οχι το αμαξι που φερνει την νύφη!!!....κ εαν παιζει κ κανενα καλο ραντεβου.......:D:D:D..!!!!!

NLS 25-04-2009 21:49

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
εμένα που είναι μαύρη να δείτε πως δείχνει μετά από κάνα 8άρι μήνες που έχω να την πλείνω

σήμερα πέρασα από το παιδί στην Ευαγγελιστρίας (είμαι και γείτονας και πήγα και πολυκλαδικό ακριβώς δίπλα κι όμως ποτέ δεν είχα προσέξει ότι είναι πλυντήριο και όχι συνεργείο - καλό φρούτο και γω)

δυστυχώς δεν είχε χρόνο, αλλά επειδή τον έκοψα τι δουλειά κάνει, θα περιμένω παρά το ότι βρήκα κι 1-2 άλλα ανοιχτά "πλυσταριά" στο δρόμο μου (στο ένα ρίχναν με βάρβαρο τρόπο με πιεστικό 20000 ατμόσφαιρες πάνω σε ένα "κουτί" οπότε δεν πάω εκεί με τίποτα την μικρή)

Dionisis 25-04-2009 23:32

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Τη ερωτηση ειναι αυτη αδελφε να φανταστεις δεν ειναι ποτε βρωμικη και οταν σκονιστει απλα την ξεσκονιζω .................:sm7:

george1968 26-04-2009 12:21

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Ποτέ!
μένω στο κολονάκι....
:lol:

NLS 26-04-2009 12:36

Απάντηση: Πόσο συχνά την πλένετε;
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από arisxios ( 26658)
Και εγώ όχι πολύ συχνά

1 φορά την εβδομάδα :sm3::sm3::sm3:

καλά άμα μιλάμε για GS, μαύρο αίσχος :D
δεν είναι καγιέν, ούτε κολωνακιότικη χάρλεϊ

τουλάχιστον αν την πλένεις μόνος σου, ψιλογίνεται μοτοσυκλετιστικά correct (κατά το politically correct)... όμως μια φορά τη βδομάδα στο πλυντήριο παπαπα

η GS θέλει και τη βρώμα της (και όταν την πλένεις -μια φορά το 2μηνο είναι αρκετό- ξαναθυμάσαι άλλο ένα λόγο που την πήρες), τώρα τι λέτε εσείς δεν ξέρω... ;)

:p


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:15.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!