GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=37)
-   -   οτι και να κανω ειναι στραβο........ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=16593)

γιαγια αρκουδα 04-01-2011 20:00

οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
λογο του οτι και να γραψω οτι και να πω ακομα και να ανασανω εδω μεσα πρεπει να συμβουλευομε τον δηκιγορο μου:yz. πιστευω οτι ειναι καλυτερα να μην γραφω πια . επιτρεψτε μου να μπενω και να διαβαζω τα μηνηματα σας και μονο σε πμ θα μηλαω και θα απαντω. δεν θελω να διμιουργω προβληματα σε αυτον τον χωρο που με αγκαλιασε με αγαπη. οποτε αν με θελετε τιποτα η παρτε με τηλεφωνο η στηλτε μου πμ να σας απαντησω.
δεν ξερω πια τι αλλο να κανω.
νομιζω το οτι γραφει κανεις μεσα σε καποιο φορουμ ειναι αποκληστηκα υπευθηνος για αυτα που γραφει, και οχι το φορουμ. γιαυτο υπαρχουν τα αληθινα στιχεια μου και το τηλεφωνο μου στην διαθεση ολων γιατι δεν κρηβομε πισο απο μια οθωνη, οπωτε αν προσβαλω η βλαψω με τα γραφωμενα μου να μπορει να με κηνηγηση .
οπως και δεν ειμαι σε καμια λεσχη για να εχω την ευκαιρια να λεω αυτο που θελω χωρεις να πιστευει κανεις οτι μιλαω εξ ονοματος της λεσχης.

δεν υπαρχει θεμα με κανεναν απο εδω μεσα ουτε εχω κανενα προβλημα με κανεναν. με ολους ειμαι φιλος και πιστευω οτι θα θελουν να παραμηνω φιλος.
απλα ησως το μορφοτικο επιπεδο μου δεν ειναι τοσο υψηλο ωστε να μπορω να αξιολογο σωστα αυτα που απετει το φορουμ.
δεν ξερω ουτε καταλαβενω.
νικολα σε παρακαλω ξεκλιδοσε και σβησε το ποστ μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και την εκτημηση που μου εχεις να εισαι συγουρος οτι ολοι εχετε και την δικια μου εκτημιση και γιαυτο θελω να μου επιτρεψετε να μπορω να μπενο να διαβαζω τουλαχιστον
αυτα ευχαριστω και συγνωμη.......

CPretenteriS 04-01-2011 20:16

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Χωρίς να θέλω να αντιπαρατεθώ μαζί σου φίλε Γιώργο, θεωρώ από τη μικρή εμπειρία μου σε μοτοσυκλετιστικά - τουλάχιστον - φόρουμ, ότι στο συγκεκριμένο υπάρχει άπλετη ελευθερία και γενικότερα, χάριν της συγκεκριμένης ελευθερίας, οι Admins πολλάκις κάνουν τα στραβά μάτια, αν και πολλές φορές στα διάφορα threads βγαίνουμε εκτός "θέματος"...

Μπορεί να μη γράφω σε άλλα μοτοσυκλετιστικά φόρουμ αλλά σε διαβεβαιώνω ότι παρακολουθώ σιωπηλός πολλά από αυτά και... πίστεψέ με, δεν μπορούν σε κανένα επίπεδο να συγκριθούν με το δικό μας...

Σκέψου λίγο αυτό που σου λέω και είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις πόσο δίκιο έχω...

Εντελώς φιλικά... :)


ortho 04-01-2011 21:08

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Φίλε γιαγιά κι εγώ παραξενευτηκα αρχικά, αλλά εν τέλει έχει δίκιο ο Arkas, κανείς δεν αμφισβητεί την καλή σου πρόθεση, το θέμα όμως είναι ότι εδώ είμαστε, πόσοι; 2.500 μέλη; σίγουρα, όπως παντού, δεν είμαστε όλοι καλόπιστοι.
Οπότε μπορεί να ζητηθούν ευθύνες, κι αυτό που εσύ θες να προσφέρεις να γυρίσει μπούμερανγκ.

Πάντως αν τελικά αποφασίσεις να μοιραστείς τις γνώσεις σου, εγώ είμαι μέσα!;)

danaos 04-01-2011 21:48

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Καλησπέρα και απο εμενα...θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου...καλο προερετα παντα δεν εχω με κανεναν τιποτα...

Πρωτα απο ολα πιστευω οτι σε αυτη τη παρεα (forum) ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα και για να φτασει στο σημειο να "κοπει" ενα θεμα γινετε μετα απο τηλ επικοινωνια με το μελος που το εχει ανεβασει ...και κατεβαινει μετα απο πολυ σκεψη κσι οταν πλεον ξεφευγει η κατασταση λογο ασχημου γραψηματος -προσβλητικου- ή ακομα και αν υπάρχει καποιο θεμα ασφαλειας για τα υπολοιπα μελη...

Δευτερον...
ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ή ΑΠΛΟΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΙΣΤΗΣ (ασχετος εμπειριας) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ!!!!!!
Μην τα μπερδευουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα!!

Το θέμα ειναι φιλε γιαγια οτι εσυ πολυ ωραια θα τα πεις εισαι συγουρος οτι οι αλλοι θα τα καταλάβουν ή οτι δεν θα δοκιμασουν κατι αλλο απο αυτα που εχεις πει ...και εχεις την δυνατοτητα να τον διωρθώσεις ?

Δεν μπορω να εμπιστευτω σε κανεναν την ζωη μου ο οποιος δεν εχει καμια διαπιστευση (εκπαιδευτη) απλα και μονο επειδη εχει περασει καποια σχολεια σηκωνει σουζες χιλιωμετρων κτλ δεν μιλαω προσωπικα φιλέ μου γενικα το γραφω...
ειναι αλλο πραγμα το να κανεις μια κουβέντα σε μια βόλτα και αλλο "ελατε να σας μαθω"


Δεν ειναι ευκολο πραγμα να γινεις εκπαιδευτης

εδω στην παρεα μας υπάρχουν αναβάτες οι οποιοι εχουν παρει πανελληνια προταθληματα τρεχουν σε αγωνες ελλαδας και εξωτερικου και δεν τολμανε να ανεβάσουν καποιο τετοιο θεμα. και συνηθως ειναι αυτοι που δεν μιλανε πολυ.....

Αν τους ρωτησεις θα σου πουν "οχι ρε φιλε δεν ειμαι εκπαιδευτης αγωνιζόμενος ειμαι" ή "και αμα γινει το παραμικρο ποιος θα ειναι υπεύθυνος " "ποιανου το ονομα θα ακουστει"
Εχουν χαθει ζωε και ζωες επιδει θέλανε να "δοκιμασουν κατι που ειδαν ή διαβασαν καπου"
Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω "επάνω" κανενα "ονομα"

και οταν ακομα διοργανωσε ο τακης την εντουραδα αγαπης και τον βοηθησαν καποια ατομα να εισαι συγουρος φιλε οτι οταν φτασαμε στο τελος κοιταζαμε ο ενας τον αλλον και λεγαμε "φιλε τελος καλο ολα καλα ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ" γιατι αν γινοταν το παραμικρο να εισαι συγουρος φιλε μου οτι ο Τακης -και ο καθε τακης- ακομα θα ετρεχε.

αν ηταν ετσι φιλε μου κανενας δεν θα εστελνε το παιδι του πρωνηπιο ή παιδικο σταθμο ακομα και πρωτη δημοτικου γιατι ολοι μας την ΑΒ την ξερουμε και να κανουμε πραξεις απλες το θεμα ειναι να καταλαβαινεις τα λαθη και να τα διορθωνεις

φιλε μου να εισαι καλα

Δαναος

diomiles 04-01-2011 22:08

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Οι προηγούμενοι που έγραψαν φυσικά έχουν απόλυτο δίκαιο . Ομως είναι κρίμα για τον γιαγιά αρκούδα ο οποίος όλοι καταλαβαίνετε ότι είχε καλή πρόθεση.
Δεν θέλω να ακούω βλακείες περι μορφωτικού επιπέδου ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως νομίζει .Εμένα προσωπικά μου αρέσει να διαβάζω αυτά που γράφει .Το συγκεκριμένο όμως είναι ένα πολύ λεπτό ζήτημα και δεν έχει να κάνει με ελευθερίες και τέτοια όλοι ξέρουμε ότι εδω γράφει ο καθένας ότι γουστάρει χωρίς πρόβλημα ¨λογοκρισίας¨.

SenseiG 04-01-2011 22:33

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από danaos ( 286074)
Καλησπέρα και απο εμενα...θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου...καλο προερετα παντα δεν εχω με κανεναν τιποτα...

Πρωτα απο ολα πιστευω οτι σε αυτη τη παρεα (forum) ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα και για να φτασει στο σημειο να "κοπει" ενα θεμα γινετε μετα απο τηλ επικοινωνια με το μελος που το εχει ανεβασει ...και κατεβαινει μετα απο πολυ σκεψη κσι οταν πλεον ξεφευγει η κατασταση λογο ασχημου γραψηματος -προσβλητικου- ή ακομα και αν υπάρχει καποιο θεμα ασφαλειας για τα υπολοιπα μελη...

Δευτερον...
ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ή ΑΠΛΟΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΙΣΤΗΣ (ασχετος εμπειριας) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ!!!!!!
Μην τα μπερδευουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα!!

Το θέμα ειναι φιλε γιαγια οτι εσυ πολυ ωραια θα τα πεις εισαι συγουρος οτι οι αλλοι θα τα καταλάβουν ή οτι δεν θα δοκιμασουν κατι αλλο απο αυτα που εχεις πει ...και εχεις την δυνατοτητα να τον διωρθώσεις ?

Δεν μπορω να εμπιστευτω σε κανεναν την ζωη μου ο οποιος δεν εχει καμια διαπιστευση (εκπαιδευτη) απλα και μονο επειδη εχει περασει καποια σχολεια σηκωνει σουζες χιλιωμετρων κτλ δεν μιλαω προσωπικα φιλέ μου γενικα το γραφω...
ειναι αλλο πραγμα το να κανεις μια κουβέντα σε μια βόλτα και αλλο "ελατε να σας μαθω"


Δεν ειναι ευκολο πραγμα να γινεις εκπαιδευτης

εδω στην παρεα μας υπάρχουν αναβάτες οι οποιοι εχουν παρει πανελληνια προταθληματα τρεχουν σε αγωνες ελλαδας και εξωτερικου και δεν τολμανε να ανεβάσουν καποιο τετοιο θεμα. και συνηθως ειναι αυτοι που δεν μιλανε πολυ.....

Αν τους ρωτησεις θα σου πουν "οχι ρε φιλε δεν ειμαι εκπαιδευτης αγωνιζόμενος ειμαι" ή "και αμα γινει το παραμικρο ποιος θα ειναι υπεύθυνος " "ποιανου το ονομα θα ακουστει"
Εχουν χαθει ζωε και ζωες επιδει θέλανε να "δοκιμασουν κατι που ειδαν ή διαβασαν καπου"
Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω "επάνω" κανενα "ονομα"

και οταν ακομα διοργανωσε ο τακης την εντουραδα αγαπης και τον βοηθησαν καποια ατομα να εισαι συγουρος φιλε οτι οταν φτασαμε στο τελος κοιταζαμε ο ενας τον αλλον και λεγαμε "φιλε τελος καλο ολα καλα ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ" γιατι αν γινοταν το παραμικρο να εισαι συγουρος φιλε μου οτι ο Τακης -και ο καθε τακης- ακομα θα ετρεχε.

αν ηταν ετσι φιλε μου κανενας δεν θα εστελνε το παιδι του πρωνηπιο ή παιδικο σταθμο ακομα και πρωτη δημοτικου γιατι ολοι μας την ΑΒ την ξερουμε και να κανουμε πραξεις απλες το θεμα ειναι να καταλαβαινεις τα λαθη και να τα διορθωνεις

φιλε μου να εισαι καλα

Δαναος

:sm8: Συμφωνο απολυτα.

napgeo 04-01-2011 22:37

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
:Απορία:Εγώ πάντως δεν κατάλαβα τίποτα???????????????:Απορία:

ortho 04-01-2011 22:45

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 286097)
:Απορία:Εγώ πάντως δεν κατάλαβα τίποτα???????????????:Απορία:


διάβασε στο ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης το να ρωτήσω.... αν κάνετε και θα καταλάβεις

napgeo 04-01-2011 22:51

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ortho ( 286107)
διάβασε στο ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης το να ρωτήσω.... αν κάνετε και θα καταλάβεις


Που είναι αυτό δεν το βρίσκω????

ortho 04-01-2011 22:53

Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........
 
ΕΝΌΤΗΤΑ ΑΝΑΒΑΤΗΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΤΟ ΠΡΏΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗ ΤΟΝ ΑΡΚΑ


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:16.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!