GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ένδυση (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Εχει κανεις στολη για δοκιμη? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=8992)

vasorfa 27-01-2010 11:42

Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
ψαχνω στολη(παντελονι) του ραλλυ 2 προ.....ανεξαρτητου χρωματος απλα θελω να δοκιμασω το νουμερο 54 για να το παραγγειλω...δυστυχως κανενας επισημος αντιπροσωπος,δεν το εχει...ΝεύραΝεύρα

οποιος μπορει να με εξυπηρετισει ας στειλει pm..:o:o


ευχαριστω...:o:o

Βασίλης

Albatros 27-01-2010 18:35

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
αν έχεις περίμετρο μέσης μέχρι 112 εκατοστά είσαι στο 54 αλλιώς πάρε 56.
:)

danaos 27-01-2010 18:46

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Βασιλη εχω εγω φιλε παντελονι 54. Ξερεις πως ειμαι. Μου ειναι ακριβως οπως πρεπει φιλε.

loulou1100gs 27-01-2010 23:44

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Κύριοι να με σχωράτε, τι σας έχει πιάσει όλους με τη συγκεκριμένη στολή; Είναι θέμα "μόδας", "ασορτί με τη μηχανή" ή μήπως "εφφέ"; Ρωτάω γιατί είχα και τις 2 σειρές και πραγματικά υπέφερα. Υπάρχουν στο εμπόριο αντίστοιχα προϊόντα που είναι παρασάγγας καλύτερα και κατά πολύ φθηνότερα.Δέστε στο Volkswagen AG Redirect Server τη σειρά "Pharao".Θα πάθετε πλάκα.Απίστευτη ποιότητα κατασκευής σε τιμή (η στολή) όσο ένα jacket Rallye.Πάντως όποιος ενδιαφέρεται να μάθει από πρώτο χέρι μυστικά της Rallye, εάν η διαχείριση το επιτρέψει, εγώ εδώ είμαι...

loulou1100gs 27-01-2010 23:46

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Ουπς, το link είναι λάθος, το σωστό είναι Polo-Motorrad-Home, sorry:cool:

vtheo 28-01-2010 01:15

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από loulou1100gs ( 119825)
Κύριοι να με σχωράτε, τι σας έχει πιάσει όλους με τη συγκεκριμένη στολή; Είναι θέμα "μόδας", "ασορτί με τη μηχανή" ή μήπως "εφφέ"; Ρωτάω γιατί είχα και τις 2 σειρές και πραγματικά υπέφερα. Υπάρχουν στο εμπόριο αντίστοιχα προϊόντα που είναι παρασάγγας καλύτερα και κατά πολύ φθηνότερα.Δέστε στο Volkswagen AG Redirect Server τη σειρά "Pharao".Θα πάθετε πλάκα.Απίστευτη ποιότητα κατασκευής σε τιμή (η στολή) όσο ένα jacket Rallye.Πάντως όποιος ενδιαφέρεται να μάθει από πρώτο χέρι μυστικά της Rallye, εάν η διαχείριση το επιτρέψει, εγώ εδώ είμαι...

Έχεις δίκιο Κώστα,πολύ ωραία σειρά και σε πολύ καλή τιμή
http://www.polo-motorrad.de/mb3_medi...b/20028003.jpg

GAGARIN 28-01-2010 08:18

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
To εχω το συγκεκριμενο και σε αυτο το χρωμα ..............οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε απο ενδυση μοτο..............καλα με το rally 2 (φιλου που εχω βολταρει) απλα δεν συγκρινετε........υπερ του , μην πουμε για dainese,colori, hein gericke(πολυ καλα ρουχα)......................

lempoi 28-01-2010 09:38

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pharao ( 119883)
To εχω το συγκεκριμενο και σε αυτο το χρωμα ..............οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε απο ενδυση μοτο..............καλα με το rally 2 (φιλου που εχω βολταρει) απλα δεν συγκρινετε........υπερ του , μην πουμε για dainese,colori, hein gericke(πολυ καλα ρουχα)......................

καλημερα φιλε pharao. μηπως γνωριζεις και την αντιστοιχια στα νουμερα?? απ οτι ειδα το βγαζει σε M,L.XL,XXL,KAI XXXL.το φερνει καποιο καταστημα και στην ελλαδα??.. εγω σε rally pro φοραω το 50. και παντελονι 52.

Υ.Γ πραγματικα ειναι πολυ ομορφο

emix 28-01-2010 10:57

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
1 Συνημμένο(α)
Δυστυχως πιο πολυ ειναι για "εφφε".

Γιατι οπως υπαρχει και το μπουφαν που εδειξες, υπαρχει και αυτο της Revit:

Ειχα κανει το λαθος να σκασω 1200ευρω πριν τρια χρονια, ενω με 620ευρω αγορασα το Revit Cayenne Pro και κανω την δουλεια πολυ καλυτερα. Διοτι το Cayenne Pro εχει και επενδυση εσωτερικη αφαιρουμενη για το κρυο, κατι που δεν εχει το Rallye 2 Pro.Εχει μονο για την βροχη.
Ενας συναδελφος που εχει το Rallye 2 Pro ψαχνει να βρει τροπο να προσαρμοσει την επενδυση του Revit για το κρυο στο μπουφαν του, αλλα δεν γινεται. Ετσι αναγκαζεται για να μην κρυωνει πολυ να φοραει και το αδιαβροχο απο πανω.

danaos 28-01-2010 11:04

Απάντηση: Εχει κανεις στολη για δοκιμη?
 
Παντος εγω με την rally ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος απο βουνα με λασπη μεχρι Αλπεις....


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:43.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!