GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37775)

chris bmw 29-04-2013 14:19

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από chris bmw ( 881145)
Πρόεδρε καλημέρα θα ήθελα ενα ραντεβού για μια μηχανη
ευχαριστω εκ των προτέρων
Χρηστος

Ευχαριστω το gs forum για την αμεση και γρηγορη εξυπηρετηση...
15 λεπτα και 20 ευρω .καυσαερια , θορυβο, φρενα ,φωτα και γενικος ελεγχος .
Ευχαριστω.. :ye02:

8avos 02-05-2013 15:21

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
πήγα σήμερα στη Λάρισα σ΄ένα Ι.Κ.Τ.Ε.Ο. και μου λέει έχει πρόστιμο και θα πλερώ 62 γιούρια.Έτσι μ΄έρχεται να ΄ρθω στην Αθήνα,αντε μη συγχιστώ μέρες που ΄ναι:u55:

Πάντως παιδιά είστε πολλοί ωραίοι,μπράβο για το ενδιαφέρον,βοηθάτε πολύ

PanLampro 20-05-2013 14:47

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Θα 'θελα να περασω τη χοντρη ΚΤΕΟ μεσα στο Μαη... (μοντελο 2002...)

Mits70 20-05-2013 17:59

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Νικόλα θα ήθελα να περάσω την Γριούλα μου αλλά και το ΚΤΜ από ΚΤΕΟ στο Χαϊδάρι και ας είναι διαφορετικές μέρες.Απλά επειδή η γιαγια ως πρώτη α΄δεια ειναι το 1965 πρέπει να περάσει μέχρι τις 25/05/13

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 21-05-2013 14:09

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Mits70 ( 897562)
Νικόλα θα ήθελα να περάσω την Γριούλα μου αλλά και το ΚΤΜ από ΚΤΕΟ στο Χαϊδάρι και ας είναι διαφορετικές μέρες.Απλά επειδή η γιαγια ως πρώτη α΄δεια ειναι το 1965 πρέπει να περάσει μέχρι τις 25/05/13


Το ΚΤΕΟ Χαϊδαρίου ενημερώθηκε ...

Τηλεφώνησέ τους για ραντεβού ... :)

MIHALIS TZIMAS 21-05-2013 23:47

Νίκο καλησπέρα,θα ήθελα να περάσω 2 μηχανές και 1 παπι(δικά μου).
Ευχαριστω

siraxanz 27-05-2013 08:26

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Καλημέρα, θα ήθελα να επισκευτώ το ΚΤΕΟ Ασπροπύργου

για τον έλεγχο της μπέμπας!

Στέλνω πμ και ευχαριστώ :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 18-06-2013 13:05

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Ένα ραντεβού κ για μένα παρακαλώ ... :rolleyes:

spirossam 18-06-2013 13:20

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 911742)
Ένα ραντεβού κ για μένα παρακαλώ ... :rolleyes:


Έστειλες π.μ. Νίκο??
Είσαι έτοιμος!!:D:D





Θέλω και εγώ Νίκο μου για το scooter!π.μ. εστάλει!
Ρέντη.Ευχαριστώ όπως πάντα!

Λουκουμάς 18-06-2013 15:14

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Ότι γράφω είναι για σκέψη και όχι για να προσβάλω κάποιον. Από τη μια πλευρά καλά κάνει και προσπαθεί για την καλύτερη προσφορά που μπορεί να λάβει ο υπεύθυνος του gs forum, από την άλλη έχουμε τον ιδιοκτήτη της μοτοσυκλέτας που δίνει απλόχερα 15+ χιλιάδες ευρώ για να αγοράσει μοτοσυκλέτα αλλά ψάχνει να βρει φθηνότερα κατά 2 ευρώ κτεο.........


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:08.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!