GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Makan Xmas party (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44968)

vpentza 29-12-2013 00:04

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Δώρα κάνει μόνο ο Αη Βασίλης, οι υπόλοιποι που πωλούν είναι κατ επάγγελμα έμποροι και δεν χαρίζουν......
Εκτιμώ ότι καλλιεργήθηκαν υψηλές προσδοκίες για πραγματικά σκοτωμένες τιμές που όμως δεν επαληθεύτηκαν....απλά είχαν ένα λογικό ποσοστό έκπτωσης αλλά είχε μουσική και φαγητό (δωρεάν ;) )......
Εγώ το είδα και σαν αφορμή να ξαναδώ φίλους μετά από καιρό αφού δεν βρήκα κάτι αξιοσημείωτα φτηνό....(δεν ψάχνω κάτι αυτή την εποχή)

commander 29-12-2013 00:11

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 ( 986638)
αν αναφέρεσαι σε μένα, ευχαρίστως να σου απαντήσω.... :ye33:

δεν αναφερομαι σε κανεναν.......γιατι μπαινετε ομως και "κακολογητε" ενα μαγαζι οποιοδηποτε μαγαζι και αν ειναι αυτο.......δλδ δεν μπορουμε να καταλαβουμε οτι αυτο μπορουσε το μαγαζι αυτο εκανε.....και για αυτο που εκανε το ειδε μεγαλο ποσοστο με το κερδος που δινει...Δλδ τι το ποιο απλο και καταπιανεστε σε μια λεξη.........

commander 29-12-2013 00:14

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από giclas ( 986634)
χρονια πολα Στεφαη !!
καλα τι τσαντηζεσε ?
ακουσα εισου τιμώμενο πρόσωπο !! εναι αληθεια ? !!!:ye33::ye33:

γεια σου μιχαλη και χρονια πολλα .....καλη χρονια να εχουμε φιλε......


Για το δεύτερο θα πω ενα παλιο ρητο......."Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΡΎΒΟΝΤΑΙ":D. ...

jmar 29-12-2013 00:16

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 986648)

Για το δεύτερο θα πω ενα παλιο ρητο......."Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΚΡΎΒΟΝΤΑΙ":D. ...

αρρωστος εισαι?? :confused::confused: :u58:

commander 29-12-2013 00:22

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 986650)
αρρωστος εισαι?? :confused::confused: :u58:

γιατι ειμαι αρρωστος δεν το καταλαβα......δεν εχω παρει τπτ απο εκει χωρις να το εχω πληρωση....αυτο εννοώ. .....που νομιζουν ολοι οτι ειμαι ........και ειμαι.......τι ειμαι?? Χα......εχει πελατες το μαγαζι με ποσά ποιο μεγαλα απο μενα κατα πολυ...

spyrakos35 29-12-2013 00:22

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 986647)
δεν αναφερομαι σε κανεναν.......γιατι μπαινετε ομως και "κακολογητε" ενα μαγαζι οποιοδηποτε μαγαζι και αν ειναι αυτο.......δλδ δεν μπορουμε να καταλαβουμε οτι αυτο μπορουσε το μαγαζι αυτο εκανε.....και για αυτο που εκανε το ειδε μεγαλο ποσοστο με το κερδος που δινει...Δλδ τι το ποιο απλο και καταπιανεστε σε μια λεξη.........

γιατί όταν ένα μαγαζί διαφημίζει "τιμές σοκ" αυτό που κάνει είναι να δημιουργεί προσδοκίες για τιμές - ευκαιρία.... το είπε και άλλο παιδί παραπάνω...

αν πολύ απλά δεν μπορεί (και δεν το κατακρίνω αυτό) ας μην το γράφει, για να μην δημιουργεί προσδοκίες, για να μην υπάρχουμε εμείς οι πονηροί, οι έτοιμοι να θάψουμε....

δεν καταπιάστηκα αυθαίρετα εγω σε μία λέξη, δεν την κατέβασα από το νιονιό μου.... ο μαγαζάτορας μου την σέρβιρε.... έχει τεράστια διαφορά...

jmar 29-12-2013 00:25

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 986651)
γιατι ειμαι αρρωστος δεν το καταλαβα......δεν εχω παρει τπτ απο εκει χωρις να το εχω πληρωση....αυτο εννοώ. .....που νομιζουν ολοι οτι ειμαι ........και ειμαι.......τι ειμαι?? Χα......εχει πελατες το μαγαζι με ποσά ποιο μεγαλα απο μενα κατα πολυ...

Ρεεεε πλακα σου κανω, επειδη ειπες για βηχα και λεφτα και αφου το 2ο γενικα δεν υπαρχει στις μερες μας γι αυτο σε ρωτησα αν εισαι αρρωστος! :D

Ηρεμησε μαναρακι! :ha15:

commander 29-12-2013 00:27

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 ( 986652)
γιατί όταν ένα μαγαζί διαφημίζει "τιμές σοκ" αυτό που κάνει είναι να δημιουργεί προσδοκίες για τιμές - ευκαιρία.... το είπε και άλλο παιδί παραπάνω...

αν πολύ απλά δεν μπορεί (και δεν το κατακρίνω αυτό) ας μην το γράφει, για να μην δημιουργεί προσδοκίες, για να μην υπάρχουμε εμείς οι πονηροί, οι έτοιμοι να θάψουμε....

δεν καταπιάστηκα αυθαίρετα εγω σε μία λέξη, δεν την κατέβασα από το νιονιό μου.... ο μαγαζάτορας μου την σέρβιρε.... έχει τεράστια διαφορά...

και συ "καλοπροερετα"θες να δειξεις το "λαθος"κατ εσε του μαγαζατορα ετσι?.μαλιστα!!!!

Δεν θα συνεχισω....δεν εχω και τπτ αλλο να πω....

spyrakos35 29-12-2013 00:31

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 986655)
και συ "καλοπροερετα"θες να δειξεις το "λαθος"κατ εσε του μαγαζατορα ετσι?.μαλιστα!!!!

Δεν θα συνεχισω....δεν εχω και τπτ αλλο να πω....

ναι αλλά τώρα θα το συνεχίσω εγώ γιατί με προκαλείς....

η αφίσσα που μίλαγε για τιμές σοκ και εφόσον ισχύει το 5-10% που μου είπαν είναι σκέτη κοροιδία....

κανένα λάθος.... σκέτη κοροιδία.&_

αυτό όμως που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί θίγεσαι εσύ..... ποσοστά στο μαγαζί έχεις?

commander 29-12-2013 00:38

Απάντηση: Makan Xmas party
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 ( 986656)
ναι αλλά τώρα θα το συνεχίσω εγώ γιατί με προκαλείς....

η αφίσσα που μίλαγε για τιμές σοκ και εφόσον ισχύει το 5-10% που μου είπαν είναι σκέτη κοροιδία....

κανένα λάθος.... σκέτη κοροιδία.&_

αυτό όμως που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί θίγεσαι εσύ..... ποσοστά στο μαγαζί έχεις?

ααααα και που σου ειπαν.......ουτε στο κοπο δεν μπηκες να το διαπιστωσεις και μονο σου.......μαζι με ολα τα αλλα......για αυτο λεω ......δεν θελω να δωσουμε συνέχεια. .....καλη χρονια να εχεις....


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:21.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!