GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Προτάσεις για κοπάνα - Ζητείται παρέα για τη βόλτα / για το ταξίδι (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3/2012!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=39086)

jmar 08-03-2013 13:33

Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3/2012!!
 
Μιας και ειμαι ακομα στας Αθηνας ειπα να κανονισω και μια βολτουλα πριν την Κυριακη μπω στο καραβι της επιστροφης!!

Προτεινω λοιπον να παμε μεχρι την Αραχωβα απο επαρχιακο (Θηβα, Λειβαδια) βολτουλα να πιουμε εκει το καφεδακι μας μιας και εχω να παω χρονια εκει και μετα να καταληξουμε σε κανενα χωριουδακι που ξερετε εσεις να τσιμπησουμε!! Η επιστροφη μπορει να γινει κυκλικη απο την κατω πλευρα ωστε να δουμε ολες τις ομορφιες! :)

Ο καιρος και η θερμοκρασια θα ειναι σουπερ!!
Λεπτομερής πρόγνωση Αράχωβα - Foreca.gr

Για παμε να στριψουμε λοιπον!! :D
  1. jmar
  2. ???

giamil 08-03-2013 14:21

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
:ye33:

jmar 08-03-2013 17:04

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από giamil ( 859650)
:ye33:

ασε τα ματακια και δήλωσε!! Τρελο-λελο!!

nordkapp 08-03-2013 17:17

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Καλα να περασεις Γιαννη.Αν αλλαξει κατι θα ειμαστε για καφε στο Μεγαλο Πευκο[30 χλμ απο Αθηνα] με παρεα του φορουμ.

Arkas 08-03-2013 17:54

Του το ´πα βρε Βαγγέλη,
αλλά θέλει να ξεκα.....πνίσει ! :D


Sent by Arkas via Tapatalk !

giamil 08-03-2013 18:15

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jmar ( 859717)
ασε τα ματακια και δήλωσε!! Τρελο-λελο!!

Δηλωση ειναι αυτο κοπελλλ!
δεν σ αφηνω μονο σου μην χαθεις!

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nordkapp ( 859722)
Καλα να περασεις Γιαννη.Αν αλλαξει κατι θα ειμαστε για καφε στο Μεγαλο Πευκο[30 χλμ απο Αθηνα] με παρεα του φορουμ.

Ρε συ Βαγγελη αντι για περιπατο μεχρι το πευκο, δεν ξεσηκωνεις τα τσικο με τα μεγαλα ντεποζιτα να το κανουμε κοντινη βολτουλα κυριακατικη, μια κ θα χει ωραιο καιρο να κανουμε την χαρη του κρητικαρου απο πανω που φευγει?

εκτος κι αν εχει κανονισει καμια ψυχη τιποτα πρωταγωνιστριες στο πευκο οποτε ερχομαστε και μεις.......με τα ποδια!:D:D:D

moby_gr 08-03-2013 18:27

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Μέσα στο ξεκά...πνισμα :) (έχω κι εγώ καιρό να ... :D)




Γιάννη, μάθε (μια και την ανέβασες εσύ τη βόλτα :p) που να φάμε καλά (και φτηνά, εννοείται :rolleyes:)

jmar 08-03-2013 19:09

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nordkapp ( 859722)
Καλα να περασεις Γιαννη.Αν αλλαξει κατι θα ειμαστε για καφε στο Μεγαλο Πευκο[30 χλμ απο Αθηνα] με παρεα του φορουμ.

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 859739)
Του το ´πα βρε Βαγγέλη,
αλλά θέλει να ξεκα.....πνίσει ! :D


Sent by Arkas via Tapatalk !

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από giamil ( 859753)
Δηλωση ειναι αυτο κοπελλλ!
δεν σ αφηνω μονο σου μην χαθεις!



Ρε συ Βαγγελη αντι για περιπατο μεχρι το πευκο, δεν ξεσηκωνεις τα τσικο με τα μεγαλα ντεποζιτα να το κανουμε κοντινη βολτουλα κυριακατικη, μια κ θα χει ωραιο καιρο να κανουμε την χαρη του κρητικαρου απο πανω που φευγει?

εκτος κι αν εχει κανονισει καμια ψυχη τιποτα πρωταγωνιστριες στο πευκο οποτε ερχομαστε και μεις.......με τα ποδια!:D:D:D

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από moby_gr ( 859758)
Μέσα στο ξεκά...πνισμα :) (έχω κι εγώ καιρό να ... :D)

Γιάννη, μάθε (μια και την ανέβασες εσύ τη βόλτα :p) που να φάμε καλά (και φτηνά, εννοείται :rolleyes:)

φιλαρακια είστε όλοι ευπρόσδεκτοι κι οπως λέει κι ο λελο-Γιάννης ελάτε βολτουλα ο καιρός θα ειναι σούπερ!! Να κάνουμε και κανένα χιλιόμετρο!!

Συμμετοχες
  1. jmar
  2. giamil
  3. moby_gr
  4. ???

βασιλης 08-03-2013 20:04

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Πολυ ξεκαπνισμα τι γίνεται με σας...:ye33:

REK 08-03-2013 20:09

Απάντηση: Καφεδάκι Κρητικό στην Αράχωβα και φαγητάκι σε χωριουδάκι, Κυριακή 10/3
 
Να πάτε για φαγητό στο Ζερικι(Ελικωνας) ή στην Αγ.Αννα στην κεντρική πλατεία στην ταβέρνα του Μάκη..


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:38.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!