GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12461)

vasorfa 04-07-2010 22:09

Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Ξερουμε κανενα εντος λεκανοπεδιου Αττικης που <<κολλαει >> σπασμενα πλαστικα και τα ενισχυει???(εννοειτε σε λογικες τιμες)

μου επασαν και οι δυο πραστικες βλασεις απο την ποδια του σκουτερ:yz:yz

και αν ειναι να αγορασω καινουρια--καλυτερα να παρω ενα παπι!!:sm7::sm7:

ελπιζω να με βοηθησετε ε?
αν και το προβλημα μου δεν αφορα την Princess:D:D:D


ασχετο---καποτε εδω μεσα δειαβασα για καποιον που επιδιορθωνει πλαστικα,,,,αλλα οσο και αν ψαχνω δεν το βρισκω:yz:yz

βοηθάτε Χριστιανοι!!!!!:):)

gandreas 04-07-2010 22:32

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Τι έγινε το πέρασες για GS και κατέβηκες κανένα πεζοδρόμιο?:( Πάρε τηλ. τον Γιώργο, που είναι φίλος μου και κάνει τα πάντα (θέλω να πιστεύω) είναι φαναρτζής και λογικά αν του περιγράψεις το πρόβλημα θα σου πει και τιμή (210-64.46.034) για κιν. πάρε με τηλέφωνο

vasorfa 05-07-2010 08:35

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gandreas ( 181111)
Τι έγινε το πέρασες για GS και κατέβηκες κανένα πεζοδρόμιο?:( Πάρε τηλ. τον Γιώργο, που είναι φίλος μου και κάνει τα πάντα (θέλω να πιστεύω) είναι φαναρτζής και λογικά αν του περιγράψεις το πρόβλημα θα σου πει και τιμή (210-64.46.034) για κιν. πάρε με τηλέφωνο



Ευχαριστω Ανδρεα!!!

ο Γιώργος δεν κανει τετοια κολληματα,αλλα μου συστησσε καποιον αλλο!!!!:)

gandreas 05-07-2010 09:53

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 181237)
Ευχαριστω Ανδρεα!!!

ο Γιώργος δεν κανει τετοια κολληματα,αλλα μου συστησσε καποιον αλλο!!!!:)

Πότε πρόλαβες και τον πήρες βρε θηρίο? Στον ύπνο σου τον έβλεπες?:D

vasorfa 05-07-2010 10:00

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gandreas ( 181259)
Πότε πρόλαβες και τον πήρες βρε θηρίο? Στον ύπνο σου τον έβλεπες?:D


ποιον υπνο?
ποιος κοιμαται???:cool::cool::cool:

kostas-patra 05-07-2010 10:47

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
εφόσον είναι σπασμένες οι βάσεις και δεν είναι εμφανείς, εγώ θα κανα τα παρακάτω:
-θα το αγρίευα, δηλαδή θα του μίλαγα άγρια, εναλλακτικά θα τριβα με γυαλόχαρτο τις βασεις
-θα το καθάριζα με κανα κουμπούρι, εναλλακτικά θα το καθάριζα με νερό
-θα γινόμουν πυγμαλίωνάς του και θα το πλαθα κατά τα γούστα μου, εναλλακτικά με εποξική κόλλα θα φτιαχνα νέες βάσεις
-θα περίμενα έκανα δοκιμασία στην υπομονή μου για ένα εικοσιτετράωρο για να μην το πειράξω, εναλλακτικά, θα κρατούσα τα χέρια μου στις τσέπες απέναντί του για μια μέρα
-την επαύριο θα το τριβα να ξεπιαστεί, εναλλακτικά θα το γυαλοχάρτιζα
-αναλόγως με την βίδα ή το παξιμάδι, με ένα τρυπανάκι θα έκανα μια οπή οδηγό για να μην σπάσω το κατασκεύασμά μου

εναλλακτικά, θα έψαχνα μάστορα

vasorfa 05-07-2010 10:53

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas-patra ( 181287)
εφόσον είναι σπασμένες οι βάσεις και δεν είναι εμφανείς, εγώ θα κανα τα παρακάτω:
-θα το αγρίευα, δηλαδή θα του μίλαγα άγρια, εναλλακτικά θα τριβα με γυαλόχαρτο τις βασεις
-θα το καθάριζα με κανα κουμπούρι, εναλλακτικά θα το καθάριζα με νερό
-θα γινόμουν πυγμαλίωνάς του και θα το πλαθα κατά τα γούστα μου, εναλλακτικά με εποξική κόλλα θα φτιαχνα νέες βάσεις
-θα περίμενα έκανα δοκιμασία στην υπομονή μου για ένα εικοσιτετράωρο για να μην το πειράξω, εναλλακτικά, θα κρατούσα τα χέρια μου στις τσέπες απέναντί του για μια μέρα
-την επαύριο θα το τριβα να ξεπιαστεί, εναλλακτικά θα το γυαλοχάρτιζα
-αναλόγως με την βίδα ή το παξιμάδι, με ένα τρυπανάκι θα έκανα μια οπή οδηγό για να μην σπάσω το κατασκεύασμά μου

εναλλακτικά, θα έψαχνα μάστορα




σωστος!!!

αλλα οι Βασεις ειναι σε εμφανες σημειο.....!!:o

kostas-patra 05-07-2010 13:03

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
στα παραπάνω βάλε και ένα σπρέυ στο χρώμα των πλαστικών

εναλλακτικά σε μάστορα ή έμπορα

moxor 23-07-2010 14:49

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Υαλοβάμβακας και πολυεστέρας τα φτιάχνει όλα.Αν του κάνεις και ένα νεύρο από μέσα, θα γίνει πιό γερό από όσο ήταν από την μάνα του!!!!!!!!!!

Wicked_GS 23-07-2010 17:52

Απάντηση: Επιδιορθωση Σπασμενων Πλαστικων
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas-patra ( 181287)
εφόσον είναι σπασμένες οι βάσεις και δεν είναι εμφανείς, εγώ θα κανα τα παρακάτω:
-θα το αγρίευα, δηλαδή θα του μίλαγα άγρια, εναλλακτικά θα τριβα με γυαλόχαρτο τις βασεις
-θα το καθάριζα με κανα κουμπούρι, εναλλακτικά θα το καθάριζα με νερό
-θα γινόμουν πυγμαλίωνάς του και θα το πλαθα κατά τα γούστα μου, εναλλακτικά με εποξική κόλλα θα φτιαχνα νέες βάσεις
-θα περίμενα έκανα δοκιμασία στην υπομονή μου για ένα εικοσιτετράωρο για να μην το πειράξω, εναλλακτικά, θα κρατούσα τα χέρια μου στις τσέπες απέναντί του για μια μέρα
-την επαύριο θα το τριβα να ξεπιαστεί, εναλλακτικά θα το γυαλοχάρτιζα
-αναλόγως με την βίδα ή το παξιμάδι, με ένα τρυπανάκι θα έκανα μια οπή οδηγό για να μην σπάσω το κατασκεύασμά μου

εναλλακτικά, θα έψαχνα μάστορα

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas-patra ( 181365)
στα παραπάνω βάλε και ένα σπρέυ στο χρώμα των πλαστικών

εναλλακτικά σε μάστορα ή έμπορα

Δεν θα εκανα τιποτα απο τα παραπανω γιατι θα ειχα παρει τηλεφωνο εκει που μου ειπαν....ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ θα επερνα τηλεφωνο εκει που μου ειπαν!!!.....




(εναλλακτικα θα εψαχνα στο ebay ;))


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:50.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!