GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Info για Ηπειρωτική Ελλάδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=87)
-   -   Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=42528)

ansakellariou 09-08-2013 13:09

Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Γεια σας και παλι παιδες!
Ηθελα τις ιδεες σας -μιας και οι περισσοτεροι τα εχετε ταξιδεψει τα μερη- για ταξιδακι Σεπτεμβρη Οκτωβρη στην Ηπειρωτικη Ελλαδα με τη συζυγο.
Εχω παει Μετεωρα και Πλαστηρα οποτε αυτα φευγουν απο το παιχνιδι.Διαβασα στο φορουμ και εντυπωσιαστηκα με τη Περιοχη της Καστοριας,σκεφτομαι και Ζαγωροχωρια.Σημαντικες παραμετροι ειναι οι ασφαλτινες διαδρομες - βλεπε δικαβαλος και 3βαλιτσος- και η θερμοκρασια (Φλωρινα την περιοδο εκεινη εχει ιδιαιτερα χαμηλες θερμοκρασιες?).Οι μερες του ταξιδιου γυρω στις 5.
Περιμενω με ανυπομονησια τις απαντησεις σας.

jtnakos 09-08-2013 14:16

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Για Καστοριά μεριά έχω να σου προτείνω μέρη παραμηθενια και με ασφαλτο που θα ζηλεύε και ο Βαλεντινο Ροσι ...ταυτόχρονα μπορείς νατην συνδηασεις με την Πινδο ηηη και με Βιτσι μεριά πηγαίνοντας να δεις Νυμφαιο και Τισ αρκουδες


θέλεις ξεναγό;;;; :D


Εδω ειναι ο προβατινας :ye33:

REK 09-08-2013 14:22

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jtnakos ( 932494)
Για Καστοριά μεριά έχω να σου προτείνω μέρη παραμηθενια και με ασφαλτο που θα ζηλεύε και ο Βαλεντινο Ροσι ...ταυτόχρονα μπορείς νατην συνδηασεις με την Πινδο ηηη και με Βιτσι μεριά πηγαίνοντας να δεις Νυμφαιο και Τισ αρκουδες


θέλεις ξεναγό;;;; :D


Εδω ειναι ο προβατινας :ye33:

Νακο Θεέ πάρε την ΠΑΕ....:ye36:

STRATOS-GS 09-08-2013 14:23

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Τρώγεσαι πάλι Αντωνάκη,παντρεμένος άνθρωπος...
...τηλεφώνησέ μου,θα σου πω όσα θέλεις..
...διάλεξε μόνο πρώτα εσύ τον δρόμο..από Αθήνα,από θεσσαλονίκη ή ,όπως θα σου πρότεινα,από Αιβαλί..

ansakellariou 09-08-2013 16:05

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Γιαννη:Απο δικες σου περιγραφες σε προηγουμενο θεμα, μου ανοιξε η ορεξη για Καστορια.
Στρατη:Τουρκια δυστηχως δεν θα πατησω -βλεπεις η συμβια εχει θεμα με το να περασουμε Τουρκια μονοι μας και δεν μπορω να την μεταπεισω με τιποτα,διαφορετικα το ταξιδι για το οποιο θα ρωτουσα θα ηταν για την Πολη-.Οσον αφορα αφορα το σε ποιο λιμανι θα κατεβουμε,αυτο θα ειναι καποιο βορειο (της Θεσσαλονικης μαλλον).
Υγ. Ζαμ,αν σας μειναν λεφτα απο το τελευταιο ταξιδι και θες κιαλλο πριν πληθεινετε, ειμαστε ανοιχτοι για παρεα.

jtnakos 09-08-2013 16:14

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Μονο μια προειδοποίηση....


ΑΝ το σκεφτεσαι για 15Αυγουστο και τελικα αποφασίσεις για τα μερη μου κανε μου ενα τηλ (ειναι στο προφιλ) για να σου κανονίσω δωμάτιο μιας και η συγκεκριμένη ημν/νια θα ει ΟΛΑ κλειστα στην ευρύτερη περιοχη σε ακτινα 100 χλμ...:ye33:


Οτι βοηθεια χρειαστείς ΜΗΝ διστάσεις

ansakellariou 09-08-2013 17:15

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
τελη σεπτεμβρη η οκτωβρη σκεφτομαι για να μπουνε σε ταξη καποιες δουλιτσες.ευχαριστω Τζον.

Μιχάλης 1988 09-08-2013 17:16

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jtnakos ( 932494)
Για Καστοριά μεριά έχω να σου προτείνω μέρη παραμηθενια και με ασφαλτο που θα ζηλεύε και ο Βαλεντινο Ροσι ...ταυτόχρονα μπορείς νατην συνδηασεις με την Πινδο ηηη και με Βιτσι μεριά πηγαίνοντας να δεις Νυμφαιο και Τισ αρκουδες


θέλεις ξεναγό;;;; :D


Εδω ειναι ο προβατινας :ye33:

Ο Αντώνης θέλει ξεναγό....και εσυ δάσκαλο:D

anegis 09-08-2013 19:44

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Γιαννη δεν εχει φάει ο μικρός προβατινα, γι αυτο βγάζει γλώσσα...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 09-08-2013 19:57

Απάντηση: Προταση για βόλτα τον Οκτωβρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jtnakos ( 932494)
Εδω ειναι ο προβατινας :ye33:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jtnakos ( 932524)
Μονο μια προειδοποίηση....



Οτι βοηθεια χρειαστείς ΜΗΝ διστάσεις




"Τύφλα νάχουν" τα ταξιδιωτικά γραφεία, όταν έχουμε τέτοια διαμάντια στην παρέα μας ... http://www.myemoticons.com/images/em...before-you.gif








.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:48.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!