GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Τακακια EBC για 1200 gs (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=41152)

jtnakos 03-06-2013 22:10

Τακακια EBC για 1200 gs
 
Λοιπον φιλαράκια μιας και εκφράσαμε ενδιαφέρον για τακάκια της συγκεκριμένης μάρκας EBC και το έχουμε επιχειρήσει και στο παρελθόν ας δούμε ΑΝ μαζευόμαστε και με την βοήθεια του ΤΖΑΜΠΑΜΑΝ jarhead μήπως και ολοκληρώσουμε ακόμα μια διαδικτυακή αγορά....


ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕ

Vagos 03-06-2013 22:30

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Μπράβο Γιάννη. ....!!! Με ενδιαφέρει και εμενα απο ενα σετ μπρως πίσω να το έχω στην άκρη για οταν χρειαστούν.

vaska 03-06-2013 22:41

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Τι τιμή τα βρίσκετε???? Αν θυμάμαι καλά κάπου είχα γράψει (θα το ψάξω να το βρω) ότι τα είχα βρει Ελλάδα σε πολύ καλή τιμή.
Γενικότερα παίζει πια αρκετά το σκηνικό οι Έλληνες έμποροι να έχουν ρίξει αρκετό νεράκι στο κρασί τους. Πχ ψάχνω εδώ και καιρό λαιμούς FMF και τελικό Supertrapp για το DR 650 που έχω και η καλύτερη τιμή στην αγορά είναι του Αμερικανού procycle κι επειδή έχουν σφίξει οι κwλοι με τα τελωνεία την φοβήθηκα (ενώ παλιότερα έχω πάρει πολλά πράγματα από αυτόν). Ψάξε ψάξε λοιπόν τα φέρνει φίλος από Γερμανία σε καλύτερη τιμή από τον Αμερικάνο. Και είναι και φίλος, και είναι και Πατρινός και τα παιδιά μας πηγαίνουν στο ίδιο σχολείο, οπότε τα πήρα από αυτόν. Και τα λεφτά πήγαν σε φίλο (εν τάξη μέρος τους) και γλύτωσα τα μεταφορικά.

tazman 03-06-2013 22:44

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Νομιζω οτι και απ'αυτα θα χρειαστω συντομα...
Κυριε κυριε δωσε και μενα...

VDR 03-06-2013 22:58

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaska ( 904897)
Τι τιμή τα βρίσκετε???? Αν θυμάμαι καλά κάπου είχα γράψει (θα το ψάξω να το βρω) ότι τα είχα βρει Ελλάδα σε πολύ καλή τιμή.
Γενικότερα παίζει πια αρκετά το σκηνικό οι Έλληνες έμποροι να έχουν ρίξει αρκετό νεράκι στο κρασί τους. Πχ ψάχνω εδώ και καιρό λαιμούς FMF και τελικό Supertrapp για το DR 650 που έχω και η καλύτερη τιμή στην αγορά είναι του Αμερικανού procycle κι επειδή έχουν σφίξει οι κwλοι με τα τελωνεία την φοβήθηκα (ενώ παλιότερα έχω πάρει πολλά πράγματα από αυτόν). Ψάξε ψάξε λοιπόν τα φέρνει φίλος από Γερμανία σε καλύτερη τιμή από τον Αμερικάνο. Και είναι και φίλος, και είναι και Πατρινός και τα παιδιά μας πηγαίνουν στο ίδιο σχολείο, οπότε τα πήρα από αυτόν. Και τα λεφτά πήγαν σε φίλο (εν τάξη μέρος τους) και γλύτωσα τα μεταφορικά.

Προτείνω λαιμό και τελικό CRD!Όχι supertrapp..θα κάνεις λαλακία.
Συγνώμη για την παρεμβολή!Αλλά..

jtnakos 04-06-2013 00:08

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaska ( 904897)
Τι τιμή τα βρίσκετε???? Αν θυμάμαι καλά κάπου είχα γράψει (θα το ψάξω να το βρω) ότι τα είχα βρει Ελλάδα σε πολύ καλή τιμή.
Γενικότερα παίζει πια αρκετά το σκηνικό οι Έλληνες έμποροι να έχουν ρίξει αρκετό νεράκι στο κρασί τους. Πχ ψάχνω εδώ και καιρό λαιμούς FMF και τελικό Supertrapp για το DR 650 που έχω και η καλύτερη τιμή στην αγορά είναι του Αμερικανού procycle κι επειδή έχουν σφίξει οι κwλοι με τα τελωνεία την φοβήθηκα (ενώ παλιότερα έχω πάρει πολλά πράγματα από αυτόν). Ψάξε ψάξε λοιπόν τα φέρνει φίλος από Γερμανία σε καλύτερη τιμή από τον Αμερικάνο. Και είναι και φίλος, και είναι και Πατρινός και τα παιδιά μας πηγαίνουν στο ίδιο σχολείο, οπότε τα πήρα από αυτόν. Και τα λεφτά πήγαν σε φίλο (εν τάξη μέρος τους) και γλύτωσα τα μεταφορικά.

Βασιλη ψαξτο λιγο μπας και τον βρουμε τον φιλο και μας εξηπηρετησει ενχωρια και πανε και τα λεφτουδακια μας σε Ελληνοπουλο βεβαια να συμβαδιζει με τις τιμες που θα βρουμε στο διαδικτυο ;)

Ωστόσο ας κανουμε μια λιτσα και εδω να δουμε ποιοι ενδιαφερομαστε...;)

jtnakos 04-06-2013 00:13

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Οι ενδιαφερόμενοι ΠΑΡΑΚΑΛΩ για καλύτερη συνεννόηση να διευκρινίζουν ποιο ζευγάρι θέλουν για να ΜΗΝ γίνουν παρεξηγήσεις...:ye33::ye33:

ΜΠΡΟΣΤΑ?????


ΠΙΣΩ?????

ΚΑΙ ΠΟΣΑ????

jtnakos 04-06-2013 00:14

Απάντηση: Τακακια EBC
 
ΛΙΤΣΑ


1.jtnakos=1 set μπροστινα
2.
3.
4.
5.
6.
7.


jtnakos 04-06-2013 00:15

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Vagos ( 904894)
Μπράβο Γιάννη. ....!!! Με ενδιαφέρει και εμενα απο ενα σετ μπρως πίσω να το έχω στην άκρη για οταν χρειαστούν.

Βαγγελη εννοείς τα 2 ζευγαρια μπροστινα και ενα πισινο?? συνολο 3 ζευγαρια??

jtnakos 04-06-2013 00:16

Απάντηση: Τακακια EBC
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tazman ( 904901)
Νομιζω οτι και απ'αυτα θα χρειαστω συντομα...
Κυριε κυριε δωσε και μενα...

Δημητρο διευκρινησε και εσυ τι θελεις απο τακακια για να φτιαξουμε την λιτσα σωστα και ξαστερα ;);)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:20.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!