GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=40767)

zbutsom 18-05-2013 22:28

Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
2 Συνημμένο(α)
Χρώματος μαύρο ματ, ολοκαίνουργια και αχρησιμοποίητα στα κουτιά τους, ένα δεξί και ένα αριστερό.
Ταιριάζουν σε όλα τα απλά GS από 2004-2007 και τα Adventure από 2006-2012.
Δεν πωλούνται χωριστά.
200 ευρώ και τα δύο. Λιανική τιμή έχουν μεταξύ 500-600 ευρώ, ανάλογα την έκπτωση.
Τηλ.

MARK 18-05-2013 23:54

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Φίλε Μιχάλη γειά σου και καλωσόρισες στην μεγάλη παρέα του GS FORUM.Πέρνα απο εδώ να σε καλωσορίσουμε αν θέλεις http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%B1%C...CF%84%CE%B5-4/ και να σε ενημερώσω οτι δεν είμαστε site πωλήσεων αλλά ένα forum με 7000 μέλη που μοιράζεται την αγαπη του για την μοτοσυκλέτα...

Να είσαι καλά
Φιλικά Γιάννης

zbutsom 19-05-2013 01:18

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Γειά σου Γιάννη,

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.
Συμμερίζομαι το πάθος για τη μοτοσυκλέτα, ακόμα και μετά από απώλειες φίλων και συγγενών που έφυγαν πάνω στο ίδιο πάθος.

Αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να πω δυο λόγια για την εγγραφή μου και την αγγελία.
Κάποιοι γράφονται σε εξειδικευμένα forum για να βρουν λύσεις σε προβλήματα που αντιμετωπίζουν (τεχνικά και μη), άλλοι για να γνωρίσουν συνανθρώπους και να επεκτείνουν τον κοινωνικό τους κύκλο, άλλοι για να κάνουν ταξιδάκια με την ασφάλεια που προσφέρει το πλήθος, μερικοί ακόμα και για επίδειξη αποζητώντας την αποδοχή ή την επιβεβαίωση...
Όντως, εγώ γράφτηκα για να πουλήσω τα δυο αυτά ανταλλακτικά, αλλά μην ξεχνάς και τη πλευρά του αγοραστή, κάποιο από τα μέλη σου, ο οποίος θα επωφεληθεί από την αγορά. Γι' αυτό άλλωστε υπάρχει και η ενότητα των αγγελιών. Σωστά;

Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αυτό είναι επιλήψιμο. Μετά από 6 χρόνια ιδιοκτήτης Adventure (τα περισσότερα που είχα κρατήσει ποτέ ένα μοντέλο) τώρα έχω άλλη μοτοσυκλέτα. Όπως το αντιλαμβάνομαι εξ' ονόματος το forum απευθύνεται σε ιδιοκτήτες GS και τα ανταλλακτικά που ανάρτησα είναι για GS.

Θα ήθελα αν θέλεις, να μου πεις για ποιό λόγο ενόχλησε η εγγραφή μου που έγινε με σκοπό την αγοραπωλησία, όταν όπως εξήγησα και παραπάνω πιο πολύ θα επωφεληθεί κάποιο από τα μέλη του forum, παρά εγώ που έχω χάσει αγοράζοντας κάτι καινούργιο και πουλώντας το πάλι καινούργιο κάτω από τα μισά της αξίας.

Φιλικά και με εκτίμηση,
Μιχάλης

MARK 19-05-2013 02:32

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Μιχάλη παρεξήγησες και δεν κατάλαβες μάλλον τι είπα,εννοείται οτι δεν είναι επιλήψιμο να βάλεις μία αγγελία στην ενότητα που όντως υπάρχει και πιθανών να ευνοηθεί αγοράζοντας τα κάποιο μέλος μας αυτό που πουλάς.Απλά.σου εξήγησα οτι δεν είμαστε ούτε car ούτε χρυσή ευκαιριά ούτε ένας απρόσωπος διαδικτυακός χώρος.Είμαστε μια μεγάλη παρέα φίλων που αγαπάει την μοτοσυκλέτα και επικοινωνούμε και βρισκόμαμαστε μέσω του GS FORUM.
Συγγνώμη αν σε έθιξα ή αν πειράχτηκες απο τα γραφόμενα μου να είσαι καλά......

nivam 19-05-2013 06:30

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από MARK ( 896868)
Μιχάλη παρεξήγησες και δεν κατάλαβες μάλλον τι είπα,εννοείται οτι δεν είναι επιλήψιμο να βάλεις μία αγγελία στην ενότητα που όντως υπάρχει και πιθανών να ευνοηθεί αγοράζοντας τα κάποιο μέλος μας αυτό που πουλάς.Απλά.σου εξήγησα οτι δεν είμαστε ούτε car ούτε χρυσή ευκαιριά ούτε ένας απρόσωπος διαδικτυακός χώρος.Είμαστε μια μεγάλη παρέα φίλων που αγαπάει την μοτοσυκλέτα και επικοινωνούμε και βρισκόμαμαστε μέσω του GS FORUM.
Συγγνώμη αν σε έθιξα ή αν πειράχτηκες απο τα γραφόμενα μου να είσαι καλά......

:ye02:

commander 19-05-2013 10:04

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Οπως και να το κανουμε ειναι άκομψο να μπενεις και να πουλας με το πρωτο ποστ μας δειχνεις οτι μονο αυτο σε ενδιαφέρει [το να πουλησεις την πραματια σου].........απο αυτο και μονο ο αλλος μπορει και να μην θελει να κανει ντιλ....

teo71 19-05-2013 12:02

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Ενδιαφέρομαι..

Vagos 19-05-2013 14:35

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από zbutsom ( 896797)
Χρώματος μαύρο ματ, ολοκαίνουργια και αχρησιμοποίητα στα κουτιά τους, ένα δεξί και ένα αριστερό.
Ταιριάζουν σε όλα τα απλά GS από 2004-2007 και τα Adventure από 2006-2012.
Δεν πωλούνται χωριστά.
200 ευρώ και τα δύο. Λιανική τιμή έχουν μεταξύ 500-600 ευρώ, ανάλογα την έκπτωση.
Τηλ.

Εισαι πολύ ακριβώς φιλε για το GS FORUM.

omorfantras 20-05-2013 16:40

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από MARK ( 896868)
Μιχάλη παρεξήγησες και δεν κατάλαβες μάλλον τι είπα,εννοείται οτι δεν είναι επιλήψιμο να βάλεις μία αγγελία στην ενότητα που όντως υπάρχει και πιθανών να ευνοηθεί αγοράζοντας τα κάποιο μέλος μας αυτό που πουλάς.Απλά.σου εξήγησα οτι δεν είμαστε ούτε car ούτε χρυσή ευκαιριά ούτε ένας απρόσωπος διαδικτυακός χώρος.Είμαστε μια μεγάλη παρέα φίλων που αγαπάει την μοτοσυκλέτα και επικοινωνούμε και βρισκόμαμαστε μέσω του GS FORUM.


Συγγνώμη αν σε έθιξα ή αν πειράχτηκες απο τα γραφόμενα μου να είσαι καλά......

:ye33::ye33::ye33::ye33: Σωστός ο Γιάννης!!!!!!!!!

AKIS_21 23-05-2013 16:01

Απάντηση: Πλευρικές επενδύσεις ντεπόζιτου R1200GS/adv
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από MARK ( 896815)
Φίλε Μιχάλη γειά σου και καλωσόρισες στην μεγάλη παρέα του GS FORUM.Πέρνα απο εδώ να σε καλωσορίσουμε αν θέλεις http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%B1%C...CF%84%CE%B5-4/ και να σε ενημερώσω οτι δεν είμαστε site πωλήσεων αλλά ένα forum με 7000 μέλη που μοιράζεται την αγαπη του για την μοτοσυκλέτα...

Να είσαι καλά
Φιλικά Γιάννης

Ε λιγάκι κράξιμο το έφαγε σαν νέος στο στρατό θα ένιωσε :ye33:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:02.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!