GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ένδυση (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Revit Sand vs Dainese Gator Evo (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=39453)

N4pSt3R 25-03-2013 16:18

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vag990 ( 869335)

@N4pSt3R...
Για το Sand2 θα πρέπει να αγοράσω ξεχωριστά προστατευτικό για την πλάτη; Εάν ναι έχεις μήπως ιδέα τι τιμές παίζουν;



'Εχει μέσα ένα σφουγγάρι!!!Αν θες μπορώ να το βγάλω photo το βράδυ και να το ανεβάσω!!!

vag990 26-03-2013 23:41

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! προς το παρόν θα το τρενάρω λίγο ακόμη το θέμα αν και για να πω την αλήθεια έχω αρχίσει να κλίνω πως το SAND2...

squad 29-03-2013 20:39

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
δες πρωτα και το καινουργιο της dainese teren,και μετα πες μου;)

spyrakos35 29-03-2013 23:23

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
πάντως εγώ απορώ γιατί κάποιοι επιμένουν να δώσουν ένα σκασμό λ7 (ειδικά τέτοιες εποχές) για ένα μπουφάν....

:confused:

N4pSt3R 29-03-2013 23:25

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 ( 872112)
πάντως εγώ απορώ γιατί κάποιοι επιμένουν να δώσουν ένα σκασμό λ7 (ειδικά τέτοιες εποχές) για ένα μπουφάν....

:confused:



Γιατί ο εξοπλισμός είναι το παν στην ασφάλεια και στην άνεση!:)

spyrakos35 29-03-2013 23:29

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R ( 872115)
Γιατί ο εξοπλισμός είναι το παν στην ασφάλεια και στην άνεση!:)

μην τρελαθούμε κιολας.... δλδ με το περσινό μοντέλο δεν κάνεις δουλειά???

N4pSt3R 29-03-2013 23:30

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Δεν είπες για περσινά μοντέλα!!Είπες για ένα σκασμό λεφτά!!!Έχει περσινά μοντέλα που είναι ποιό ακριβά από ότι το sand και τα dainese!!!
Αν δεν είναι κάποιος τύπος αναβάτη που τα αλλάζει σαν τα πουκάμισα θα το πληρώσει και θα το έχει για καιρό!!!

spyrakos35 29-03-2013 23:36

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
οκ να το θέσω αλλιώς....

κατα την ταπεινή μου άποψη είναι κρίμα να δίνει κάποιος ένα σκασμό λ7 να αγοράζει το κορυφαίο ή το πλεον καινούργιο μοντέλο μπουφαν/παντελόνι/μπότες....

αντ αυτού μπορεί να βρει παλαιοτερα μοντέλα και να κάνει το ίδιο καλά και μία χαρά την δουλειά του....

επιπλέον θα του μείνει και "βαμβάκι" για εξοπλισμό ο οποίος όσο περιττός και να ακούγεται είναι το ίδιο χρήσιμος (πχ... ισοθερμικά, αδιάβροχα, κροκόδειλους κλπ κλπ) ή/και να πάρει επιπλέον εξοπλισμο (πχ... καλοκαιρινό μπουφαν - παντελόνι)

επαναλαμβάνω οτι απλά εκφράζω την άποψή μου και δεν έχω καμμία διάθεση να κάνω σε κανενός την τσέπη κουμάντο.....

:ye33:

N4pSt3R 29-03-2013 23:42

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spyrakos35 ( 872126)
οκ να το θέσω αλλιώς....

κατα την ταπεινή μου άποψη είναι κρίμα να δίνει κάποιος ένα σκασμό λ7 να αγοράζει το κορυφαίο ή το πλεον καινούργιο μοντέλο μπουφαν/παντελόνι/μπότες....

αντ αυτού μπορεί να βρει παλαιοτερα μοντέλα και να κάνει το ίδιο καλά και μία χαρά την δουλειά του....

επιπλέον θα του μείνει και "βαμβάκι" για εξοπλισμό ο οποίος όσο περιττός και να ακούγεται είναι το ίδιο χρήσιμος (πχ... ισοθερμικά, αδιάβροχα, κροκόδειλους κλπ κλπ) ή/και να πάρει επιπλέον εξοπλισμο (πχ... καλοκαιρινό μπουφαν - παντελόνι)

επαναλαμβάνω οτι απλά εκφράζω την άποψή μου και δεν έχω καμμία διάθεση να κάνω σε κανενός την τσέπη κουμάντο.....

:ye33:



Δεν έχεις άδικο και κάνουμε κουβέντα!!Η άποψη του καθενός είναι για εκείνο η καλύτερη!!!Προσωπικά άλλαξα στολή και πήρα κάτι καλύτερο για θέμα άνεσης και μόνο!!!Απο κει και πέρα αχρείαστα να είναι!!

spyrakos35 29-03-2013 23:45

Απάντηση: Revit Sand vs Dainese Gator Evo
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R ( 872132)
........ κάνουμε κουβέντα!!....

εννοείται οτι κάνουμε κουβέντα....


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R ( 872132)
..........Απο κει και πέρα αχρείαστα να είναι!!

βεβαίως βεβαίως


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:50.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!