GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Χωμάτινες εξορμήσεις (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=82)
-   -   2ωρο Ξεμούδιασμα (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12057)

Mits70 13-06-2010 16:30

2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Αφού οι γνωστοί χωμάτινοι φίλοι εχουν εξαφανιστεί (μάλλον λόγω υψηλής θερμοκρασίας) αποφάσησα να ξεμουδίασω λίγο το μωράκι μου και το έβγαλα για μια μικρή δύωρη βόλτα μέσα στο Σχιστό.Το τερέν σκληρό με κροκάλια αλλά στο τέλος όλα τα λεφτά αφού δεν υπήρξε πτώση και χύθηκε αρκετός υδρώτας.
Να αναφέρω ότι πήγα μόνος αφού το πήρα απόφαση τελευταία στιγμή έτσι για να μου τα χώσετε:):).
Θα ήθελα όποιος έχει κοντινές διαδρομές περασμένες σε Google map ας πούμε να τις ποστάρει για να μπορώ να κάνω και κάποια άλλη διαδρομή.Ευχαριστώ!!!
Wet αντε ανάρωσε ρε φίλε να πάμε καμια περατζάδα.
Danaos όποτε είναι περιμένω.
Fire red πήρες το μοτόρι και χαθηκες...που είσαι θα βάλω την Νικολούλη να σε βρεί.
L3F περιμένω νέα σου.
Τα Tenere περιτώ να πώ ότι όποτε βγούν έξω πρέπει να με ειδοποιήσουν.
Γia τα Veradero δεν λέω τίποτε γιατί δεν ξέρω αν πατάνε χώμα :sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 13-06-2010 16:41

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Μιας και ήσουν μόνος σου,

να μην περιμένουμε φωτό ..... :(

Άντε Δημητρό, με το καλό κ η επόμενη .... ;)

Mits70 13-06-2010 16:51

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Εχω ενα videaki αλλά αν το ανεβάσω μάλλον θα ξεράσετε από το κούνημα οπότε......:cool::cool::p:cool::cool:

L3f 13-06-2010 19:20

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Εγω απο τα μεσα της εβδομαδας ειμαι ετοιμος να παμε οπου θες το εργαλειο ειναι ετοιμο το εφτιαξα τζιτζι το μονο που του μενει ειναι να του βαλω ενα αλλο λαστιχακι γιατι εχει πανω τα enduro τα 3 και ειναι πολυ lite θα του βαλω κανενα karoo T πανω αντε γιατι και εγω δεν εχω κανενα παρεα οποτε θα πηγαινουμε να ιδρωνουμε-μαυριζουμε μαζι.....



Υ.Γ:A και κατι ακομα μηπως βρηκες πλαινο σταντ??γιατι ρε ####το ειναι ταλαιπωρια μεγαλη αυτο που εχει...αν ειναι να κουραζομαι τοσο για να το βαλω καθε φορα παει....

Arkas 13-06-2010 20:41

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Mπράβο Μητσάκο!
Αλλά ούτε μια φωτό...:(

gsmaniac 13-06-2010 21:23

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
αντε να φτιαξουμε κανενα διημερο χωμα με τις σκηνες μας......τις καλες;););)

nibo 13-06-2010 22:09

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Ωραιος! Αλλα με παρεα θα ησουν ακομα καλυτερος γιατι η στραβη δεν ξερεις ποτε ποτε θα σου σκασει. Απο την αλλη σε καταλαβενω απολυτα γιατι μου εχει τυχει και εμενα να θελω να πατησω λιγο χωματακι σαν τρελος;) και να μην βρισκω ομως παρεα λογο τελευταιας στιγμης, και τελικα να πηγαινω μονος σε καποιο κοντινο χωμα. Το αποφευγω ομως οπως ο διαολος το λιβανι:D


Για οτι χωματινο παιζει υπολογιζετε και αλλο ενα μοτορι! (το δικο μου;))

emix 14-06-2010 09:54

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Μπραβο,ωραιος. Και γω οταν ηθελα να παω χωμα και δεν ειχα παρεα, πηγαινα μονος. Απλα πηγαινα πολυ προσεκτικα και πιο αργα.

Παρ ολο που εχω το Vstrom τωρα ποια, ειμαι μεσα και γω σε καμια κοντινη βολτα. Να δω αλλωστε κι αν αυτο το ρημαδι παει χωμα βρε αδελφε.
Αλλα υπαρχει και φιλος καλος που μπορει να μου δανεισει κι ενα 800gs, αλλα κι ενας αλλος μ ενα 650dakar.
Αμα εχεις καλους φιλους, ειδες τι κερδιζεις;

:)

Mits70 14-06-2010 10:18

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
[/QUOTE]Υ.Γ:A και κατι ακομα μηπως βρηκες πλαινο σταντ??γιατι ρε ####το ειναι ταλαιπωρια μεγαλη αυτο που εχει...αν ειναι να κουραζομαι τοσο για να το βαλω καθε φορα παει....[/QUOTE]
Εχω βρεί αλλά κάνει 1,5 μήνα για παραλαβεί.Θα το έχω τέλος Ιουνίου.Οπότε αν θες περιμένεις να το δείς φορεμένο ή αλλιως μου λές να σου στέλνω πμ να το παραγγήλεις.

GEO_K 14-06-2010 10:20

Απάντηση: 2ωρο Ξεμούδιασμα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Mits70 ( 172574)
Αφού οι γνωστοί χωμάτινοι φίλοι εχουν εξαφανιστεί (μάλλον λόγω υψηλής θερμοκρασίας) αποφάσησα να ξεμουδίασω λίγο το μωράκι μου και το έβγαλα για μια μικρή δύωρη βόλτα μέσα στο Σχιστό.Το τερέν σκληρό με κροκάλια αλλά στο τέλος όλα τα λεφτά αφού δεν υπήρξε πτώση και χύθηκε αρκετός υδρώτας.
Να αναφέρω ότι πήγα μόνος αφού το πήρα απόφαση τελευταία στιγμή έτσι για να μου τα χώσετε:):).
Θα ήθελα όποιος έχει κοντινές διαδρομές περασμένες σε Google map ας πούμε να τις ποστάρει για να μπορώ να κάνω και κάποια άλλη διαδρομή.Ευχαριστώ!!!
Wet αντε ανάρωσε ρε φίλε να πάμε καμια περατζάδα.
Danaos όποτε είναι περιμένω.
Fire red πήρες το μοτόρι και χαθηκες...που είσαι θα βάλω την Νικολούλη να σε βρεί.
L3F περιμένω νέα σου.
Τα Tenere περιτώ να πώ ότι όποτε βγούν έξω πρέπει να με ειδοποιήσουν.
Γia τα Veradero δεν λέω τίποτε γιατί δεν ξέρω αν πατάνε χώμα :sm7::sm7::sm7:

:sm8:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:27.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!