GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πωλήσεις γενικώς (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=41017)

taksidiotis 28-05-2013 21:46

Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
Σε κατάσταση βιτρίνας λευκό,ελληνικό με απόδειξη κι όλα του τα παρελκόμενα πωλείται μαζί με 8 πολύχρωμες θήκες.
Βρίσκομαι κρήτη,αποστέλλω παντού έπειτα από κατάθεση.
Παζάρια η ανταλλαγές δεν θα απαντηθούν.

570 ευρώ

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Vagos 28-05-2013 23:09

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
Καλοπουλητο φιλε.....αλλα στης δυσκολες εποχες που ζουμε μην εισαι τοσο απολυτος.

taksidiotis 29-05-2013 01:59

Εννοείται απόλυτος....όσοι δεν μπορούν να το φτάσουν,ας το βλέπουν κι ας περιμένουν να πέσει η τιμή τους.κι εμείς δεν το κλέβουμε όταν το αγοράζουμε.ευχαριστώ πολύ.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

geolag 29-05-2013 08:15

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 902086)
Εννοείται απόλυτος....όσοι δεν μπορούν να το φτάσουν,ας το βλέπουν κι ας περιμένουν να πέσει η τιμή τους.κι εμείς δεν το κλέβουμε όταν το αγοράζουμε.ευχαριστώ πολύ.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Οποιοσδήποτε γράφει ένα σχόλιο στις αγγελίες σου δεν το κάνει για να σε μειώσει υποχρεωτικά.Δες το και από μια άλλη πλευρά.Χαρακτηρισμοί του τύπου ''οσοι δεν μπορούν να το φτάσουν ....''κ.λ.π προσβάλουν.Επειδή ε΄δω δεν είναι site αγγελιών αλλά χρησιμοποιούμε έναν χώρο 7000 μελών δωρεάν για εμάς (γιατί κάποιοι που έστησαν αυτό το site επιβαρύνονται και οικονομικά και ψυχικά)γνώμη μου είναι να το εκτιμήσεις και να μην χρησιμοποιείς τέτοιες εκφράσεις.Το μόνο που κάνεις είναι να υπάρχει αρνητική άποψη για σένα.
Καλοπούλητη η συσκευή για όσους την φτάνουν

Aggelos-Syros 29-05-2013 08:18

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
:ye31::re27:

Vagos 29-05-2013 12:47

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
[QUOTE=taksidiotis;902086]Εννοείται απόλυτος....όσοι δεν μπορούν να το φτάσουν,ας το βλέπουν κι ας περιμένουν να πέσει η τιμή τους.κι εμείς δεν το κλέβουμε όταν το αγοράζουμε.ευχαριστώ πολύ.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μπράβο σου:re25: ωραία άποψη έχεις για το θέμα......πιστεύω ο geolag με κάλυψε πλήρως.
καλοπουλητο και πάλη.

jmar 29-05-2013 13:26

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 902086)
....όσοι δεν μπορούν να το φτάσουν,ας το βλέπουν...

Δεν συνηθιζω να σχολιάζω αγγελίες αλλα ΕΛΕΟΣ ρε πατριωτακι...γίνεσαι εριστικος χωρίς λογο...


Sent from my Hand using Fingers

Albatros 29-05-2013 13:46

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
Τι παζάρια Γιάννη τόσο έχει στα καταστήματα...
:cool:

taksidiotis 29-05-2013 20:13

Δεν είναι site αγγελιών όμως το κομμάτι αυτό είναι για αγγελίες οπότε και μιλάμε μόνο για αγγελίες κι όχι σε προσωπικό επίπεδο.
Το κινητό είναι ελληνικό,από wind,γι αυτό είναι και λίγο υψηλή η τιμή του.
Δεν υποχρεώνεται κανείς να το πάρει.
Στο θέμα απόλυτου τώρα...
Δεν το λέω με την κακή άποψη,κι ούτε και θέλω να γίνομαι εριστικός,όμως,σε διάφορα sites μου αρχίζουν συχνά πυκνά τρελά παζάρια.
Κάτσε ρε φίλε,εγώ θα σε κάνω μάγκα?κι εγώ το πλήρωσα.και μάλιστα ακριβά,το όποιο αντικείμενο τέλος πάντων έχω και πουλάω.
Αν δεν μπορεί η λογική να το καταλάβει αυτό,εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω κι ούτε φυσικά να χαρίσω.
Κι εμένα το χέρι μου απλώνει μέχρι εκεί πού μπορώ να φτάσω και σίγουρα δεν θα εξαθλίωσω μία πώλησή με τα παζάρια μου.
Πάντα φιλικά,έτσι?

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

xurxes 30-05-2013 08:28

Απάντηση: Samsung galaxy s4 μαζί με 8 θήκες
 
όταν μπαίρνεις στο τριπακι να πουλησεις κάτι!!!!
σίγουρα θ ακούσεις πολλα....
κανείς δεν μπορεί να παει με τα νερά σου....γιατί απευθύνεσαι
σε ευρύ κοινό....υπομονή λοιπόν κ σχόλια βαριά η μή
ας λοιπουν και απο σένα "ως πωλητή" και από τον κάθε
"υποψήφιο αγοραστή"
;)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:35.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!