View Single Post
  #1  
Παλιό 30-03-2010, 01:35
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Honda africa twin η Bmw gs650 funduro

λοιπον,να σας πω τι ζηταω και πειτε μου κι εσεις την γνωμη σας.
ειμαι στην σκεψη να παρω μια δευτερη μηχανη,οχι κατι ακριβο,η τιμη να παιξει μεχρι 3000-3500 ευρω.
ειμαι λοιπον αναμεσα σε ενα bmw 650 funduro του 2000 σε αψογη κατασταση για τα χρονια του,ομως μου χει ερθει και κατι αλλο στο μυαλο οπου βασικα ειχα φαει και χοντρη καψουρα καποτε,εστω κι αν δε το αποκτησα λογω ηλικιας τοτε.honda africa twin 750.ενας πραγματικα θρυλος.
λοιπον ειμαι σε αυτη την σκεψη λογω του οτι χειμωνα ας πουμε το adv θελω να το χω μεσα και γενικα θελω να εχω μια δευτερη μηχανη χτυπα ξυλο αν παθει μια απο τις 2 κατι να εχω μια μηχανη να κανω τις βολτες μου και την δουλεια μου.σαφως την δευτερη μηχανη την θελω για πιο σκληρη χρηση και καμια μικρη βολτουλα σε χωμα.
θελω λοιπον να μου πειτε την γνωμη σας και ποια απο τις 2 να προτιμησω,με ενδιαφερει επισης και η υποστηριξη σε ανταλλακτικα,μην εχω αλλα προβληματα απο ελλειψεις.
για αυτοματο η καποιο παπι δεν ενδιαφερομαι,εχω ενα tmax 500 το οποιο πουλαω,δεν ξερω,δεν ειμαι και τοσο του scooter παρολο που εχω ενα διαμαντι στα χερια μου.
Reply With Quote