View Single Post
  #8  
Παλιό 01-05-2010, 22:31
vtheo Ο/Η vtheo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Π.Φάληρο,Αττικής
Μoto: R1200 GSA
Μηνύματα: 1,343
Προεπιλογή Απάντηση: Suzuki Vstrom 650 Abs

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από KAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί δεν έχει σχέση .Ταξιδεύεις άνετα και με μεγάλη ταχύτητα , με δύο αναβάτες , kαλή ιπποδύναμη , καλή ταχύτητα , φθηνό service κάνει για την πόλη , κατανάλωση δεν το συζητάω , φρένα abs , και πάνω από όλα αγοράζεις δύο με διαφορετικό χρώμα αντί για μια μπέμπα .
Τελικά μήπως είμαστε χαιβάνια ;
Δε θέλω σε καμία περίπτωση να θίξω το vstrom,είναι ένα τίμιο μηχανάκι για τα λεφτά του αλλά μέχρι εκεί.

Άσε την GS και πήγαινε ένα ταξίδι με το Vstrom.Θα καταλάβεις την διαφορά και την ανωτερότητα της GS.Την αίσθηση οδήγησης που σου δίνει το GS,την ασφάλεια και την σταθερότητα στο δρόμο δύσκολα στη δίνει το Vstrom.Έχω πετύχει με αέρα πολλές φορές στην εθνική Vstrom και TDM να πηγαίνουν δεξιά και να λένε αμήν να φτάσουν και εγώ να πηγαίνω με το GSA με 140 -160 και να διαβάζω εφημερίδα.Το περασμένο Ιούλιο σε ένα ταξίδι με άλλα 2 φιλαράκια σύνολο 3 GSA 1200 πηγαίνοντας Βαυαρία έβρεχε ο θεός με τον θεό οι μηχανές και οι 3 χάραζαν μία γραμμή στο δρόμο,μέχρι και στο χιόνι δεν μου χει πει όχι(έχω ανεβάσει κάποιες χωμάτινες).Οφείλω να ομολογήσω ότι σαν ευρωπαία έχει τις ιδιοτροπίες της και κάποια προβλήματα που δε συναντάς σε Japan.Αλλά την αρχοντιά της στον δρόμο δε τη συγκρίνω με καμία.
Reply With Quote