View Single Post
  #20  
Παλιό 26-03-2009, 01:56
xvitos Ο/Η xvitos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: gs1200
Μηνύματα: 546
Προεπιλογή Απάντηση: Αγορά ενδοσυνεννόησης Midland BT2.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Πήγα σήμερα στον Γιώργο (Σαββίδη) και μου είπε ότι η τιμή των 289 Ευρώ στο internet είναι ήδη με έκπτωση.
Ωστόσο θα γίνει ακόμα καλύτερη τιμή εφόσον μαζευτούν αρκετοί ενδιαφερόμενοι.
Το τελικό κόστος θα διαμορφωθεί ανάλογα με τις παραγγελίες.
Γι' αυτό όσοι ενδιαφέρονται, ας το δηλώσουν.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Σαββίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλοι μου
Αυτήν την περίοδο είναι διαθέσιμα και τα δυο πακέτα ( BT2 Twin set & BT2 Single)

Όσο για την τιμή όπως σας περιγραφή ο Δημήτρης,αναλόγως τα κομμάτια θα είναι και η τιμή
να το διευκρινίσω για να μην έχουμε καμιά παρεξήγηση, ελάχιστη ποσότητα τα 6 twin set
με 265 ευρώ αν φτάσετε τα 10 σετ 258 ευρώ 16+ 1 σετ 245 ευρώ

Για τα μονά ( BT2 Single ) θα τα υπολογίζεται ανα δυο για το σύνολο αγοράς, αντίστοιχα
η τιμή τους θα είναι 155 / 146 / 138 ευρώ . Εδώ υπάρχει και η εναλλακτική να μοιραστούν
δυο φίλοι το twin set για οικονομικότερη αγορά, με μοναδικό “πρόβλημα “ την διαφορά
από τα BT2 Single που ο φορτιστής στο twin set πακέτο είναι ένας διπλός και ένα μανουελ

Σαν λύση για τον δεύτερο κάτοχο η φόρτιση μπορεί να γίνει από τον Η/Υ με ένα καλώδιο
mini USB και το μανουελ να το κατεβάσετε από το site της εταιρείας

Για να μην έχουμε κάποια παρεξήγηση ομαδική αγορά ( όλα μαζί από ένα άτομο …….)
Και δεν θα έχω καμία υποχρέωση εγκατάστασης και επεξήγησης προγραμματισμού
<μόνο μεσολαβητής με τον αντιπρόσωπο θα είμαι αν υπάρξει ελάττωμα συσκευής >

Υς οι τιμές και οι όροι είναι ακριβώς ίδιοι με την ομαδική αγορά του TDMHELLAS CLUB
Παρόλο που έχω ακριβότερη αγορά από τον εδώ αντιπρόσωπο

Αυτή την στιγμή με στεναχώρια μου βλεπω οτι δεν υπάρχει ενδιαφέρον από την επιχείρηση του κ. Σαβίδη να μας πουλήσει.Επειδή μας δίνει τιμές πιο ακριβές από αλλους.Και όταν υπάρχει απαίτηση να αγοράσουμε 17 κομάτια που αμα είναι μονά θα πρέπει να γίνουν 34.(δηλαδή κάθε 10 μέλη 1 κομάτι ....)Γιατί λάει ότι τόσα πούλησε στο άλλο κλάμπ της tdm.Μπήκα στην σελίδα τησς tdm και είδα ένα κλαμπ έξι -6- ετών και με 230.000 και κάτι επισκέπτες.Εμείς με 370 μέλη και 3 μήνες παρέα πως να μαζέψουμε τόσα κομάτια ;;;;;Με αυτές τις τιμές δεν ενδιαφέρομαι προς το παρον.Θα δω το καλοκαίρι πριν τις διακοπές μου τι θα κανω.