View Single Post
  #10  
Παλιό 11-11-2010, 15:05
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: : ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Μ' ΕΝΑ ΜΑΡΟΚΙΝΟ ΛΗΣΤΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

H ΕΕ δινει στην Ελλαδα 1500ε για το καθενα απο δαυτους ο οποιος επιθυμει να επιστρεψει στην χωρα του!! Τα 300ε ειναι για τα εξοδα του και τα υπολοιπα τα εισητηρια του. Τα λεφτα δεν εκταμειευονται ποτέ αν δεν υπαρξει διαβατηριο+εισητηριο+λιστα επιβατων απο την αεροπορικη εταιρεια οτι επιβιβαστηκε και αναεχωρησε+χαρτι απο την πρεσβεια του οτι επιθυμει να επιστρεψει πισω!! Αυτο για να ξερουμε τι συμβαινει νομοθεσιακα απο την ΕΕ και για να μην βγαλετε βιαστικα συμπερασματα οτι καποιοι τα τρωνε!!!!

Ομως απο τον Νοεμβρη του 2009 μεχρι σημερα ελαχιστότατοι απο δαυτους εχουν κανει χρηση αυτου του μετρου προφανως διοτι με οτι περιγραφει ο αθλιο Μαροκινος στο πρωτο ποστ αυτου του νηματος περνανε καλυτερα εδω με τις κλοπες και την ατιμωρησια!


Ο Σαρκοζι πολυ καλα εκανε κι εστειλε στην χωρα τους (με απελαση) δηλαδη την Ρουμανια, δηλαδη σε μια άλλη χωρα μελος της ΕΕ κι εχει την τεραστια σημασια του αυτο, τους Ρομά που κατα αυτον και τις μυστικες υπηρεσιες της γαλλιας ηταν πηγη εγκληματικοτητας λογω....πεινας!!!
Βεβαια η ΕΕ τον εβαλε πόστα και τον περναει απο το Ευρωπαικο δικαστηριο αλλα εκεινος χεστηκε και πολυ καλα κανει!


Για την Ελλαδα προτινω να εκμεταλευθουμε τα ομορφα ηλιολουστα ερημονησια μας, τα οποια ειχαν χρησιμοποιηθει σε άλλους καιρους σκοτεινους απο Ελληνες εναντιον Ελληνων και τα οποια χωρανε πολλους, και να μεταφερει ολους αυτους τους αθλιους,ξεβρακωτους που εχουν μουτρα και μας λενε οτι ''οι ελληνες περνανε καλα και δεν το αξιζουν'', εκει!!! Να τους παρατησει εκει με μονο νερο και ψωμοτυρι να σου πως εγω τι κυμα επιστροφης στις χωρες τους θα δημιουργηθει!!!

Ρατσιστης? ναι ρατσιστης! Οχι ομως για ολους αυτους, αλλα μονον γιαυτους οι οποιοι ζουνε απο τις κλοπες και τους τραυματισμους αθωων πολιτων για να κλεψουν και να ζησουν αυτοι!!!
Υπαρχουν και οι άλλοι, οι νομιμοι, οι οποιοι εργαζονται κανονικα σε δουλειες που εμεις ως ελληνες απαξιωνουμε και αρνουμαστε να τις κανουμε! Λες κι αυτες δεν εχουν ψωμι!! Αλλα ειπαμε ο Ελλην ξαφνικα ξυπνησε και δεν θελει τιποτε λιγοτερο απο Ιατρικη, Δικηγορια, Πολιτικη Μηχανικη και άλλα ομορφα επαγγελματα!


Αλλα οπως το κρατος δεν εκανε τιποτα με τους Νιγηριανους και τα παρανομα CD, οπου πολυ ευκολα με 5 σφαλιαρες και καμια φάλαγγα σε κανα δυό απο αυτους θα ανακαλυπτε τα παρανομα εργαστηρια εγγραφης αυτων των CD, ετσι και τωρα κανεις δεν ασχολειται με τα μικρομαγαζα στο ''Ιστορικο κεντρο'' τα οποια ολα ειναι κλεπταποδοχοι διαφορων κλοπιμαιων!!
Μετα....στο ερημονησι και αυτοι!!!!!


Αν τα παραπανω ακουγονται σκληρα και αντιδρουν οι Ευρωπαικες αλλα και οι ανα τον κοσμο οργανωσεις Ανθρωπινων δικαιωματων ας τους δωσει το Ελληνικο Κρατος ταξιδιωτικα εγγραφα και ας τους στειλει στην ευρωπη!!!! Να δουμε τοτε ποσα απιδια βαζει ο σακος των ''πολιτισμενων'' ευρωπαιων!!!
Οταν τολμησε και το ψελλησε αυτο στην ευρωπαικη επιτροπη μεταναστευσης ο προηγουμενος Ελληνας Πρωθυπουργος κατι ''πολιτισμενοι'' ΣουηδοΝορβηκοΦινλανδοΔανεζικοΓερμανικότέτοιοι λουστηκαν με κρυο ιδρωτα και πανικοβλημένοι ξεσηκωθηκαν και εφεραν τα πανω κατω για να μην γινει αυτο!!!!!

Κι εμεις βαλαμε την ουρα στα σκελια!! οπως παντα!!!


Εχω σταματησει να πηγαινω στο ιστορικο κεντρο απο οπου ψωνιζα τα ρυζια μου και τα οσπρια μου εξαιτιας αυτων των αθλιων αλλοδαπων εγκληματιων, αλλα......αν ποτε μου τυχει το ''κακο'' ορκιζομαι στο τιμονι της μοτοσυκλετας που καβαλαω οτι αν περναει απο το χερι μου αυτος που θα προσπαθησει να με κλεψει δεν θα ξαναπερπατησει ΠΟΤΕ στην ζωη του!!!!!! Μετα θα εξαφανιστω κι εγω οπως κανουν κιαυτοι μετα την κλοπη! Ετσι, ενας τουλαχιστον απο δαυτους, θα καταστει ακινδυνος για τους υπόλοιπους υμων!! Το αν θα υποφερει, αν θα πεινασει αν, αν........ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!

Last edited by GeorgeP; 11-11-2010 at 15:12.
Reply With Quote