View Single Post
  #6  
Παλιό 04-01-2011, 22:33
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από danaos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα και απο εμενα...θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου...καλο προερετα παντα δεν εχω με κανεναν τιποτα...

Πρωτα απο ολα πιστευω οτι σε αυτη τη παρεα (forum) ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα και για να φτασει στο σημειο να "κοπει" ενα θεμα γινετε μετα απο τηλ επικοινωνια με το μελος που το εχει ανεβασει ...και κατεβαινει μετα απο πολυ σκεψη κσι οταν πλεον ξεφευγει η κατασταση λογο ασχημου γραψηματος -προσβλητικου- ή ακομα και αν υπάρχει καποιο θεμα ασφαλειας για τα υπολοιπα μελη...

Δευτερον...
ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ή ΑΠΛΟΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΙΣΤΗΣ (ασχετος εμπειριας) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ!!!!!!
Μην τα μπερδευουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα!!

Το θέμα ειναι φιλε γιαγια οτι εσυ πολυ ωραια θα τα πεις εισαι συγουρος οτι οι αλλοι θα τα καταλάβουν ή οτι δεν θα δοκιμασουν κατι αλλο απο αυτα που εχεις πει ...και εχεις την δυνατοτητα να τον διωρθώσεις ?

Δεν μπορω να εμπιστευτω σε κανεναν την ζωη μου ο οποιος δεν εχει καμια διαπιστευση (εκπαιδευτη) απλα και μονο επειδη εχει περασει καποια σχολεια σηκωνει σουζες χιλιωμετρων κτλ δεν μιλαω προσωπικα φιλέ μου γενικα το γραφω...
ειναι αλλο πραγμα το να κανεις μια κουβέντα σε μια βόλτα και αλλο "ελατε να σας μαθω"


Δεν ειναι ευκολο πραγμα να γινεις εκπαιδευτης

εδω στην παρεα μας υπάρχουν αναβάτες οι οποιοι εχουν παρει πανελληνια προταθληματα τρεχουν σε αγωνες ελλαδας και εξωτερικου και δεν τολμανε να ανεβάσουν καποιο τετοιο θεμα. και συνηθως ειναι αυτοι που δεν μιλανε πολυ.....

Αν τους ρωτησεις θα σου πουν "οχι ρε φιλε δεν ειμαι εκπαιδευτης αγωνιζόμενος ειμαι" ή "και αμα γινει το παραμικρο ποιος θα ειναι υπεύθυνος " "ποιανου το ονομα θα ακουστει"
Εχουν χαθει ζωε και ζωες επιδει θέλανε να "δοκιμασουν κατι που ειδαν ή διαβασαν καπου"
Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω "επάνω" κανενα "ονομα"

και οταν ακομα διοργανωσε ο τακης την εντουραδα αγαπης και τον βοηθησαν καποια ατομα να εισαι συγουρος φιλε οτι οταν φτασαμε στο τελος κοιταζαμε ο ενας τον αλλον και λεγαμε "φιλε τελος καλο ολα καλα ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ" γιατι αν γινοταν το παραμικρο να εισαι συγουρος φιλε μου οτι ο Τακης -και ο καθε τακης- ακομα θα ετρεχε.

αν ηταν ετσι φιλε μου κανενας δεν θα εστελνε το παιδι του πρωνηπιο ή παιδικο σταθμο ακομα και πρωτη δημοτικου γιατι ολοι μας την ΑΒ την ξερουμε και να κανουμε πραξεις απλες το θεμα ειναι να καταλαβαινεις τα λαθη και να τα διορθωνεις

φιλε μου να εισαι καλα

Δαναος
Συμφωνο απολυτα.
Reply With Quote