View Single Post
  #152  
Παλιό 06-01-2011, 23:55
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Να συνεχίσουμε αταλάντευτα την ευγενική μας, και με καλή προαίρεση, πορεία.
Πιστεύω ότι όταν τα πράγματα είναι έτσι, δηλαδή δεν δίνεις συνέχεια σε αγένειες και προκλητικά ποσταρίσματα, έμμεσα επιβάλεις / υποβάλεις ένα άλλο επίπεδο, που αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι. Παράδειγμα, μόλις πριν από μερικά ποσταρίσματα, πάλι ο Teoss ζωγράφισε και με είπε χυδαίο. Έ τι να κάνω εγώ τώρα?
Να του πω τα αντίστοιχα ή χειρότερα? Να του πω αν ξέρει τι σημαίνει η λέξη χυδαία και πώς την χρησιμοποιεί? Να του πω τίποτα άγριο? Τον αφήνω, με την ελπίδα να πάψει να ασχολείται μαζί μου. Και άμα αποφασίσει να συρθεί στο χυδαίο επίπεδό μου, τότε θα αρχίσω να τον καταλαβαίνω καλύτερα και να αναπτύξουμε και μια περαιτέρω επικοινωνία.
Εξακολουθώ να μην σε καταλαβαίνω … εάν σε πείραξε η φυσιολογική μου αντίδραση, στην απρόκλητη επίθεση που μου έκανες ,διάβασε ξανά το 132 ποστ που έγραψες και πες μου που σε πρόσβαλα ,που γραφώ κάτι εναντίων σου ? Εγώ αντιθέτως σου είχα μεγάλη εκτίμηση και διάβαζα με ενδιαφέρον όσα έγραφες ,πραγματικά δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι.


Δώσε μου σε παρακαλώ το ποστ μου που σε προσέβαλε τόσο ώστε να μου κάνεις τέτοια επίθεση και τέτοιους χαρακτηρισμούς.
Reply With Quote