View Single Post
  #19  
Παλιό 04-05-2011, 14:23
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Service σε R1200GS Adventure στα 50.000χλμ και αλλα παρ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
..........................................................
οτι φωτο και να βαλει καποιος,οτι επιχειρηματα και να παραθεσουμε,ο γιωργος ΔΕΝ πειθεται και δεν πιστευει τιποτα.....νομιζω οτι ολοι εχουμε καταλαβει οτι δεν δεχεται αλλες αποψεις και αληθειες....
αυτος ειναι ο γιωργος.....
ΔΕΝ εχεις καταλαβει τιποτα περι του Γιωργου κι ας τον συναναστρεφεσαι 2 χρονια τωρα!!!!

Η αποδειξη οτι ο Γιωργος δεν ειναι αυτος που περιγραφεις βρισκεται στην παρακατω απαντηση του Πασχαλη!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από paschalis Εμφάνιση μηνυμάτων
..........................................επιτυγχανεται με αγριες επιταχυνσεις λογω εφηβειας και τα πισω λογω...φθορας,................................................
σημ: και εφηβειας συμπληρωνω εγω!!

Aν το εγραφε πρωτιτερα ο πασχαλης αυτο δεν θα γινοταν ολη αυτη η συζητηση αφου μιλαμε για μαμα γραναζια και..... φυσιολογικη φθορα και οχι καγκουριστικη φθορα!!!!!!

Τωρα αν τον ρωτησω, κι εσενα μαζι, τι γραναζια εβαζε και τα αλλαζε τοσο συχνα μαλλον θα μου πει....αφτερ μαρκετ afam, chiaravelli διοτι τα μαμα ηταν ακριβα.
Αν το παω και πιο βαθεια θα μου πει, κι εσυ μαζι μαλλον, για καινουρια αλουμινενια ενω τα μαμα ειναι σιδερενια απο χαλυβα 18/10.
Απο εκει και υστερα τι να πω εγω περαν του αυτονοητου που λεω πιο πανω περι αντοχης, κραμματων και βαφων γραναζιων???

Βλεπεις ολα εχουν την εξηγηση τους!!!!
Reply With Quote