View Single Post
  #919  
Παλιό 23-05-2011, 12:50
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Συρράκο - Καλαρρύτες 27,28,29-5-11

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεδομένων των καιρικών φαινομένων του Σαββάτου, τα οποία όπως διαφαίνεται θα ξεκινήσουν από το μεσημέρι με κορύφωση αυτών το βράδυ, δε θα ακολουθήσω την εκδρομή των 350km.

Θα κάνω κάτι αρκετά μικρότερο γύρω στα 100km max, με σκοπό να προλάβω να δω 5 πράγματα από την περιοχή αλλά και γιατί εκτός των άλλων πάμε και για ξεκούραση.

Θεωρώ δε, ότι λόγω των πολλών μηχανών θα ήταν καλό το Σάββατο να σχηματιστούν 2-3 γκρουπάκια (διαδρομές) ανάλογα με τις απαιτήσεις του καθενός, έτσι ώστε να αποφευχθούν και "προβλήματα" όπως π.χ. το φαγητό για τόσα άτομα.

Πρότασή μου επίσης, να γίνουν και 2-3 γκρουπάκια σε ότι αφορά το Αθήνα-Συρράκο, για λόγους ασφαλείας κυρίως. Σε ότι αφορά εμένα... παρακολουθώ τον καιρό και στα 2 οδικά δίκτυα και θα ακολουθήσω τη διαδρομή εκείνη που θα είναι πιο στεγνή (δε με απασχολεί το κρύο αλλά αδιάβροχο με 25 βαθμούς, δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι).

Καλά να περάσουμε... και μακάρι να βελτιωθεί ο καιρός και να μας αφήσει ήσυχους το παλιόβροχο...
Κωστή, αυτά είναι καλά να συζητηθούν απευθείας με τον Θοδωρή ή όποιον άλλο αποφασίσει να τον βοηθήσει ή έστω μία δήλωση με π.μ. στον Θοδωρή ότι δεν θα ξεκινήσω μαζί σας, να μην με περιμένετε.

Αν αρχίσουμε ο καθένας (30 άτομα ) να γράφει τι θα ήθελε να κάνει ή τι θα κάνει, ο Θοδωρής θα γίνει πραγματικό "τρελλό αγόρι", ήδη τα έχει δει όλα.

Πάντα καλοπροαίρετα...
Reply With Quote