View Single Post
  #33  
Παλιό 20-10-2011, 14:10
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: Παράξενος ταξιδιώτης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsompanis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εν μέρει θα συμφωνήσω...απο την άλλη όμως πως θα μάθουμε τα μοτοσυκλετιστικά κατατόπια που δεν τα βρίσκεις ούτε στους χάρτες,αλλά ούτε στο ιντερνετ?

Θα μπορούσαν πολύτιμες πληροφορίες να διαβιβαστούν σε νέους λυσσασμένους (βλέπε τρελά αγόρια)

Κωσταντίνε και εγώ εν μέρει θα συμφωνήσω......

ας μην ξεχνάμε οτι όποιος ψάχνει.....βρίσκει...



απλα εδω και αρκετο καιρο....θαυμάζω και θέλω να μοιάσω σε κάτι καβαλάρηδες άλλης εποχης.....που ΔΕΝ καβαλάγανε την μάρκα αλλα την Μοτο.....και ήταν πράξεις....

το καλοκαίρι είχα την τύχη να βρεθώ με κάτι Τriunmphαδες απο όλο τον Κόσμο....και πραγματικα έμεινα μακάκας...ΟΧΙ με τα κατορθώματα τους.....που είναι πααααααρα πολλα.....αλλα με την ταπεινότητα που περιέγραφαν κάποια....πράγματα......



Εννοείτε και είμαι σύμφωνος σε σχετικές δημοσιευσεις.... αλλα πάντα με ομορφο---τρόπο και όχι με τάσεις προσωπικής επίδειξης........δυστυχώς οι Έλληνές το έχουμε αυτο


Απλά, κάποιοι , πρεπει οταν δημοσιευουμε ταξιδιωτικα μας,να παρκάρουμε στην άκρη τα καλάμια μας και να έχουμε πάντα στο μυαλό μας οτι ΠΑΝΤΑ θα υπάρχει κάποιος που την έχει μεγαλύτερη απο εμάς


ο απωτερος σκοπός Κωνσταντίνε (και εδω συμφωνώ μαζι σου ) ειναι η δημοσίευση με σκοπο (που νομίζω και εσυ αυτο πιστευεις) την μετάδοση της πληροφορίας.....ωστε να εμπνευστούν και άλλοι αλλα είμαι κάθετος και αρνητικός.....στην επίδειξη και την αυτοπροβολη......


μαλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω


χαιρετισμούς στα όμορφα μέρη σου
Reply With Quote