View Single Post
  #11  
Παλιό 27-02-2012, 11:32
alx_k Ο/Η alx_k βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Βολος
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,774
Προεπιλογή Απάντηση: Uvex Enduro vs Airoh S4 Cross... πείτε την γνώμη σας άφ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GAGARIN Εμφάνιση μηνυμάτων
ματ ειναι και οτι βρεις σε στοκ ....εκλεισε η uvex..........

το χω τρια χροσει σε αλλο χρωμα για καθημερινη μετακινηση απο ΟΚΤ εως ΜΑΙΟ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος..............

που το βρηκες?
Παίζει σε αρκετά καταστήματα, αλλά το φθηνότερο το βρήκα εδώ
125 ευρώ είναι πολύ δελεαστική τιμή, με το μόνο μειονέκτημα ότι έχει όλα τα νούμερα διαθέσιμα εκτός του medium
Εναλλακτικά το βρήκα με 175 ευρώ εδώ
με πάρα πολύ ακριβά μεταφορικά ώμος, απο Αμερική πιο φθηνά σου έρχεται αν το παραγγείλεις....
Άκου 17,90 ευρώ...


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχε υποψη οτι μάς χαιρετησε η Uvex...βεβαια δεν σημαινει και κατι τραγικο αυτο...Γι'αυτο αλλωστε ειδες και ΠΟΛΥ κατω την τιμη στο Uvex!
Kι εγω οπως και πολλοι αλλοι Uvex εχω...και θα προτεινα κι εσυ εκει να πας.Μια χαρα το κρανακι που θες και θα σε αφησω ικανοποιημενο σε ολα,πλην μεγαλου ταξιδιου αν κανεις,λογω παραπανω θορυβου και αερα σε σχεση με full face "ασφαλτινης" χρησης


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giclas Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα πολυ αξιοπρεπες κρανος με το καλητερο βαηζολ με διαφορα για να καταλαυης ητε φορης ητε οχι γιαλια ηλιου με πολυ ηλιοφαια το ιδιο σου κανη
κουναη σε ψηλες ταχητητες οπως ολα τα κρανοι εντουρο μεχρη να βρης τη σοστη θεση που πρεπη να εχη το κεφαλησου απο εκη κε περα κε με ταχητιτες 170 χιλιομετρο δεν σε πηραζη !
το μονο αρνητικο εναι τα σφογκαρακια οταν το βαζης σε ραφη φθηροντε ευκολα
Reply With Quote