View Single Post
  #38  
Παλιό 06-09-2012, 18:34
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Αρμενιζοντας στο Αιγαιο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MOYTPO Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αστειο ηταν οτι οταν πηγαμε στις Οινουσες ενας απο εκει ειχε ενα γλεντι για τα βαφτισια του παιδιου του οποτε ειχε και κετεριν με τα ψαρια που σας ειπα. Το γλεντι αρχισε κατα τις 9 με 9.30 με ορχηστρα και ετσι. Εγω κοιμηθηκα κατα τις 11 και με ξυπνησε η μουσικη κατα τις 3.30. Ακουγοταν και κατι φωνες γενικα ειχε μια ενταση. Βγαινω στο ντεκ και ηταν ενας μπαρμπας απο "εμας" ο οποιος φωναζε και εβριζε να κλεισουν την μουσικη. Ο τυπος βεβαια στα @@ του γιατι ετσι και αλλιως στο χωριο του ηταν οτι ηθελε εκανε. Εμεις ημασταν οι μουσαφηριδες. Και γινετε ενας καυγας πρωι πρωι με την δροσουλα μεταξυ του τυπου και του μπαρμπα... σωστο πανηγυρι!!!!!
Εγω στα @@ μου πηγα στο γλεντι με βαλαν και ενα ποτηρακι για το καλο, ευχες και ετσι, και περασα σουπερ. Κατα τις 5 πηγαν ολοι για υπνο, πηγα και εγω!!!!!!

Παλι καλα που δεν ηρθε και ο παιχτης μαστε στη ραδα 95 σκαφη που λες φιλος να χαναμε και το γλεντι!!!!!!
Μια χαρα σε κοβω!


Φιλος εχω κατσει φανταρος Ιουνιο με Αυγουστο στο φυλακιο απανω στο βουνο...κ εχω περασει ζωη και κοτα!

τοτε ειχα δει και το xasteria μεσα το οποιο εκλεινε ολο το λιμανι...

σ αυτη την παραλια που πηγες με το μπιτσομπαρο, κατεβαζα τα φανταρια με το τζιπακι (ειχα βαλει 11 μια φορα
) και εβλεπες...το στρατιωτικο το τζιπ, το ασθενοφορο(οπου κουβαλαγε το σερφ του ο γιατρος τοτε που εκανε αγροτικο), το πονυ της δεη και αλλα 2-3 αυτοκινητα...
και τωρα μπιτσομπαρο ρε φιλε?
τρελα!
ειναι ομορφες οι Οινουσσες!



Last edited by giamil; 06-09-2012 at 18:40.
Reply With Quote