View Single Post
  #1  
Παλιό 21-11-2012, 13:49
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ και ΜΟΝΟ...για σιδεροκολους!Κυριακη 25-11-12

Μιας και πήρα την μπουμπού πάλι στα χεράκια μου......ήρθε η ώρα της δοκιμής....εεεεε τι λέτε?????

Έτσι λοιπόν θα κάνω την Κυριακή ένα μίνι τεστ ride της χοντρής,,,,,να δω ΣΤΡΙΒΕΙ????

Γιαυτό την Κυριακή το πρωί στης 9 πέφτω με τα μούτρα στον πατσά.....

Η διαδρομή δοκιμασμένη με φύση και χρώματα που θα μας ζαλίσουν λόγο εποχής,,,το τοπίο μαγευτικό λόγο δάσους ,,,ο δρόμος ΠΙΣΤΑΡΑ λόγο στροφών και ποιότητας οδοστρώματος ,,,αυτό που μένει είναι η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ στα ύψη και το στροφόμετρο στα κόκκινα...

Αν ακολουθήσει κάποιος από Κοζάνη μεριά στο σημείο Ι χωρίζουν οι δρόμοι μας...εγώ για Βλάστη και εσείς για Κοζάνη

Η διαδρομή ΔΕΝ είναι 7+ ώρες που λέει το google map ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ με σβέλτους ρυθμούς

Ανάλογα με την διάθεση θα γίνονται οι στάσεις και κάπου στην μέση θα παιχτεί νερό που καίει με κατάλληλα εδέσματα...


η διαδρομή


το αργότερο μέχρι της 5 ο καθένας θα είναι στο σπίτι του...


ΠΡΟΣΟΧΗ

η βόλτα θέλει γερά νεύρα και το μυαλό στο κεφάλι....είναι κάτι σαν το νησί των Φαιάκων σε ΟΛΗ την διαδρομή μπορεί να σε μαγέψει η φύση σε συνδυασμό με την άσφαλτο και να μείνεις για ΠΑΝΤΑ εκεί

Φωτορεπορταζ ΔΕΝ ξέρω αν θα δοθεί στα φώτα της δημοσιότητας ...λόγο ατελείωτης φύσης και τρελού οδοστρώματος



ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ
Reply With Quote