View Single Post
  #40  
Παλιό 29-04-2013, 16:44
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tom Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα για πάρουμε τα πράγματα από την αρχή έβαλα την αγγελία το έν λόγω βράδυ και επειδή δεν έχω το χρόνο όπως μερικοί αργόσχολοι έβαλα επιτηδες το κινητό μου στην αγγελία, το παλικάρι που ισχειριζεται οτι με πειρε τρεις φορές τηλέφωνο είναι πολύ λάθος διότι και να μιλάγα θα μου έρχονταν sms από τις κλήσεις του στις 17:00 όταν μπήκα στον υπολογιστή έλαβα ένα και μοναδικό μήνυμα όπου αμέσως επικοινώνησαν με τον Βασίλη και το παλικάρι πήγε στο κατάστημα που βρισκόντουσαν τα λάστιχα και τα πήρε. Ετσι απλά. Καλό φορέτα Βασίλη και σου συνιστώ ανθρώπους που μας κατηγορούν χωρίς να μας γνωρίζουν να τους γράψεις όπως και εγώ εκεί που δεν πιάνει μελάνι.--------
Θωμά δεν ξέρω τι κανεις τον χρόνο σου ούτε και με ενδιαφέρει άλλωστε αλλα δυστυχώς για σένα έχουν κρατηθεί οι κλήσεις (παραθέτω εικόνα) η τρίτη κλήση έγινε απο σταθερο οπότε η κάπου κανεις εσυ λάθος και ψευδεσαι ή πρέπει να μιλήσεις με τον πάροχο σου πριν με κατηγορησεις...άρα εγω δλδ σου έλεγα ψέματα και δημιουργησα θέμα απο το πουθενα.;; Την άλλη φορα να είσαι πιο προσεκτικός σε αυτα που λες... οριστε και οι αποδείξεις...



Η πλάκα ειναι ότι ενώ εγω το ξέχασα ήδη ξανά βγήκατε να με πείτε και ψεύτη ΕΛΕΟΣ...


Sent from my Hand using Fingers