View Single Post
  #7  
Παλιό 22-05-2013, 21:05
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από LakisGS Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΝ διάβαζες τα ποσταρίσματα μου και γενικά την συμπεριφορά μου, όπως και την πλάκα που έκανα με τον Νάπο, μάλλον δεν θα μίλαγες για κακίες κλπ... Τον συμπαθούσα τρομερά και δεν το έκρυβα. Όπως και καταλαβαίνω τα νεύρα του αν νομίζει ότι κάποιος τον αδικεί. Εγώ έχω πολύ περισσότερα, κακώς εννοούμενα νεύρα... Αλλά, άλλο αυτό και άλλο να απειλείς με εισαγγελείς και τέτοια... Μεγάλο παιδί είσαι, πιστεύω καταλαβαίνεις την διαφορά...
Τώρα για τα περι μοντερατόρων... τι να πω... Να βοηθήσουμε λίγο το forum είπαμε και μας έχουν αρκετοί στην μπούκα λες και τους πήραμε την δουλειά ή δεν ξέρω εγώ τι.... Τέλος πάντων.
Μη το πάρεις κι απάνω σου αλλά εγώ εκτιμώ ότι έδωσες τη πιό ολοκληρωμένη απάντηση με τον πιό σωστό τρόπο για τα δικά μου πάντα γράδα....η δική σου απάντηση έπρεπε να είναι και η μοναδική γιατί καταδεικνύει μια ευγενικά τοποθετημένη δυσαρέσκεια, αυτή που σαφώς πρέπει να απορρέει στα δημόσια μέρη αντιπαράθεσης....
Άρα, σαφώς και δεν σε κατηγορώ για τίποτα, ούτε βέβαια και κανέναν άλλο (αλλοίμονο, είμαι απλά ένα ενεργό μέλος), προσπαθώ απλά να αναζητώ σε κάθε περίπτωση αυτή την ευγενή άμιλλα που ευαγγελίζονται ένθερμα και συνεχόμενα μέχρι υπερβολής κάποιοι συνφορουμίτες με σαρδέλες ή μη....
Όπως παρατηρείς, δεν διαπραγματεύομαι το ότι η ενέργεια του κατά καιρούς συνοδοιπόρου, συναγελαζόμενου και συνταξιδευτή μας, είναι απαράδεκτη ως μέσο διεκδίκησης της δικής του αλήθειας που μάλλον δεν θα μας την πει ποτέ...
Φιλικά
Ένα ενεργό μέλος

Last edited by vpentza; 22-05-2013 at 21:07.