View Single Post
  #44  
Παλιό 17-07-2013, 13:57
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Μοτο,σκηνουλα καιιιιι.....αγρια ζωα!Πώς ειπατε;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
σταμάτα πια να κοιτάς γύρω σου σαν να σε περιμένουν όλοι με ένα G3 να σε γαζώσουν.....αμάν πια.........
θα ηθελα πολυ να σου μεταφερω τα λεγομενα απο τηλεφωνου και τα γραπτα μειλς συμφουρμιτων.......δεν θα το κανω αλλα να ξερεις δεν το πηρα μονον εγω στραβα.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
κανείς δεν πρέπει να είναι απόλυτος στις θέσεις του.....μας έφαγε το "ποιός την έχει πιό μεγάλη" εδώ μέσα...αμάν ρε Γιώργο.....τώρα που εσένα σου μεγάλωσε απότομα μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι εφόσον δεν συμφωνούμε μαζί σου..αμάν πια........
Αν μου βρεις ενα μονον σημειο στο οποιο καποιοι απο εμας που καταθετουμε τις αποψεις μας και τις πραγματικες εμπειριες μας γινομαστε απολυτοι να μας το υποδειξεις και να ζητησουμε συγνωμη.

Χαιρομαι ομως διοτι εγω και αλλοι εχουμε εμπειριες τις οποιες και καταθετουμε με καθε σεβασμο στο παρον φορουμ, το φορουμ ας κρινει αυτους που δεν εχουν και ποσταρουν το μακρυ και το κοντο τους αφου δεν εχουν τιποτε αλλο να καταθεσουν.

Τελος, εισαι ακρως προσβλητικος και δρας ομαδικα με αλλους ''κολλητους σου'' που διατιθωνται εχθρικα απεναντι μου σε οτιδηποτε κι αν γραψω λογω πολιτικων ιδεων.
Σε αυτο το νημα ομως ΔΕΝ μιλαμε για πολιτικα.......μιλαμε για μοτοσυκλετα και φυση και δεν πρεπει ΚΑΝΕΙΣ να απαξιωνει το γραπτο κανενος γραφοντας ''...ας μην παρασυρόμαστε από εντυπωσιακά κείμενα που ίσως έχουν γραφτει/αντιγραφεί από ανθρώπους χωρις ιδιαίτερη προυπηρεσία στη διαμονή στην ύπαιθρο'' .........εσυ το εγραψες Καπαδοκη....ειρωνια και απαξιωση.......οι υπογραμμισεις δικες μου........ας σε κρινουν οι αλλοι λοιπον.

Υ.Γ. δεν μου μεγαλωσε αποτομα βασιλη, ηταν παντα μεγαλη γιαυτο κι επιβιωσα και γιαυτο ξαναμπηκα, αν και 50 ετων, εκει που πραγματικα ανηκω.........

Last edited by GeorgeP; 17-07-2013 at 14:00.
Reply With Quote