View Single Post
  #15  
Παλιό 29-09-2013, 19:46
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφ' όσον είναι άποψη που δεν προσπαθείς να επιβάλλεις, είναι σαφώς σεβαστή.
Η απόφαση σου να μην γράφεις στα πολιτικά θέματα, εξ ίσου σεβαστή και εν πολλοίς κατανοητή.
Η χ.α., ο τσοχατζόπουλος, ο φονιάς της Ραφήνας, τα μέλη των πηρύνων της φωτιάς, η παπαδιά στη Ζαχάρω και τόσοι άλλοι, όπως σωστά είπες είναι εκεί που πρέπει.
Επειδή ίσως αυτό σου το σχόλιο, να αναφέρεται και στην δική μου εμμονή και μόνο αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι.
Όπως είσαι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένος στα έκτροπα γύρω από το Πολυτεχνείο, έτσι κι εγώ είμαι ιδιαίτερα αρνητικός σε κάθε τι που προσπαθεί να "ξελασπώσει" τους εγκληματίες αυτούς.
Ιδιαίτερα, όταν έρχονται ενδεδυμένοι τον δημοκρατικό μανδύα και μας κοροϊδεύουν μεσ' τα μούτρα μας, εξανίσταμαι.
Δεν είναι δυνατόν τόσοι πολλοί εδώ μέσα να απειλούν και να προτρέπουν σε λυντσάρισμα, διαφόρων κοινωνικών ομάδων και προσώπων, εντός και εκτός Ελλάδος και να είναι μεμπτή η καταδίκη των εγκληματιών και όσων τους υποθάλπτουν.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση αναφέρεται σε αυτούς που τις τελευταίες 2 μέρες προσπαθούν να μας πείσουν ότι πρόκειτε για στημένη δουλειά - Δες το δεύτερο μέρος του τίτλου. Όταν μάλιστα το κάνουν όχι με την ιδιότητα του μέλους αλλά αυτή του δημοσιογράφου. Έχω και εγώ τα κωλύματά μου και πως το πες ..... εξανίσταμαι.....
Reply With Quote