View Single Post
  #41  
Παλιό 27-10-2013, 12:09
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Ελεύθεροι δρόμοι

ρε παιδια να ρωτησω κατι...?συμφωνουμε οτι τα διοδια θα ηταν καλυτερο να ηταν αναλογικα?για δυο βασικους λογους που μου ερχονται πρωτα-πρωτα..:1ον-να μη μας σπανε τα @rxdia καθε τρεις κ λιγο σταματα πληρωνε ξεκινα κ
2ον να εχω κ μια ξεκαθαρη εικονα του τι πληρωνω,να μπορεσω να το αντιπαραβαλω κι`ολας με τις υπολοιπες χωρες,να δω τι γινεται...(μη μου παραθεσει κανεις τιποτα μελετες κ καλα,η δεδομενα κοστους ε/χλμ,δεν θα κατσω να ασχοληθω..).
Εμεις εδω μεσα ειμαστε καμποσοι,υπαρχουν κ αλλα φορουμ,αλλα εστω οτι το ξεκιναμε απο εδω,συντασουμε ενα ωραιο χαρτακι με υπογραφες που εξηγουμαστε ποιοι ειμαστε κ τι ζηταμε,προς τον Κο Μπομπολα η οποιον αλλον κ περιμενουμε απαντησεις...νομιζω..?η λεω λαλακιες?
.Εγω ξερω οι ανθρωποι που πραγματικα ενδιαφερονται για τετοια ζητηματα,κ ειναι κ λιγο μεθοδικοι κ εξυπνοι καπως ετσι θα εκαναν,αλλιως,habla,habla espagniol...Να`χαμε να λεγαμε δηλαδη,τι ακριβα που ειναι τα διοδια,εγω πληρωνω,εγω οχι,εγω δεν κλεβω λεμονια,εγω κλεβω σοκολατες κ νιαου νιαου...
μαζευομαστε κανουμε ενα χαρτι(μονοι η με την βοηθεια ενος δικηγορου)κ ρωταμε την εταιρια η οποιον αλλο διαολο,ελα εδω ρε μεγαλε,γιατι δεν το κανεις ετσι κ ετσι,να δουμε τι θα μας πουν,δε νομιζω να μην καταλαβουμε απο το τι θα πουν τι καπνο φουμαρουν,μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε,νοημονες...
Reply With Quote