Θέμα: 2 νεκροί
View Single Post
  #32  
Παλιό 03-11-2013, 15:23
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: 2 νεκροί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφού είναι για να λέγονται... τι τα λες;;;;;
Είπα εγώ πως δεν είναι καταδικαστέες τέτοιες πράξεις;;
Θεολόγε, "διάβαζε" τι γράφει το κάθε κείμενο πριν βιαστείς να απαντήσεις και να φουντώσεις έναν καυγά (πόσο μάλλον όταν δεν είσαι τύπος του καυγά).
Άσε που αν χαζέψεις λίγο τα ΜΜΕ, βλέπεις όλες τις "επιρροές" όπως πάντα και τους ελιγμούς ανά 6ωρο προκειμένου να πετύχουν ακροαματικότητες.
Ήδη, ενώ ξεκίνησαν από "καταδίκες" και "αποτροπιασμούς", πέρασαν στην "διερεύνηση" του παρελθόντος των θυμάτων κλπ κλπ
Έτυχε να είμαι εγκλωβισμένος αυτές τις μέρες... ούτε βόλτες, ούτε χωριό, ούτε τα κέρατα μου μέσα. Τέλος πάντων θα περάσει... Έτσι μου δόθηκε ακόμα μια φορά η ευκαιρία να θαυμάσω το "γεια και χαρά γειτόνισσες κι εγώ ψολαρμενίζω" του δημόσιου βίου!!!!!!
φιλε Γιάννη δεν παραθεσα για κανεναν καυβα ουτε κατι αλλο απλα το εγραψα στο οτι ειπες οτι τα παλικαρια αυτα ανηκουν σε εγκληματικη οργάνωση (με τα μεχρι τωρα λεγόμενα) ετσι ειπες.....Δεν σημαίνει οτι πρεπει να αφαιρεθει η ζωη τους .....οχι οτι ειπες (κατι τετοιο εσυ)αλλα νομιζω οτι ηταν αστοχο απο μερους σου να αναφερεις την ποιο πάνω ιδιότητα τους.....ετσι νομιζω .....τεσπα δεν ειχα σκοπο να βαλω κανεναν στην "θεση" του ......σωρη αν το ελαβες λαθος ..... η αν περασα το μνμ εγω λαθος..

Last edited by commander; 03-11-2013 at 15:24.
Reply With Quote