View Single Post
  #22  
Παλιό 10-11-2013, 20:49
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Άντε... και στα δικά μας!!!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas Εμφάνιση μηνυμάτων
GeorgeP...για μια στιγμη σε διαβαζα και το μυαλο μου πηγε στο nickname σου...δεν σε ξερω προσωπικα και σορυ κιολας για το "θαρρος" αλλά με αυτα που εγραφες νομιζα οτι διαβαζω τον GeorgePapandreou τον ιδιο...κι αυτος ηθελε να με πεισει οτι Λεφτα υπαρχουν και το ειδα καθαρα οτι οντως υπαρχουν αλλά οχι στα δικα μου ματια ουτε στο πορτοφολι μου αλλά σαφως και ουτε εσωτερικα και ανοιχτα στην Ελλαδα αλλά απο συγκεκριμενους καπου-καποιοι-καποτε και μαλιστα μαλλον δεν τους εχει αγγιξει καθολου το μνημονιο αυτους απο την αρνητικη πλευρα-μη σου πω θετικο το ειδαν κιολας αφου το χρημα που εχουν στην ακρη πηρε και αξία σημερα που καταπλακωθηκε το βιοτικο επιπεδο της συντριπτικης πλειοψηφιας....
Παντως ετσι μια και μιλαμε για καλη ζωη στην Ελλαδα πιθανον να βρισκομαστε σε αλλη γειτονια...γιατι εγω εχω εντελως αλλη εικονα στην καθημερινοτητα μου...και δε ζω ουτε Ταμπουρια ουτε Δραπετσωνα ουτε Προσφυγικα...
Αν μου βρεις ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ που να λεει για ''καλη ζωη'' ΣΗΜΕΡΑ και για τα ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ στην Ελλαδα θα κατσω να..........

Διαβαζεις(-τε) μεσες ακρες τα ποστς μου και βγαζετε λαθος συμπερασματα.....
Reply With Quote