View Single Post
  #2  
Παλιό 15-11-2013, 04:39
JohnGS1100 Ο/Η JohnGS1100 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μoto: R1100GS
Μηνύματα: 772
Προεπιλογή Απάντηση: Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες !!!

Σήμερα γίνομαι 44άρων.
Ευχαριστώ τους φίλους που με τιμούνε, αισθάνομαι ότι περιβάλλομαι από ανθρώπους, ότι ανήκω σε παρέα, ότι με δέχονται όπως είμαι και ότι μπορώ να εκφράζω ελεύθερα την άποψη μου και να παραθέτω τους πειραματισμούς (σε τεχνικά θέματα) και τις γνώσεις μου προς όλους.
Να πω ότι το GSforum, είναι ευρωπαικό forum, με παρέα από σοβαρούς και "κιμπάρηδες" μάγκες που καβαλούν μηχανάκια με ιστορία, προσωπικότητα και ξεχωριστό στυλ, δε περνάνε απαρατήρητα και έχουν τιμή και διαχρονική αξία.

Να πω επίσης, (εορτάζω σήμερα συγχωρέστε μου) ότι προσωπικά από αυτην την ημέρα των 44άρων μου, θα προσπαθήσω να γινω καλύτερος άνθρωπος και να αξίζω όσο μπορώ περισσότερο να στέκομαι και να ανήκω στην κοινωνία των ελλήνων και των ανθρώπων που ζούν πλησίον μου.
Αγάπη, ειρήνη στις καρδιές μας, ελπίδα και αλληλοβοήθεια και κατανόηση στους πάντες, ζούμε καιρούς δύσκολους παίδες, κουράγιο, είμαστε περισσότερο δυνατοί απ' όλους τους λαούς της ευρώπης και οφείλουμε να δείξουμε το ανάστημά μας, την παράδοση και να τιμήσουμε την ιστορία και τις εμπειρίες που κουβαλάμε.




https://www.youtube.com/watch?v=lC6bYp56mdI












Last edited by JohnGS1100; 15-11-2013 at 04:43.
Reply With Quote