View Single Post
  #9  
Παλιό 29-09-2013, 17:54
stukas Ο/Η stukas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: athens
Μoto: 1200 adv 07
Μηνύματα: 293
Προεπιλογή Απάντηση: Σύλληψη Χ.Α. Χολιγουντιανή υπερπαραγωγή;

προς φιλους ορθο κ φριτς:παιδια δε σας ξερω δε με ξερετε,δεν ειναι προσωπικο αυτο που θα πω αλλα θελω να σας επισημανω κατι...Δεν σας κανει καμια εντυπωση η ολη `φιεστα` που σωστα λεει ο πετερβ,αυτο ειναι δειγμα ευνομουμενου κρατους ρε παιδια..?
Κ ρε φιλε ορθο η ροχαλα του κασιδιαρη σε πειραξε?Δηλαδη ενταξει ειναι ακραιος φερεται με αγενεια,φτυνει βριζει,εμενα λιγοτερο με πειραζει αυτο,παρα να βλεπω τον μπουμπουκο κουστουμαρισμενο με προγουλι απο το σφιχτο κολαρο του πουκαμισου να αραδιαζει παπ@ρολογιες,η την αλλη της ΝΔ,μπατζελη πως τη λενε να κανει σαν κατινα που τσακωνεται για την μπουγαδα...
Τουλαχιστον εγω το φχαριστηθηκα οταν εκραξαν τον βουλευτη του πασοκ Χατζηοσμαν ο οποιος φωτογραφιζοταν να κανει χειραψια μπροστα απο την σημαια της `Ανεξαρτητης Θρακης`.Για να μην πω οταν τους απανταγε σε σπαστα ελληνικα `αυτο ντεν σημαινει οτι ειμαι πρακτορα`...(ψαξτε να δειτε τι γινετε στη θρακη,εδω κ πολλα χρονια,αλλα μαλλον ηδη τα ξερετε...)
Δε λεω κ αυτοι της Χ.Α ειναι παιδια...τεφαρικια,αλλα το ολο θεμα δεν ειναι αν ειναι μεμπτοι πολιτικα η οχι αν ειναι αξιοποινοι δικαστικα,ειναι κ το ξερουμε..Το πανυγηρι αυτο δε σας προσβαλλει?Δεν προσβαλει την νοημοσυνη σας?Δεν το λεω να σας προσβαλλω,βαζω απλα μια επισημανση,σε αυτο που θεωρω εγω το σημαντικοτερο εδω.Αν τωρα θεωρειτε οτι κ ο Vιlly δεν ειναι αντικειμενικος δεν ξερω,ομως εμενα με καλυπτει το οτι λεει για τη φιεστα που εχει στηθει.
Αν τωρα φιλε ορθο ο λαος τους στειλει εκει που τους αξιζει,-μεγαλη κουβεντα θα πω-αλλα επιφυλασομαι γιατι πιστευω αυτο :``Αν τον κάφρο τον βγάζεις στους δρόμους να κυνηγήσει μετανάστες και λοιπούς κακομοίρηδες, τον αμφισβητία, τον νανουρίζεις. Τον μορφωμένο τον αποπλανείς με υποσχέσεις. Τον καχύποπτο τον μπερδεύεις.``ειναι απο εδω:Καλώς την άοπλη πολιτοφυλακή του Ναζισμού. | ΚΩΣΤΑΣ Δ. ΚΑΒΒΑΘΑΣ,ειναι λιγο μεγαλο αλλα καντε ενα κοπο κ διαβαστε το..Κοινως δεν σκεφτομαστε πλεον,λειτουργουμε αντανακλαστικα κ αυτοι,απλα...εχουν παρει ενα σφυρακι κ μας χτυπανε στο γονατο...Φιλικα,stukas.
Reply With Quote