View Single Post
  #52  
Παλιό 16-03-2011, 00:07
z_atomic Ο/Η z_atomic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2010
Περιοχή: athens - volos
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 584
Προεπιλογή Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pkritikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά εγώ παρέλαβα σήμερα ένα μπουφάν που είχα παραγγείλει την περασμένη Κυριακή, δηλαδή σε οκτώ μέρες συνολικά (6 εργάσιμες).
Το πήρα με χρεωση κάρτας, όλα πήγαν ομαλότατα, επιβεβαίωση παραγγελίας, αποστολής, παροχή αναφοράς UPS, κλπ.
Εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
Βέβαια το προϊόν μου έδειχνε διαθέσιμο, όταν έβαζα την παραγγελία. Οταν δεν υπάρχει, φαντάζομαι θα υπάρχουν καθυστερήσεις.

Πάντως για μικρές διαφορές τιμής, καλύτερα να προτιμούμε τα ελληνικά μαγαζιά, για να μην πω τα ελληνικά προϊόντα!
δεν ειναι μικρες οι διαφορες ομως φιλε μου οταν το revit cayenne εδω μου ρο εδιναν 490 euros και δεν δεχονταν και παζαρι. δεν σου κανει εντυπωση οτι τα καταστηματα με ειδη αναβατη κ μοτοσυκλετας δεν κανουν εκπτωσεις παρα προσφορές για ξεσκαρτάρισμα σαβούρας? Δεν μου αρέσει ο τρόπος που μας αντιμετωπίζουν κ τα ψέματα για τιμές όταν τις έχω τσεκάρει κ από Internet. Δηλαδή αλλα γράφουν (οι έλληνες) στο site κ αλλη τιμή μου λέει όταν πάω από εκεί. Το κακό είναι ότι γνωρίζουν ότι είμαστε καλοί κ συχνοί πελάτες κ αυτό το εκμεταλλεύονται. Τελειώσαν όμως αυτές οι εποχές. Αν χρειαστεί θα φέρω μπουφαν από ουγκάντα.
Ειμαι υπερ του να τα προτιμούμε αλλά να μην μας πιάνουν κ κορόιδα.
Reply With Quote