View Single Post
  #30  
Παλιό 04-06-2009, 13:49
lykos27 Ο/Η lykos27 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μoto: GS 1200 ADV.
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή Απάντηση: Ανάκληση μοντέλων BMW!!!!!!!!!!!!

....τελικά όπως το μάντεψα ε...!!!.... άνοιξαν το στοματάκι τους τα αδέρφια οι γιαπωνέζοι....!!!

οκ....οκ...!!!.... απλά δεν έχω τι να τα κάνω τα λεφτά μου και θέλω να πηγαίνω συνέχεια στο συνεργείο και να πληρώνω.....(δεν τελιώνουν όμως τα άτιμα....) και γι αυτό πήρα bmw...!!!

*Βρε αδέρφια νομίζω ότι δεν βγαίνει πουθενά αυτή η κουβέντα και αν τελικός υπάρχει κάτι που πρέπει να απαντήσουμε σε αυτό το ποστ - εκτός του ενημερωτηκού του χαρακτήρα - είναι κατά τη γνώμη μου αν καλός πράτει η BMW και κάθε BMW..... να ανακοινώνει κάποια αστοχία σε μοντέλο, αν πρέπει να το κάνει, αν είναι συνεπείς, και αν ναι....... νομίζω ότι όλοι θα συμφωνήσουν ότι "ναι και μπράβο τους" που δεν το αφήνουν στο έλεος....!!!
Νομίζω δε, ότι δεν έβαλε ούτε θα βάλει κανένας το μαχαίρι στο λαιμό κανενός να καβαλήση κάτι που δεν του αρέσει...!!
Τώρα όσον αφορά αυτό που έχω ακούσει να λέγετε ως απάντηση σε ανάλογα θέματα μόνο και μόνο για να ανοίγονται και διμιουργούνται αντιδράσεις "....ναι μωρέ...αλλά 20.000 ευρω μοτοσυκλέτα και να κάνουν ανακλήσεις......απλά τους παραπέμπω στο αστρεράκι* και πάλι....!!

Υσ..: (και για να σας πειράξω λιγάκι.... αλήθεια μπήκε στη νέα varadero όργανακι ένδειξης βενζίνης καλέ ...ή το ξέχασαν πάλι...!! ).
Reply With Quote