View Single Post
  #51  
Παλιό 05-10-2009, 14:27
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Πώς μπορώ να διαλέξω τοv κατάλληλο συναγερμό !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ekatontarxos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα...ας πάθει κάτι ,χτύπα ξύλο,στα ηλεκτρονικά η μηχανή σου και μετά πές ,στον όποιο Βαγιανέλη ,τό τί διάβασες για το block exception.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
με την απαισιοδοξια και με τα ...''αν'' δεν κανεις τίποτε!! Ρωτα/τε , μαθε/τε, ενημερωσου/ειτε και μετα συζητάμε!!!

Δεν ειανι τρελοι αυτοι που εβαλαν άλλον συναγερμο πλην της μαμας!!!
Ξεχασα να σου πω στο παραπανω οτι αν ο καθε εξουσιοδοτημενος προτασσει το ''...δεν ειναι μαμα τέλος η εγγυηση'' υπάρχει και η οδος του Δικαστηρίου την οποια πρέπει να εχεις υπομονη για να ακολουθησεις! Αλλα στις 9 στις 10 περιπτωσεις δεν θα χρειαστει, αντε να φτασεις μεχρι το εξωδικο αρκει να ξερεις που θα το στείλεις και σε ποιους!!!
αν διαβασεις σε αλλο νημα (οι μοντς μπορει να το βαλουν γιατι δεν το θυμαμαι) ειχα κι εγω την μικρη μου περιπετεια με αυτο το θεμα και την Χοντα (συμπτωση, ηταν και στην δικη μου περιπτωση ο συναγερμος), λυθηκε σε 24 ωρες απο την γνωστοποιηση σε εμενα οτι μου κοπηκε η εγγυηση!!! Τρια (3) εξωδικα περι μη εφαρμογης του BLock Exception (Ελλαδα, Ιαπωνια, Αγγλια) την επομενη της γνωστοποίησης και όλα καλαά!!!! Φυσικα και δεν εφτασαν ποτε στους αποδέκτες τους αφου το πρωτο που πηγε στην Χοντα Ελλαδος κι ανεφερε τις κοινοποιησεις του εξωτερικου ''φρεναρε'' τα υπόλοιπα μιας και παραδοθηκε στις 10:00 το πρωϊ και στις 12:00 το θεμα ητα λήξαν!!!

Last edited by GeorgeP; 05-10-2009 at 14:29.
Reply With Quote