View Single Post
  #102  
Παλιό 22-11-2013, 13:36
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: Το Motorrad Adventure Team επιστρέφει..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν καλα ολα αυτά με τις αγάπες τα Λουλουδια τι καλα περάσαμε και ηταν σούπερ και ολα αυτά τα σαλια!!!!η αλήθεια ειναι η εξής και δεν την είδα απο κανέναν ......και αρχίζω με τους 2 βόρειους τους πουθεν...ξέρετε μωρε αυτόν τον Πανθηρα τον Χρήστο που έκανε ένα βιντεακι κακό γυρισμένο (οι τσόντες του του 70 είχαν καλητετη παραγωγή )εκνευριστικος απο την πρώτη ώρα που το είδα .ο άλλος τωρα ο Πασχαλης ....ξέρετε ρε αυτός με το στιγμιαίο λάθος ;;;το λάθος ηταν που βρεθήκαμε μαζι του...και έχω ξανάρθει μας έλεγε και όλο σε κάτι χωματόδρομους μας έβγαζε και γίναμε χάλια απο τις λάσπες και τα χώματα...σορρυ αλλα αν δεν ξερεις πες το!!!και παμ τωρα στον Βολιώτη τον αστακο ....τι πω για αυτο το παιδι;;;οτι μόλις είδε τους Αθηναίους έκανε σαν τις τροτεζες μόλις έφτανε ο στόλος Στον Πειραιά !!!και παμε τωρα στον Πατρινο τον Νίκο.... φωτια στα κόκκινα (fire red)μόνο και μόνο με αυτο το nickname μπορείτε να φανταστείτε γιατί άτομο μιλάμε δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω για αυτο το είδος ανθρώπου ....όλο γέλια ειναι ο γελαδερος με το βλέμμα του ροφου!!!και φτάσαμε τωρα στους κομπλεξικους απο την Αθήνα .....vtheo ο Θοδωρής παρ το αυγό και κουρευτο!!!!η κόκκινη η μηχανή μου ειναι η ομορφότερη και αλλα τέτοια κομπλεξικά πράγματα ....ο άλλος τωρα ο Ιταλός ρε βλαχαρα από Αρκαδία εισαι τι Ιταλός ;;;πονάει το χέρι μου δεν μπορώ να τρέχω έχω περίοδο και τέτοια λοιπόν ιταλε μας Ζαλισες τα φρυδια!!!!!παμε τωρα στον μηχαλη....τη δουλειά εχει ένας με ktm ανάμεσα σε τόσα bmw αυτο δεν ειναι κόμπλεξ ;;αντε αγόρι μου σε καμία πίστα να κανεις τα δικά σου και μη μας απασχολεις άλλο για το χρεπη σου!!!!ο άλλος τωρα ο gs maniac ο Κώστας ...ειναι και κουμπάρος μου τρομάρα του!!!δεν έκανα κουμπάρο την μάνα μου καλητετα...αλλα τι να κάνουμε τα λάθη μας τα πληρώνουμε !!!τελος είμαι εγω παιδιά πραγματικά καλητερο παιδι δεν έχω ξαναδεί!!!!στομα έχω και μιλια δεν έχω μιλάω πάντα με τα καλητετα λόγια για τους φίλους μου!!!παμε τωρα στο μέρος που πήγανε...στα επινιανα!!!!δεν περνούσε η ώρα με τίποτα στο πανδοχειο!!!για καλή μου τύχη είχε τηλεόραση και είδαμε ενημερωτική εκπομπή με Πρετεντέρη με χατζηνικολαου και ολγα Τρέμη την ώρα που τρώγαμε μπέργκερ απο τα goodys!!!αυτη ηταν η καλητερο ώρα της εκδρομής !!!!Τελος θέλω να ενημερώσω όλους του συμμετέχοντες αυτής της εκδρομής άστην πούμε εκδρομή ...οτι εχω στείλει σε όλου εξώδικα και σε μερικούς άλλους εχω κάνει αγωγή για ξεχωριστούς λόγους με τον καθένα !!!


Σημ.περασα τόσο χάλια που περιμένω να το ξανακάνουμε σύντομα !!!!
Τι περιμένεις απο ξεταβανοτο άνθρωπο.... Θα σου κάνω μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση .., απάτη ε απάτη ....


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2
Reply With Quote