View Single Post
  #3  
Παλιό 25-03-2012, 21:36
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: Πίττα τσι Κρήτης με ρακή - 23,24,25 MAΡ 2012

Οτι και να πω ειναι λιγο, τα συναισθηματα των τριων αυτων ημερων με εχουν συνεπαρει... Περασαμε ενα θαυμασιο τριημερο που ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει πως τελειωσε!!!
Να ευχαριστησω ολα τα φιλαρακια που μας τιμησαν με την παρουσια τους απ'την πανω Ελλαδα αλλα και τους Κρητικους συντοπιτες μας, επισης να πω ενα μεγαλο μπραβο στα φιλαρακια μου απο τα Χανια που χαρη σε αυτα οργανωσαμε ολο αυτο το τρημερο (spitiko,Alfa7,AkisR,GEOK,Gazi,leandros,Gianme) . Βεβαια τιποτα απ'ολα αυτα δεν θα γινοταν χωρις του διαχειριστες και ιδρυτες του Gs Forum οι οποιοι εχουν κανει ολη την Ελλαδα μια παρεα κυριολεκτικα ,ευχαριστουμε Νικο (ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ) και Δημητρη (Arkas)
Φυσικα θελω να ευχαριστησω και το φιλαρακι μου Gianme ο οποιος μας φιλοξενησε στο πανεμορφο ξενοδοχειο του και μας ταισε αυτα τα υπεροχα εδεσματα (και δεν το λεω εγω αλλα ολοι που ηρθαν ), ενα μεγαλο ευχαριστω στον Dj Stelios (Gazi) γιατι πραγματικα εδωσε μια ιδιαιτερη πινελια με τις μουσικες του στη κοπη της πιττας!! Τελος ευχαριστουμε τα Κρητικοπουλα μας απο την σχολη ''Ψηλορειτης'' που χορεψανε για μας

Να τονισω τελος οτι μικροφωνο πρωτη φορα χρησιμοποιω, μα το θεο!!!

Καλα να ειμαστε ολοι μας να βρισκομαστε και να διασκεδαζουμε ετσι σαν μια παρεα ολη η Ελλαδα!!

Εις το επανιδειν φιλαρακια!!!

Reply With Quote