View Single Post
  #30  
Παλιό 23-12-2013, 16:38
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Αποζημίωση 753.000 ευρώ για θανάσιμο τραυματισμό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων

Τώρα και σε συσκευασία... δικαστικού.

Μην σταματήσεις, δεν αστειεύομαι.
Καταλαβαινω την ειρωνια σου, ειναι δυσκολο να αποδεχτεις την πραγματικοτητα λογω διαμαχης/αντιπαθειας και λοιπων συναισθηματων με το ελληνικο δημοσιο.....και με εμενα.......κατανοητον.
Το ποστ μου που παραθετεις ηταν ευθεια διορθωτικη κινηση στο ποστ του Σταυρου (φριτς) διοτι ηταν ανακριβεστατο. Δεν αθωωθηκε αλλα αφεθει ελευθερος μεχρι την δικη του.

Ομως, αν κοιταξεις στο παρελθον θα διαπιστωσεις οτι ΟΥΔΕΠΟΤΕ αφεθει ελευθερος φονιας ¨η ''φονιας εν βρασμο ψυχης'' μεχρι την δικη του.
Η φραση μου ''οπως θα επρεπε'' εκει εστιαζε εν πρωτοις.........
Εν δευτεροις εστιαζε σε αλλες φρασεις συμφουρμιτων του τυπου ''ας ηταν απλος ελληνας πολιτης στην θεση του ταδε πολιτικου και θα ειχε παει χειροποδαρα μεσα......''', βλεπεις λοιπον οτι ακομα και ''φονιαδες'' ελληνες πολιτες, οχι πολιτικοι, ειναι εξω.........ΓΙΑΤΙ? διοτι εκαναν χρηση των δικαιωματων που τους δινει ο Ελληνικος νομος.......κανονικα ο νεαρος επρεπε απο αυξημενη ηθικη να αρνηθει να βγει εξω και να παει φυλακη ετσι δεν ειναι?
¨η μηπως οχι διοτι ''ελα μωρε, εναν διαρηκτη σκοτωσε....!!!''.......

Ουτε εσυ να σταματησεις....ουτε εγω αστειευομαι........

Υ.Γ. οταν γινει η δικη του νεαρου θα διαπιστωσεις οτι κατω απο 10 χρονια δεν θα φαει........τοτε ο φριτς και αλλοι θα μιλανι για ''αδικη'' καταδικη για μια δολοφονια που ετελεσθει ''εν βρασμο ψυχης''.........

Last edited by GeorgeP; 23-12-2013 at 16:39.
Reply With Quote