View Single Post
  #1  
Παλιό 15-11-2013, 01:56
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Garmin ...δεν με παει ρε gamoto χαχαχαχαχαχ!

Αφου απετυχα παταγωδως να βρω μια συσκευη της προκοπης για χωμα,ηρθε το τελειωτικο χτυπημα και τα'παιξε μια αλλη noname συσκευη που ειχα χρονια και την ειχα για ασφαλτινα ταξιδια...(ολα μαζι!!!).

Ετσι αφησα κατα μερος την αναζητηση για καλη συσκευη χωματινη-θα το ψαξω αργοτερα-και σε μια δημοπρασια στο ebay.co.uk πετυχα μια ξεφτιλα τιμη για ενα Garmin Nuvi 760T...
Το πηρα στα χερια μου και πανευτυχης(ειδες που λεει γελά καλυτερα κλπ κλπ...λολ)να δω τι εχει...δεν εχει Ελληνικο Μενου.Παω λοιπον Tools-->settings-->Language και εκει εχει τρια υπομενου:Voice,Text & Keyboard...αυτα λοιπον ολα εχουν μονο επιλογες για British English...Εκει θελω να βαλω Ελληνικα...μπορει να γινει και πώς;...

Χτυπημα δευτερο.Αφου παω στο site της Garmin κανω εγγραφη και δηλωνω τη συσκευη.Κατεβαζω και το προγραμμα Garmin Express για να συνδεω με το καλωδιο το Gps,το βλεπει και λεω οκ θα ειμαστε...αμ δε!Την αναγνωριζει,μου δινει Σειριακο αριθμο κ Αναγνωριστικο Μοναδας αλλά δεν μπορω να κανω καμμια εργασια...μου βγαζει ενα σφαλμα οτι απετυχε... Τι διaλο συμβαινει...

Garmin θελω αλλά που θα παει...θα το μαθω...
Για δωστε τα φωτα σας μπας και ξεσκαλωσει λιγο

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα παιδια που εχουν ηδη βοηθησει αρκετα μεσω ΠΜ...

Last edited by mAthosalas; 15-11-2013 at 02:00.
Reply With Quote